Какво мислите за размяна на партньори между двойки?

  • 42 460
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 596
Не ми се нрави лично на мен. Но който го влече, да действа.  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 133
Много си е хубаво даже и е разтоварващо и е весело и много други неща, които ме мързи да пиша - щото като гледам мненията тук  сигурно ще ме анатемосате.
Всичко зависи от гледната точка. Със съпругът ми сме го правили и при първа възможност и точни хора ще го направим пак.

# 47
 SickГнусно и отвратително.

# 48
  • Мнения: 3 674
Много си е хубаво даже и е разтоварващо и е весело и много други неща, които ме мързи да пиша - щото като гледам мненията тук  сигурно ще ме анатемосате.
Всичко зависи от гледната точка. Със съпругът ми сме го правили и при първа възможност и точни хора ще го направим пак.

Хей...ти да не си Djane...  но с нов ник newsm78

# 49
  • Мнения: 834
Като се знам, едва ли бих се съгласила.

# 50
  • Мнения: 125
Това лято ще събираме двойки за суинг парти....ЗА СЕГА САМО ПУСКАМЕ МУХАТА ДА ВИДИМ КОЙ НАВИТ КОЙ НЕ!!!!!!!!!Mисля,че веднъж трябва да се пробва.

# 51
  • Мнения: 686
Не бих го направила.Аз съм огромна егоистка и не бих си поделила мъжа с която и да е

# 52
  • Мнения: 4 678
Абе жени, как да ви хареса темата?Това е форум за майки , а не е за курви! Laughing
Аз съм много разкрепостен,но въпреки това трудно ще го приема!
 hahaha
          Е виж ,2 жени 1 мъж малкоооо се замислям Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 6 477
Ясно е, че пак ще откриваме топлата вода Wink Суингът е известен още от 60-те години покрай сексуалната революция. Преди години съм чела книга на подобна тема. Драмата стана когато едната мацка се влюби в мъжа от другата двойка, а на него му беше гот просто да спи с жена си и с разменената партньорка. така, че който го влече суинга да знае, че има и такива рискове на живото предаване. Лично аз не бих се впуснала в подобен екшън поради доволно високия праг на ревност, който имам Simple Smile

# 54
# 55
  • Мнения: 270
А да сте чували скоро за 10 те Божи заповеди?  PeaceАко сте Христиени де..Ако не давайте и психопатията ви е в кърпа вързана. Twisted Evil Относно модата в Германия..те отдавна си падат дори по кръвосмесителните връзки, сега да ви питам и по тая мода ли ще си паднете..? Ако да спете с  брат си или мъжа ви с малката...Мноого съм крайна, да за много крайни постъпки идващи както се вижда най вече от неудовлетвореност в живота.Желая искрено на грозните и неудовлетворени патки да се върнат към прекрасната моногамност на Лебедите....да живеят истинските приказки.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 999
........Това е форум за майки , а не е за курви! Laughing
...............

Какво пречи да си и двете?  newsm78 newsm78 newsm78

Всъщност - я дай определение за това какво е "курва"?   Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 1 524
 Sick
не става не и за мен - който иска прав му път.

# 58
  • Мнения: 17 546

Тази тема ме подсети за моно- и полигамията при животните.
За това, колко огромен е процентът на моногамните птици (емблема за моногамност при тях е лебедът; май и щъркелите не сменят партньора си, дори когато единият умре).
И обратно - колко малък е при бозайниците - тук май най-моногамен е вълкът.

Не се сетих за такива, дето практикуват групов секс (още по-малко да се менкат по двойки), пък да се водят моногамни.

Има ли такова животно?
Или е само за човекът? Когато изперка от скука?
Има! Единственият бозайник, за който е доказано, че прави секс за удоволствие е шимпанзето "Бонобо". При това, при този вид маймуни, е допустимо всичко, което от човека е прието за перверзия...Дори и педофилия.  Scream Правят секс по много пъти всеки ден и всеки с всекиго...

А по темата: това което мисля е Никога!!!

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 22:35 от Кристал

# 59
  • София
  • Мнения: 3 838
Не съм никак консервативна, но някак си тази идея за размяна на партньори хич не ми се нрави. Все едно да дам на друга жена да носи моето бельо и да използва вещите ми. Не ми допада и идеята за правене на тройка по схемата двойка+още един. Нямам против сексуални експерименти като тройките, но не и когато двама в тази тройка са обвързани. Това поставя третия в неравностойно положение. Аз не бих я правила нито в ролята на трети, нито като част от двойка. Правенето на тройки за мен е приемливо само ако нито един от тройката няма нищо общо с другите двама. Поне моето отношение към груповия секс е такова. Ако един ден аз имам сериозен партньор и той пожелае да направим нещо такова, няма да му разсърдя ако отиде някъде и го направи без мое участие, но аз категорично ще откажа да участвам в подобни сцени, и да влизам в роля, която не ми е присъща и която едва ли ще ми донесе някакво удовлетворение. Мисля, че в повечето случаи такива неща се правят от скука и еднообразие, или пък защото така някои двойки решават, че ще освежат връзката си и ще внесат нова емоция в нея. За мен не е това начинът да се освежи една връзка. От доста време имам регистрации в сайтове за запознанства и направо се шокирам, като гледам, че е пълно с двойки, които си търсят партньори за тройка. Или други двойки за размяна на партньори. В такива моменти се питам, аз ли съм старомодна и повредена, че не ги приемам тези работи, или просто светът ни е тръгнал към зле...

Общи условия

Активация на акаунт