Ти!

  • 6 509
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 533

бивша ,,Мисис България,,!

Виолета Здравкова ли си? Shocked

По темата - вдъхнових се много, купих си тоалетно мляко за тяло и започвам да се мажа редовно, а не от дъжд на вятър, както досега. По идея на Марчето обядвах с приятелка( Flutter) в обедната й почивка. Ще гледам по-често да съм егоист, не е лошо.

# 76
  • Мнения: 7 723

бивша ,,Мисис България,,!

Виолета Здравкова ли си? Shocked
...

Ами, Djane не е ли бременна, или се лъжа нещо???!!! newsm78

# 77
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Единственото нещо, което успях да направя лично за себе си са няколко серии напади. Толкоз, утре повече!
Бу, извинявай за въпроса, ама що трябва да са мокри бадемите newsm78

# 78
  • Мнения: 2 716
Днес си купих цигари.
Скромно, ама от сърце  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 150
Днес си купих цигари.
Скромно, ама от сърце  Mr. Green
И нямаш намерение да ходиш на някой мним коктейл, надявам се Simple Smile Но ако ти се приходи можеш да се чувстваш поканена - в моето посолство ще спретнем нещо. Ще поканя и няколко бивши... ъъъ, да го кажем победителки в конкурси за красота.

# 80
  • Мнения: 1 299
Бу, извинявай за въпроса, ама що трябва да са мокри бадемите newsm78
Не си ли яла сорови бадеми накиснати в солена вода???? ОБОЖАВАМ  Crazy

# 81
  • Мнения: 2 829
Нищо. Даже приех няколко неща, дето са абсолютно срещу мен. И май се предадох в една дълга битка, дето си мислех, че ще се справя с нея.
И ми се реве, ама сълзите са ми на топка в стомаха и не излизат. Пък не съм бременна  Simple Smile
И се чувствам обидена, унизена и безсилна.


и при мен така!!!!!!!този ден е адски дълъг!!!!!!!!

# 82
  • Мнения: 750
А запис от конкурса искаш ли? Mr. Green
както сам каза...не 4е някой помни миските-Що тогава да ти се обяснявам сега,няма смисъл Grinning
А защо не? Нали това е твоя гордост, или се лъжа?
Пък и все пак, вярно че тук всеки може да се представи за всичко, ама ти се правиш на мисис не знам си какво - значи има снимки за теб. Разбираш ли, с това се изтъкваш, изтъкни се докрай! Ето, аз сега ще кажа, че съм кралят на Белгия и ще искат да го докажа... Прощавай, сложно ли се изказвам?
За да окротим духовете,едно пояснение ще направя!Първа подгласни4ка съм на Мисис България!Така,4е ....не съм интересна! Mr. Green
Айде сега...по темата моля! bowuu

# 83
  • Мнения: 750
Аз...днес ходих да ме пома4кат малко,масаж му се вика Mr. Green!
Развях кра4оли по Витошка,купих си страхотна 4ерна рокля за събота ве4ер(на коктейл4е ще ходя Flutter)Та....немога да и се нарадвам на рокли4ката ми сладка!На гърдите пише angel....с 4ерни камъни(4ерен ангел ще съм Joy)Мнооооого съм накефена Party

Да ти е честита новата дрешка и на много хубави събития да си я носиш   bouquet
Мнооооооого благодаря мила!  bouquet
Еееее...имало и хора тука бе!

# 84
  • Мнения: 2 673
направих си антицелулитния масаж..После маникюрче..ВЕЧЕРЯ само КИсело Мляко

# 85
  • Мнения: 150
Все пак съм само една манекенка и бивша ,,Мисис България,,!Но щом ви вдъхвам такъв респект...ок!
За да окротим духовете,едно пояснение ще направя!Първа подгласни4ка съм на Мисис България!Така,4е ....не съм интересна! Mr. Green
Айде сега...по темата моля! bowuu
Кое от двете е вярно? Да не се окаже, че си стояла на първия ред в селското читалище, докато сте гледали някакъв конкурс по телевизията? И какво е точно темата, че трябва да се придържам към нея? Я да видим заглавието: "Ти!"... Такааа... Та така, ти, о мисис Българийо, или нейна там подгласничко, коя си всъщност? И наистина ли държиш на одобрението на анонимни хора в нечий форум?

# 86
  • Мнения: 750
Все пак съм само една манекенка и бивша ,,Мисис България,,!Но щом ви вдъхвам такъв респект...ок!
За да окротим духовете,едно пояснение ще направя!Първа подгласни4ка съм на Мисис България!Така,4е ....не съм интересна! Mr. Green
Айде сега...по темата моля! bowuu
Кое от двете е вярно? Да не се окаже, че си стояла на първия ред в селското читалище, докато сте гледали някакъв конкурс по телевизията? И какво е точно темата, че трябва да се придържам към нея? Я да видим заглавието: "Ти!"... Такааа... Та така, ти, о мисис Българийо, или нейна там подгласничко, коя си всъщност? И наистина ли държиш на одобрението на анонимни хора в нечий форум?
Не ми пука кой ме одобрява и кой не!
А никога не бих парадирала за не4ия титла!Имам достатъ4но мои!
А сега да ти ги завирам под носа ли?
И защо такъв интерес към една бивша миска Mr. Green?

# 87
  • Мнения: 173
Сроянчо, ядоса я така хубаво та реши да си го изкара на мен в друга тема. Браво кака, Браво.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185607.msg3802827#msg3802827

# 88
  • Мнения: 9 905
кикики. Много е забавно  Laughing

аз и днес нищо не направих за себе си, освен че си изтърках петите  Mr. Green всъщност се чувствам достатъчно добре от това, че висях достатъчно време в интернет.

# 89
  • Мнения: 2 550
Аз ви призовавам да не спорите с Джейн...разговор с телевизор би протекъл по-добре  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт