За гларусите

  • 1 207
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
Темата ми е инспирирана от Здравеца нескопосано подобие на гларус. Тези ,които сега са м/у 30 и 40г помните ли гларусите едно време какви бяха.Всички еднииии високи и как красиво лъжеха, всички лекари и инжИнери и софиянци. А ние се правихме, че им вярваме. Ухажвате целия ден на плажа  па  те кани и дискотека. там ти плати сметката а за награда даже и едно МИ не отнася.Такива алтуристи бяха

# 1
  • Мнения: 2 957
Ти да не си полякиня?

# 2
  • Мнения: 1 616
Мда - поне на вид бяха далеч по-лицеприятни... Здравко с ръст на табуретка и бирено шкембенце никак, ама никак не ми прилича на "гларус"... Да не говорим за плоските му лафове, с които не би впечатлил и осмокласничка... Ех, а какви спасители имаше... Някои от тях и приказка сносна връзваха, ама нали повечето бяха все студенти, гледащи да заработят някой лев през лятото...

# 3
  • София
  • Мнения: 221
Ти да не си полякиня
опазил  ме Бог.Макар че  не веднъж на гларусите са им напомняла за полякините. стига бе те сваляха наред.Но толкоз анти гларус като  Здравеца не съм виждала.

# 4
  • Мнения: 3 423
недоклатен народ нямаше
ех, години. нямаше и интернет.

# 5
  • Мнения: 10
недоклатен народ нямаше
ех, години. нямаше и интернет.
Грозни гларуси,грозни жени!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
За да си гларус не е важно толкова как изглеждаш , а какво говориш и как подхождаш към обекта ...,освен това те по българки не си падаха...

# 7
  • Мнения: 3 423
За да си гларус не е важно толкова как изглеждаш , а какво говориш и как подхождаш към обекта ...,освен това те по българки не си падаха...

Попитали гларусите руса мацка:
- Гутен таг, вас махен зи бите?
Тя се обърнала лениво:
- Като дойде мъжът ми, ще видим
на кого ще махаш зъбите.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Явно не си попадала на истински гларуси. Те сметки не плащат. Пък и голяма част от тях се поожениха я за норвежки, я за шведки...

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
[

Попитали гларусите руса мацка:
- Гутен таг, вас махен зи бите?
Тя се обърнала лениво:
- Като дойде мъжът ми, ще видим
на кого ще махаш зъбите.

Културно подходил, ама като не е случил на обект  hahaha   

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
полякини,шведки,норвежки,рускини.....лесна плячка за кво да набиват кинти??
Българката си беше жена със самочувствие .А сега....дали е така??Имам чувството,че мацките по плажа следят кой с какъв модел телефон говори и хоп... Mr. Greenняма значение дали ще е някой като Здравко или дори по-зле от него.Все пак Здравко има  3 хотела какво толкова    Joy  Animal Tropical Fish  Animal Tropical Fish ppp

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 13:44 от kloie

# 11
  • Мнения: 9 903
Такива алтуристи бяха

свежарка си ти  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 3 405
Познавам един вече остарял морски гларус.
А сега живее сам...

# 13
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Темата ми е инспирирана от Здравеца нескопосано подобие на гларус. Тези ,които сега са м/у 30 и 40г помните ли гларусите едно време какви бяха.Всички еднииии високи и как красиво лъжеха, всички лекари и инжИнери и софиянци. А ние се правихме, че им вярваме. Ухажвате целия ден на плажа  па  те кани и дискотека. там ти плати сметката а за награда даже и едно МИ не отнася.Такива алтуристи бяха

Много грамотно написано.  ooooh!

Била съм малка и гларуси не съм срещала много.

# 14
  • Мнения: 27 524
Не съм се и приближавала до тях  Stop Изкуственото и престореното си личи отдалече. Кой ли има нужда от това  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт