Kaif halak al-yaum? Ad-dars at-tani wa (a)l-isrun Урок 22 по темата

  • 24 068
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 655
Та ето това има тук!и е произведено в емирствата!!!

# 46
  • Мнения: 2 804
Правилно ли разбирам, че Макауи Даниела е бременна? Praynig
Не бе не съм и да пази Господ - Аллах , от туй чудо !
Даже този месец на два пъти ми идва , та ако съм туй ще е феноменално .

# 47
  • Мнения: 3 804
амал опитах се да отговоря ,но кутията ти е пълна
ели каква е тази таблица пусни я може и да се реша да опитам за мом4е stork-boy ако успея преди това да уговоря таткото

# 48
  • Мнения: 3 804
 smile3514

ехо къде сте?изместиха ни на 2 страница

# 49
  • Мнения: 1 655
Аз съм тук!
лека вечер! smile3507

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 00:20 от Kremi_m

# 50
  • Мнения: 1 184
Добро утро
Днес няма закуски, че вчера май ви стана тежко и никой не се появи на линия  Twisted Evil. Ноичка особено дори не ми уважи кафенцето  Cry, а аз с такова желание й го приготвих. Но така е, сигурно мероприятията са й доста /както винаги  Hug/.
Сега отиваме да се приспиваме и ще се видим после.
 Hug

# 51
  • Мнения: 468
Мамита, добро утро:-))) Незнам откъде намирате тези снимки на кафенца и сладкиши, но ви черпя едно нескафе и от мен, пък макар и невидимо. newsm10

dtti, има ли функция за архивиране на съобщения или трябва дасе трият? Ми тя много малка таз кутия бе, само 10 съобщения...тц-тц. smile3514 Като ме инструктираш какво да правя с кутията, пиши. Ти ще си направо героиня с 4 деца. На нас ни е малко тясничко и ще се ограничим до две, със сто зора. Таткото вчера сам подхаван темата. Всички му говорели, че няма време. Даже и имената обсъдихме.  smile3506

Ще се поозорим малко с комфорта, но дано пък всичко  да е наред.

Makaui, сори че те набедих. Не съм разбрала нещо явно.  newsm78

Kremi, напълно си права, за 300 лева хем ти губят времето, хем не те обезпечават. Но така е за съжаление, като че ли всичко в тази държава е ориентирано към едрите предпремачи. Щом има кой да помага, занимавай си се със Сами:-)))) Впрочем ти какво си работила преди?

По повод соковете, сега тук в Сф. внасят едни египетски, пак има с манго и гуава, имат гъстота на нектар, много са вкусни, е не са от най-евтините, ама....

Еlip, много благодаря. newsm51

# 52
  • Мнения: 1 655
Сабах Ал кхаир от мен!
Мерсаж за кафето!
Ох да ви се оплача, вчера си отварям пощата и хоп покана от Етихад за интервю в пловдив в петък сутринта!И снощи шаш и паника, пробвах костюми ама аз съм кит още и само ще се подтисна там със клощавите момиченца които ще са!А и трябваше да тръгна днес за софия и да нощувам в пловдив!Та големи гимастики и се отказах!днес вече си сядам на дупето и глад и инат, най добрата диета!за 1 седмица, после ще мина на някой режим!
Та Амал аз преди съм була стюардеса в кувейтските авиолиний,мъжа ми е пакистанец и той е в кувейт в момента а ние в силистра!
Амал честито за решението, сега чакаме да кажеш че сте 2 в 1!  bouquetи дано да е мом4енце както искате!
Не знам за тази работа дали не збърках може и да ме вземат но със 77 кг не знам при положение че днешните момичета са меко казани кльощави и около 50 кг!А и най важното мъжа ми е твърдо против аз да работя сега!Ама нали съм си вироглава!на него плановете са му други да си гледам сами до 2 г след това да тренитаме за номер 2 да ги гледам докато тръгнат на училище и аз до тогава ще остарея бе! Sick #Crazy
уф оплаках ви се!
хаиде лек ден аз изчезвам пак по разходки!

# 53
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Не знам за тази работа дали не збърках може и да ме вземат но със 77 кг не знам при положение че днешните момичета са меко казани кльощави и около 50 кг!

Добро утро за на бързо се включвам, провокирана от това изречене на Креми!!

Работя в училище с 800 ученика от които 770 момичета. Повярвай ми Креми 70% от тях са с доста закръглени форми, а около от тях 30% затлъстели!!!
Аз съм на друго мнение и с други впечаления!!

# 54
  • Мнения: 2 804
Добро утро !
Как сте момичета ?
Ние сме добре , децата също .
От сутринта се карат и бият , но нищо така е по-весело .
Да се похваля , че имаме вече 4 зъба и махнахме дневното кърмене .
Сега още като стане е гладна и яде много добре , което е похвално като се има предвид , че се захранихме много късно .
Креми , не се ядосвай ще отслабнеш и ще си намериш работа каквато ти искаш !
Отивам да сложа закуска и на Самира и съм отново тук .

# 55
  • Мнения: 1 655
Ох незнам като се сетя на интервюто за кувейтските авиолиний когато ходих всички бяха катоманенкенки ,от избраните маше с арабистика и с работено в дубай!имаше едно момиче което беше закръглено но го взеха аз тогава бях мацка,сега се чуствам като кит!

# 56
  • Мнения: 2 804
Креми , не така бе !
Аз от днес съм с клин за отслабване и ще видя колко ще отслабна след седмица .
Когато излязох от болницата след като родих Фатима , си мислех , че никога няма да вляза отново в този клин .
Както и да е де влязох . Даже и в новите си дънки влязох само дето не се чувствам комфортно .

# 57
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
креми, айде отивай, 4е да не пропуснеш някой шанс, имаш днес време да грабнеш влака за пловдив от русе, не се отказвай, ако наистина го искаш! килата нямат нищо общо с излъ4ването! ще ги грабнеш  пък и имаш  опит! тука е минал на 17 април, никъде не искат кила, а само ръст 157, за малко и аз да отида , нали по душа съм на заветните 28!но едни 3 см все ми бъркат живота( един виц-един дребен отишъл на ресторант  и решил ще сваля до дупка- без мацка няма да излезе, харесал една  на съседна маса. готина, засукана, само един път, казал си отивам и я каня на танц, по4нала балада и нашият става, приближава масата и подава ръка с молба за танц. е да де ,ама оная супер мацка с едни крака до врата му, приела, тръгнали да танцуват и той нали е 150 а тя 180 хванал я през кръста, както може и и прошепнал с глава нагоре: мила, до снощи и аз бях 1.80м, но днес като се събудих какво ми стана ,не знам !)
весел ден, тука се 4умери, не си давам настроението, хей, не искам дъжд!  bouquet bowuu Hug Peace

# 58
  • Мнения: 468
Креми, спокойно бе, ще си върнеш формата.
Ясно е, че ти трябва спешна помощ заради интервюто, но не се подлагай на пълен глад, казват, че организма пир такива драстични диети получава сигнал, че гладуването е опасно и при всяка следваща хапка почва да трупа мазнини като за световно, тоест запасява се срещу ново гладуване.
Пробвай да спортуваш малко, аз преди да работя ходех на фитнес с детето, и да се храниш здравословно без да ограничаваш драстично менюто си. Готви си предимно на тефлонов тиган без мазнина, зеленчуци, пилешко, риба, кисело мляко. Яж и много плодове, а вместо захар използвай мед, но не подсладители, много са вредни. Другия вариант е да си купиш фруктоза. Яж поне през 4 часа. Ще има ефект. От опит го казвам в годините на моята младост се хранех така и бях много жизнена и стегната.
Сега обаче съм една клечка и се тъпча тъпча, ама нищо не помага......  newsm17 Тъй че всеки има някакви проблеми с теглото Simple Smile)

# 59
  • Мнения: 1 725
Креми миличка, не се отказвай предварително, имаш опит и изглеждаш много добре, не може да си сигурна предварително че търсят тип "анорексички". Даже по световните подиуми има вече тенденция да не взимат прекалено слаби манекенки, а тук става въпрос са стюардеса все пак. Мен тази професия, си ми е една несбъдната мечта, въпреки и негативите които си има, винаги много ми е било интересно като си разправяла са полетите и пътуванията си.

А за емирейтс пробвала ли си, там знам че може да се кандидаства и онлайн през сайта им.

Общи условия

Активация на акаунт