Незабелена пишка = малка пишка ?

  • 162 131
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Пепеляшке, логиката е, че не тряба да вярваш на неща, казани ти от хора, които граничат с тоталната глупост.

# 16
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
 Joy Joy Joy rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo

# 17
  • Мнения: 3 268
На моя син му забелиха пишката на 5 месеца.Значи трябва да му е много голяма сега,ще го питам.Той е на 17г. и има шанс още да му расте. JoyУморихте ме от смях.Как изобщо ти хрумна такова нещо! Grinning

# 18
  • Мнения: 3 835
То това не е ли по- скоро по темата за ... как беше... най- смешните ли, най- странните ли бабини девитини, които съм чувала?
Мисля, че темата трябва да се премести в "Татковци" Wink

Сакън не говори такива работи, ще си останем без татковци във форума. Всички ще са страшно заети, сещаш се с какво, при такава преспектива, 7 см. Shocked Joy

# 19
  • Мнения: 8 999
Е, по-голяма глупост не бях чувала! Ако не я забелваш може единствено да докараш някое възпаление, но със забелване едва ли ще порасне повече. Забелването /и обрязването/ е хигиена, а не магия за растеж или каквото и  да е друго нещо. Ако се къпеш много често, ще ти изтънее кожата и ще ти се покажат вътрешностите - внимавай! - два, три пъти годишно е съвсем достатъчно Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 723
Е, по-голяма глупост не бях чувала! Ако не я забелваш може единствено да докараш някое възпаление, но със забелване едва ли ще порасне повече. Забелването /и обрязването/ е хигиена, а не магия за растеж или каквото и  да е друго нещо. Ако се къпеш много често, ще ти изтънее кожата и ще ти се покажат вътрешностите - внимавай! - два, три пъти годишно е съвсем достатъчно Mr. Green

 ooooh! Ох, ще умра от смях!!!  Joy Joy Joy

Сетих се за една, дето се къпе доста често!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:17 от mylenka

# 21
  • Мнения: 24 467
В този ред на мисли мога ли да си увелича бюста, като редовно го подръпвам? По- евтино е и по- безболезнено от пластична операция, все пак.
Айде, айде, по- смело, признайте си, тия, с бюстовете, как го постигате? Споделете и техники...

# 22
  • Мнения: 3 835
В този ред на мисли мога ли да си увелича бюста, като редовно го подръпвам? По- евтино е и по- безболезнено от пластична операция, все пак.
Айде, айде, по- смело, признайте си, тия, с бюстовете, как го постигате? Споделете и техники...

Къпят се често и си ги придърпват! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 8 999
В този ред на мисли мога ли да си увелича бюста, като редовно го подръпвам? По- евтино е и по- безболезнено от пластична операция, все пак.
Айде, айде, по- смело, признайте си, тия, с бюстовете, как го постигате? Споделете и техники...

Изпуснала си момента! Активният масаж през пубертета ражда големи бюстове и малки к...рветини! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но можеш спокойно да си сгъстиш косата, ако се обръснеш гола глава /по този начин няма да си личи, ако ти е рядка!/.

# 24
  • Мнения: 24 467
От към коса го докарвам, даже имам в излишък, ама то е за сметка на други работи, тези де, дето ги писах.

# 25
  • Мнения: 505
Запис  Peace
baibibi  Joy

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Гърдите се трият с тоалетна хартия в цепката между тях, това е общоизвестно Crossing Arms
Този метод дава прекрасни резултати при задниците, значи и за цици трябва да работи.

# 27
  • Мнения: 6 029
хахахаххаа Бу, е тва ме уби, не го знаех.....
от днес почвам да го практикувам! ще ви уведомявам за резултатите своевременно!

# 28
  • Мнения: 24 467
Ба туй съм го чувала, ама на- при мен резултати нема, та за подръпване ми беше приказката, ако някой е пробвал, като при мъжките атрибути.
Май някоя баба да питаме, а?

# 29
  • Мнения: 644
Много противници има за/против забелването на пишката и оттам се за4удих ...Дали има някаква връзка... Joy
Crazy

Общи условия

Активация на акаунт