Как спите?

  • 2 051
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Спите ли на нощна лампа с вашето бебче?И ако да до каква възраст? Blush

# 1
  • Мнения: 117
От момента в къщи  - без светната лампа!
При нужда я запалвам нали е до леглото ми! Hug

# 2
  • Мнения: 5 391
Само първата нощ спахме, голям чанч.

# 3
  • Мнения: 1 217
Първата нощ на нощна лампа,после някъде 20 дена на много приглушена светлина и после осъзнах,че уличната лампа свети точно в нашата спалня и е достатъчно светло. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 272
Спим си на тъмно от първия й ден. Паля нощната лампа, само ако има нужда.

# 5
  • Мнения: 1 273
Спим на светната лампа, свети с червена светлина и е много тъмна. Не ни пречи, и не знам до кога ще спим на нея. Но ми е много спокойно като отворя очи и видя бебо, а не тепърва да светвам, пък и туко виж съм го и събудила...

# 6
  • Мнения: 64
Ние спим на нощна лампа, но тя свети много много слабо, не знам докога ще е така но поне сега се чувствам по-спокойна като е така.

# 7
  • Мнения: 2 407
Не ,спим на изгасена!

# 8
  • Мнения: 2 047
   Ние още спим със запалена нощна лампа.

# 9
  • Мнения: 2 677
Първите няколко нощи спахме на запалена лампа, след това не.

# 10
  • Мнения: 5 393
Никога не сме спали на нощна лампа.

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 632
не сме спали на светната лампа нито при каката, нито сега при мъничето Grinning

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Продължаваме да спим на нощна лампа.На мен не ми пречи Peace

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И ние спим на светната нощна лампа newsm78

# 15
  • София
  • Мнения: 1 248
Спим си на тъмно от първия й ден.
Ако се наложи вместо лампа използвам телевизора Peace

# 16
  • Мнения: 2 015
Да на лампа спим, но не знам до кога ще е така.Да си призная, когато отидох на родителите ми на гости, а майка ми гледа бебо в другата стая, за да си почина спах на нощна лампа  Embarassed.

# 17
  • Мнения: 1 364
Все още спим със запалена нощна лампа.

# 18
  • Мнения: 953
Спим на запалена нощна лампа

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Със запалена нощна лампа, но светлината е силно приглушена и не ни пречи.

# 20
  • Мнения: 576
Като се прибрахме от болницата, близо месец спяхме на пусната нощна лампа, но Рая често се будеше нощем. Една нощ, много се ядосах, че се буди(вече умирах за сън), и я изгасих. Рая спя до сутринта! И оттогава сме така! smile3524

# 21
  • Мнения: 990
Все още ползвам нощна лампа в детската стая .

# 22
  • Мнения: 1 877
Не,не спим на светната лампа!Ако се наложи през нощта,си я светваме

# 23
  • Мнения: 439
Запалвам нощната лампа при нужда

# 24
  • Мнения: 689
Спахме на светната лампа до около 20-ия ден.

# 25
  • Мнения: 729
Никога не сме спали на светната лампа.Ако се наложи я светвам,но обикновенно Моника се буди когато вече е светло.

# 26
  • Мнения: 4 621
Никога не сме спали на светната лампа Peace

# 27
  • Мнения: 305
До 6 месец спяхме на запалена нощна лампа, но светлината е много приглушена.През този период за мен беше по-лесно да отворя очи и веднага да видя детето.Въпреки това детето си спеше през цялата нощ след 2 месец.

# 28
  • Мнения: 498
И ние спим на нощна лампа и сега се чудя ако я загася дали ще се се буди по-често? newsm78

# 29
  • Мнения: 1 138
Никога не сме спали на светната лампа Peace
Вики никога не е спал на светната лампа

# 30
  • Мнения: 379
Никога не сме спали на лампа. Даже напротив - Вико се дразни, когато нещо му свети, а когато е тъмно си знае, че е време за сън  sleepuu

# 31
  • Мнения: 1 975
Никога не сме спали на светната лампа.Ако се наложи я светвам,но обикновенно Моника се буди когато вече е светло.

И ние така  Peace

# 32
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Оставям една малка лапичка да свети- не за друго ами на мен да ми е по-лесно вечер като ставам да го храня.Ако нямам лампа нищо не мога да видя ,а  ако включа основната лампа всички ще се събудят.Иначе на детето мисля че му е все едно с лампа или без.
Вили

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 613
Ние спим с нощна лампа, но не ни пречи.

# 34
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И аз бях пускала същата тема в търсачката като млада майка. Мога да кажа, че изобщо не спим на лампа, детето трябва да знае кога е ден ,кога е нощ.

# 35
  • Мнения: 6 461
Спите ли на нощна лампа с вашето бебче?И ако да до каква възраст? Blush
С големия ми спяхме около месец на нощна лампа...но това за мен е било излишно.
С малкия не съм ползвала никога нощна лампа.

# 36
  • Мнения: 27 524
Засега все още да.
Не знам докога ще е, но аз спях на лампа до 30 години  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 204
Само на загасена. Така бебето по-лесно свиква кога е ден и кога е нощ. Пък и светлината дразни очите. Ако има нужда, тогава светвам нощната лампа.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 317
В началото, докато се будеше често през нощта за хранене и т.н. оставях нощна лампа да свети. После, след 4-тия месец някъде оставях лампата в коридира или на терасата, а след 6-тия месец вече спим на тъмно.

# 39
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Може би в самото начало оставях, после спрях, защото детето си спеше дълбоко!

# 40
  • Мнения: 4 784
Спим на нощна лампа. Ама ще гледам скоро да го отуча. Тя свети за мое улеснение де...  Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 3 271
Спахме само 2-3 нощи, но установих че той не иска да спи на лампа, и почнахме да си спим на тъмно - така и той спеше по-спокойно и аз Hug

# 42
  • Мнения: 388
Ха, ние имахме интересно преживяване с нашето спане на лампа. Бяхме сложили червена крушка (чиято светлина беше неприятна за мен и мъжа ми). Една нощ се пръсна над главите ни, явно беше видяла зор. Не я сменихме изобщо. След това до към четвъртия месец спяхме на нощна лампа (луминесцентна), но прецених, че може и без нея, тъй като бебо спи много спокойно нощем и по коремче, та няма опасност от задавяне. Макар, че не знам защо изобщо беше нужно това - аз спя много леко и дори като пръцне бебо се събуждам  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 101
   Ние още спим със запалена нощна лампа.
Ние също  Tired

# 44
  • Мнения: 5 362
Спим на светната лампа, свети с червена светлина и е много тъмна. Не ни пречи, и не знам до кога ще спим на нея. Но ми е много спокойно като отворя очи и видя бебо, а не тепърва да светвам, пък и туко виж съм го и събудила...
И ние сме си така.Не ни пречи,а и ми е по-спокойно да я виждам през нощта.

# 45
  • Мнения: 9 973
трябва на светло

# 46
  • Мнения: 2 498
Откакто се помня спим  на нощна лампа.....

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 973
Все още спим със светната нощна лампа.  Peace

# 48
  • Мнения: 8
Нито с каката, нито с малкия спим на светло.

# 49
  • Мнения: 110
Спим на пусната нощна лампа с бебчо.С голямата ми дъщеря сме спали така до около 1 г. и 3-4 мес.

# 50
  • Мнения: 1 986
  Не спим на нощна лампа от 2-ия месец Peace

# 51
  • Мнения: 1 483
И ние спим на нощна лампа,ама скоро ми казах да го учим да спи натъмно.Но нашият тати не дава,притеснява се,че малкия може да се изплаши от нещо

# 52
  • Мнения: 1 264
Спяхме на нощна лампа само в началото - първите два-три месеца, защото се будеше често и трябваше да го храня. Когато лампата е светната ме беше по-удобно.

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Мразя да спя на светната лампа  Crossing Arms Така свикнах и дъщеря си- на тъмно!
Ако ми се наложи да ползвам светлина, имам една лампичка за контакта.

# 54
  • Мнения: 8 242
Не, никога не сме спали на лампа. Мразя лампите - пълна тъмнина, щорите са пуснати да не ми свети отвънка даже  Crazy

# 55
  • Мнения: 819
Никога не сме спали на нощна лампа.

# 56
  • София
  • Мнения: 928
Ние спим на светната лампа. Имаме ключ, който регулира светлината и на най-слабото не ни пречи, а и на мен ми е спокойно като отворя очи и видя бебока, а не да светвам. Бих мога да го стресна и събудя.

# 57
  • Мнения: 1 044
Когато го сложа да спи, пускам нощната лампа. така като се събужда през нощта имам видимост какво точно се е случило. В момент, в който ние с мъжа ми си легнем я гася. През нощта, като свикна веднъж с тъмното, няма проблем, ориентирам се.

# 58
  • Русе
  • Мнения: 2 354
долу-горе докато навърши 1 месец спяхме на запалена лампа, после решихме да пробваме как ще спи и на угасена, ... тя даже не разбра

# 59
  • София
  • Мнения: 5 079
Никога не сме спали на светната лампа.  Rolling Eyes

# 60
  • София
  • Мнения: 1 043
Първите 7-10 дни. Но защо я палех и аз не знам. Сега светвам само, когато сменям памперс през нощта.

# 61
  • Мнения: 1 043
винаги в далечина имам светната лампа и си спи с мен бебка , но ми се иска вече да си я сложа в отделно легълце че се преуморявам малко в повече и неси доспивам от едно известно време,може би защото и мъжа ми не ми помага много и тай е доста зает и сутрин излиза в 8 а се връща в 10 вечерта и вече се скапвам тотално  Crazy

а и лампата не я светваме за да не се плаши ами просто я поглеждам отвреме на време и ми е по удобно лично намен  Peace

# 62
  • Мнения: 95
Още от първия ден в къщи спим на тъмно. При нужда светвам нощната лампа

# 63
  • Мнения: 164
И ние си нанкаме на светната лампа. Може би по нататък ще я угасим,но сега сме още на 15 дни и се страхувам. Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 520
На приглушена светлина, така ми е по спокойно..

# 65
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И ние спим на нощна лампа. но като се махне нощното хранене, ще гледам да не я пускам вече.

# 66
  • Мнения: 3 456
В началото оставях лампата в коридора светната и така влизаше лека светлина в стаята. Не си спомням до кога...

# 67
  • Мнения: 498
И ние спим на нощна лампа,а преди да задам въпроса тук мислех 4е съм една от малкото... Joy Joy Joy

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Първите два три месеца след раждането спяхме на нощна лампа, като започна да спи от 21 до 6 сутринта, спряхме да оставяме лампата пусната.
На 6 месеца я отделихме в самостоятелна стая, мъжът ми оставяше лампата пусната, аз я гасях.
Сега е пак в отделна стая, минахме едни 7-8 месеца в които спеше при нас на спалнята, но и оставям лампата светната, понякога се буди нощем да не падне или да се удари в нещо като стане.

# 69
  • Мнения: 4 447
Ние спим на нощна лампа, но тя свети много много слабо, не знам докога ще е така но поне сега се чувствам по-спокойна като е така.

и ние така  Peace

# 70
  • Мнения: 3 069
Ако детето изпитва страх е по-добре да се оставя слаба нощна лампа при него.

# 71
  • Мнения: 11 004
Всички спим на тъмно.

# 72
  • Мнения: 617
От момента в къщи  - без светната лампа!
При нужда я запалвам нали е до леглото ми! Hug

и ние така

# 73
  • Мнения: 2 197
От първия ден в къщи спим на загасена лампа. Но ние заспиваме след нея и първите 2 часа има за фон телевизора.

# 74
  • Мнения: 568
На тъмно от 10 м. изгоря крушката на нощната лампа и ме домързя да я сменя. Видях, че си спи дори по сладко.

Общи условия

Активация на акаунт