Какво мислите за размяна на партньори между двойки?

  • 42 461
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 289
Не го приемам и не бих пробвала. След като на други обаче им допада ОК. Въпрос на гледна точка !

# 106
# 107
  • Мнения: 1 425
Доста "постно" сайтче, все едно някой ученик го е правил за домашно.  Twisted Evil

# 108
  • Мнения: 830
Мъжът ми не ме дава на никого,поне не доброволно Mr. Green ,което може само да ме радва Wink

# 109
  • Мнения: 356
не мисля, че е добра идея. ако е тайно  Mr. Green - може, но иначе - не

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 20:46 от Мамичка Яничка

# 110
  • Мнения: 3 886
не мисля, че е доба идея. ако е тайно  Mr. Green - може, но иначе - не
и аз така мисля Peace

# 111
Вие сте слънчасали!!!
Ше си сменя жената за да гледам как някой я чука, пък аз да му набирам злоба и да чукам неговата!!!!!!!!
Е нема да стане!!!!!!!

# 112
  • Мнения: 902
Току що питах мъжа какво да ви отговоря, какво мисли той по въпроса...Иzгледа ме така сякаш съм го принудила да яяде сурови голи охлюви...   Mr. Greenкаzа че ако е искал раzврат и сексуални келещлъци немало било да се жени.. че той веЧе си е иzбрал жена и друга не ще.Даже и zа малко.А при представата че некой друг можел мен да пипа и беz това "му спадало "  Mr. Green
Не , не бих го направила.Прекалено много държа на връzката си... От жените съм, които почти не могат беz секс  Embarassed , но си искам моя си мъж.. Добрия секс е свърzан с много чувства и не мисля че който и да било друг нелюбим чЧовек може да ми zамени теzи чувства с една минута оргаzъм (да речем )..
 Нямам ниЩо против хората които го правят. но няма да съм от тях...

Общи условия

Активация на акаунт