Сладолед и сладоледени удоволствия

  • 79 032
  • 323
  •   1
Отговори
# 300
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Записвам се и аз в темата! Simple Smile Обожавам сладолед, наѝ-вече сметанов! Party В тази връзка искам да помоля за някоя рецепта за домаше сметанов сладолед!

# 301
  • Мнения: 9

И аз съм пристрастена към сладоледа. Не минава ден без сладолед. В момента съм на вълна Нирвана с орехи и карамел, мммм... любим ми е.

# 302
  • София
  • Мнения: 6 963
Вчера пробвах Магнум Мохитото и щях да...  Sick  Имах големи очаквания за него, обаче въобще не ми хареса. Ментовата половина  горе-долу става, но другата е с някакъв вкус на смола... Изобщо не можах да го изям и трябваше да си купя друг за да си оправя вкуса  ooooh! Толкова гаден сладолед, досега не съм яла.

# 303
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Олеле аз се надявах това Мохито да е върха за жетите.............

# 304
  • Мнения: 146
Това не беше ли подфорума за рецепти и кулинария?  newsm78

# 305
  • Варна
  • Мнения: 67
Да побурна темата  Whistling От скоро съм се зарибила да си правя сладолед, но аз гледам да е нещо без сметана, диетично. Ще пробвам някакъв вариант с цедено кисело мляко  baby_neutral

# 306
  • Мнения: 6
Аз ям йогурт и то предимно на Рафи. Скъпичък ми идва, но така имам мотив да не ям по много, че е лято все пак..... море, плаж, бански.......  Sunglasses

# 307
  • Мнения: 7
единственото сладко нещо, което обичам е сладолед. независимо дали е зима или лято обожавам да си хапвам. в момента унищожавам огромни количества рафаело на чичо чарли. обичам много и raffy, alfredo, феникс...почти всякакъв. много често си правя и домашен- ванилия, шоколад, кафе или с различни плодове.

# 308
  • София
  • Мнения: 56
Умирам си за Рафи пробвала съм почти всички модели!!!А най-обичам лятото като се пуснем с децата по главната улица в Бургас там имат две витрини с Рафи направо се разцепвам и на отиване и на връщане не му прощавам

# 309
  • Мнения: 359
За тези, които правят сладолед ето тук има интересен конкурс.

Даже има и няколко рецепти за сладолед. Wink

# 310
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз съм фен на Раффи, Афреддо!

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
запис

# 312
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ашколсун. Вдигна тема отпреди три години и написа само "запис".  ooooh!

# 313
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
Simple Smile това беше защото четях темата, сега купата се замразява и избирам какъв да е първия сладолед.
Май ще направя домашен млечен. Да си припомним вкуса на стария сладолед.

# 314
  • Костандово
  • Мнения: 116
И аз се записвам,много обичам сладолед Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт