Music Idol-8

  • 9 571
  • 245
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 418


Аз съм за Стефан. Но малко работа по визията му е нужна.
   Важното е да я поднасяш артистично визийката Wink,както го прави Елтън Джон,например! Simple Smile

# 61
  • Мнения: 275
извинявам се на всички, които съм обидила с мнението си за красотата на Емил Димитров.   bouquet
Въпрос на вкус най-вероятно.
Да и на мен Стефан не ми харесва като визия, но със сигурност ще го оправят , ако той стане муз . идол.
А мисля, че се разбрахме, че да пееш прекрасно няма значение как изглеждаш.Това се коментира и в темата за брадърците и визията на ДесиСлава.

# 62
  • Мнения: 5 713
А за Красимира си мисля, че може би, ако не ни се навираше толкова, че е сестра на Нели, щеше повече да спечели. Нямаше нужда от толкова показност.

# 63
  • Мнения: 2 677
Вече всички са много добри! Направо ми е много трудно да си избера фаворит.
Сега битката не е толкова на гласовите данни, колкото на "стайлинга".  Mr. Green

Иначе Теодорчо ми е най-симпатяга.

# 64
  • Мнения: 4 392
И какво му е грозното на Стефан?! Визията, та визията!
Ей, промити мозъци, ей! ooooh!


За Тео гласувам! Peace

# 65
  • Мнения: 3 268
Стефан е много сладък,и аз не го намирам за грозен.Грозна е само Илияна,другите са готини.

# 66
  • Мнения: 413
Стефан е много сладък,и аз не го намирам за грозен.Грозна е само Илияна,другите са готини.

Абсолютно!И аз така!  bouquetСамо косата му е кофти, но иначе излъчване, спокойствие, класа, възхищавам му се!Това е момче на 17 години.

# 67
  • Мнения: 3 268
Има много интелигентно излъчване и именно това ще е проблемът на него.Забелязала съм,че хората харесват по-друго излъчване.

# 68
  • Мнения: 4 392
Абсолютно!И аз така!  bouquetСамо косата му е кофти, но иначе излъчване, спокойствие, класа, възхищавам му се!Това е момче на 17 години.


Това , че не е къса ли те дразни? Какво значи "кофти'?

# 69
  • Мнения: 7 111
А вие пращате ли смс-и?  newsm78
Да, на 1365.

# 70
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз намирам Стефан изключително непривлекателен, каквото и да си говорим външния вид е първото което се забелязва в един човек, певец или не.

# 71
  • Мнения: 631
 и аз съм за Теодор и Невена
не мога да избера един от двамата
пуснах един СМС за Невена след като изпя песента от Титаник
беше жестока
но Теодор ми е фаворит още от много много отдавна

# 72
# 73
# 74
  • Мнения: 413
Абсолютно!И аз така!  bouquetСамо косата му е кофти, но иначе излъчване, спокойствие, класа, възхищавам му се!Това е момче на 17 години.


Това , че не е къса ли те дразни? Какво значи "кофти'?

О, не това,че е къса!Напротив, смятам че ако Гого си спести една шмрък- доза и се заеме сериозно с косата му, превръщайки я в къса такава, ще изглежда перфектно!
Имам предвид, че е малко мазна и стои на клечки.
Чудя се как може някой да го нарече изключително непривлекателен!
Непривлекателен е човек, който е с някакви изострени, отблъскващи черти, ба си.Без излъчване, тулуп.
А Стефан е супер сладур. Стига с тази визия вече!

Общи условия

Активация на акаунт