Малки / и не до там / семейни войни...

  • 2 704
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние живеем заедно 11-та год. и продължаваме да имаме големи скандали. По-добре е да си кажем всичко на момента и да се успокоим, вместо да мълчим с дни. Лошото е, че децата стават свидетели на неприятни сцени.
Рени...стига бе мила Sunglasses 11 години.. Grinning..и още сте с големи скандали .... Ама вие трябва да сте големи инати  бе хора ooooh!
Наистина сме големи инати. Основните различия ги изгладихме, но останаха да стърчат едни ръбове, които не се поддават на времето Crazy

# 16
  • Мнения: 3 674
Ние живеем заедно 11-та год. и продължаваме да имаме големи скандали. По-добре е да си кажем всичко на момента и да се успокоим, вместо да мълчим с дни. Лошото е, че децата стават свидетели на неприятни сцени.
Рени...стига бе мила Sunglasses 11 години.. Grinning..и още сте с големи скандали .... Ама вие трябва да сте големи инати  бе хора ooooh!
Наистина сме големи инати. Основните различия ги изгладихме, но останаха да стърчат едни ръбове, които не се поддават на времето Crazy

Еххх Рени... ,няма начин да не ги изпилите тези ръбове,не сте решили бе хора  Grinning Да се стегнете и двамата....че този живот е кратък....ей Flutter

# 17
  • Мнения: 1 426
Ние сме на моменти... Всъщност аз съм тази, която вика вкъщи и раздава ултиматуми. Ама бързо ми минава.
Важното е да не приемате нещата много надълбоко.

# 18
  • Мнения: 289
Това сърдене е много кофти наказание  Confused и аз съм такава сръдла... ядосвам се, и млъквам, правя си всичко сама, не отговарям като ме пита нещо.. хиляди пъти ми е казвал, че предпочита да се развикам, вместо да мълча така. И, в последно време така правя  Wink викам, изливам си гнева, и като че ли по-бързо ми минава - хубавото обаче е, че мъжът ми си мълчи докато мине бурята, иначе сигурно ще се изпотрепем ако се обади... така че, с времето трябва да намерите някакъв приемлив начин да освобождавате напрежението - при всички е различно, всеки има своите особености и начини да изрази гнева си.. ако си в състояние да замълчиш докато е ядосан - хубаво, направи го, ако пък той е по-търпелив - извикай се, за да ти мине.. но и аз съм много против децата да стават свидетели на каквито и да било скандали - случвало ми се е с моите родители, и съм плакала по цяла нощ, така че, правя всичко възможно моето дете да не преживее това.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен пък ми стана много мъчно за детенцето ти дето е плакало самичко Cry Ще внимавам да не наранявам децата ми по този начин Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 047
  
Това сърдене е много кофти наказание  Confused и аз съм такава сръдла... ядосвам се, и млъквам, правя си всичко сама, не отговарям като ме пита нещо..
   И аз съм така в последно време, имам чувство, че мога да мълча с дни ... но не съм сигурно, че има ефект това. Правя го, защото не искам нито да крещя, нито дори да говоря със сърдит тон и детето да слуша. Чакам да ми мине.

# 21
  Ние пък бяхме перфектни отвсякъде първите 2 години след брака и само след 5 мес. прекарани с наще се изпоядохме/изпояждаме се все още/.Съжителството с тях отключи някакво зло Sad, не мога да си го обясня направо.Скандали, обиди, само до бой дето не стигаме, но после за 5-10 мин. ни минава.И темата на скандалите е една и съща, да полудееш направо.Уж се изясняваме, а на другия ден е пак същото #Crazy.А се познаваме от 7г. и сме семейство от почти 5г.Малеееее, ако ще я караме така до гроб, наистина ще сме голяма атракция за комшиите hahahaСамо дето ние никога не си мълчим взаимно- всеки държи на последната дума.А малката  така е свикнала, че по време на скандалите идва да ни разпитва или обяснява разни неща и обикновенно ни разсмива и се сдобряваме.Но е време да се овладеем вече, че то детето расте иииии....

# 22
Аз се паля мног бързо.Веднъж в караница даже поиска  развод. Луда работа. Тогава синъ ми ни се разърди защот чу вичко

# 23
  • Мнения: 3 376
И аз се мъча да накарам моя мъж да говори когато се скараме,но уви...млъква като риба и това е.Аз викам,крещя и той като мълчи още повече се ядосвам.А искам да се научи,че трябва да разговаряме и обсъждаме,защото проблемите си остават ей така нерешени.После като го питам защо мълчи и той все ми казва "Ами какво да ти кажа като ти все си недоволна от нещо или от мен" Shocked
Ето преди малко пак се скарахме,той беше виновен,аз започнах да го питам така и така,а той си легна и ми каза"Какво искаш да ти кажа"... ooooh!  Направо незнам,понякога ми идва  #2gunfire  Все си мисля,че ако не беше детенце нямаше да ми издържат нервите с него,после пък си казвам,че идеални мъже и връзки няма..

# 24
  • Мнения: 3 423
Сексът не ви ли сдобрява все пак?!

# 25
  • Мнения: 6 993
Е, как бе, Лиске, много ясно  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 916
Аз пък не се сърдя - продължавам сякаш не е имало нищо. Много му става кофти.

# 27
  • Мнения: 576
Почти няма време кога да се скараме, но ако се караме, е основно за някоя дреболия и заради МАЙКА МУ! Имаме си едно правило - НИКОГА НЕ СИ ЛЯГАМЕ СКАРАНИ!  luvbed smile3521

# 28
  • Мнения: 206
Сексът не ви ли сдобрява все пак?!

Сексът не решава проблемите, а само ги замазва. Временно...
Според мен.

# 29
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Сексът не ви ли сдобрява все пак?!

Сексът не решава проблемите, а само ги замазва. Временно...
Според мен.

Да бе да  Laughing Ако знаеш след като сме били скарани и после стане нещо в леглото  Blush, и двамата сме толкова разнежнени един към друг..... Heart Eyes Тогава почват едни извинения, едни обяснения кой какво казал и какво имал в предвид и как криво сме се разбрали, и обикновено стигаме до доста прилично решение  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт