Нов конкурс на фотошопките-идеи и предложения

  • 8 433
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бумеранг, аз пък мисля, че по-шаренко да е, все пак е да Деня на детето.

# 76
  • Мнения: 4 406
моята идея е печата да се сложи върху самата спечелила творба... то ако е шаренко, няма да е печат...аз лично очаквам творбите да са достатъчно шаренки, като се има предвид темата
Рали, кликни върху печата и няма да е ситен  Laughing Laughing пробвах го върху моя снимка, добре стои. мисля да променям цвета съобразно тоналността на наградената картинка

# 77
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А, така идеята е добра.  Peace

# 78
  • Мнения: 1 630
моята идея е печата да се сложи върху самата спечелила творба... то ако е шаренко, няма да е печат...аз лично очаквам творбите да са достатъчно шаренки, като се има предвид темата
Рали, кликни върху печата и няма да е ситен  Laughing Laughing пробвах го върху моя снимка, добре стои. мисля да променям цвета съобразно тоналността на наградената картинка
Кликнах аз, но мислех, че идеята е човек гордо да си носи наградата в подписа
В този случай би било дребно  Mr. Green

# 79
Аз искам да дам една идея,но незнам дали ще я харесата,а и според мен така самия конкурс ще стане по-анонимен.Ако искат някои мами да качат снимки на своите деца и тези снимки да се ползват за конкурса.Аз искам да участвам като дебютант,но около мен няма малки децица,които да снимам,а картичка за 1 юни без дете на нея не ми идва на акъла   newsm78

# 80
  • Мнения: 4 406
Хм, Рали сега ме замисли.... да не са печати, ами такива лентички като напоследък модерните Photoshop addicted  Grinning ...  в предишните конкурси изобщо не сме се кичили...
Госте123, това го предложих по- рано, но не ми обърнаха внимание... доколкото разбирам, няма конкретно задължително условие да сме анонимни. МИККИ????

# 81
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Буми /може ли така за по-кратко, че вс ме мързи Grinning/, и моята идея беше нещо като на Рали-да се кичим. И тъй като пдписите ни вече са заети, добре би било да е за аватар.
А това за снимките на дечица съм го пропуснала EmbarassedЩе направя папка в сайта, който иска да качва дечица. Моята Мартина ще я изтипосам първа Grinning

# 82
# 83
  • Мнения: 4 406
хм, аз като спечеля  Mr. Green Mr. Green Mr. Green няма да си сменя аватара, предпочитам в подписа да е наградата... ще направя и двата варианта, който което предпочете

# 84
  • Мнения: 3 810
микки, а само тези снимки на децата ни ли ще са разрешени за ползване?

# 85
  • Мнения: 6 472
Имам следното питане - до кога трябва да се качат снимки на хлапета? Понеже предпочитам да работя със собствена снимка, а  до понеделник няма да имам възможност да кача снимки в оригинален размер ooooh! Обаче ги има качени в моя сайт - нужно ли е да ги прехвърлям в този за конкурса или мога просто да дам линкове тук newsm78 newsm78 newsm78 Още повече, че в един от акунтите в мултиплито имам качени над 600 снимки с много добро качество Rolling Eyes Размерите им са 1000 пиксела по дългата страна при резолюция 72 ppi и ще свършат работа за целите на конкурса newsm78

# 86
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Можете да ползвате каквито искате снимки. Тези са за онези, кото не желаят да разкриват анонимността си със снимки на сбствените си деца. Ще ползват от сложените там. Хахаха, ще има да се чудим...

# 87
  • Мнения: 4 406
ха така... наградите са готови и чакат победителите!  Grinning Grinning Grinning

# 88
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Нещо не ми стана ясно??? newsm78

Лулу, ти да не би да отстъпваш Марти за целите на конкурса??? Mr. Green newsm78

# 89
  • Мнения: 6 472
Отстъпвам я разбира се Hug Аз съм качила толкова много снимки в нета, че ако някой е искал да злоупотреби до сега е щял да го направи Joy Който иска спокойно може да ползва снимки от акаунта в профила ми, както и от другия акаунт, къде има качени снимки, които съм правила на Лора на mam@ и на моята Марти http://loramarti.multiply.com/ . Мам@ знае и имам съгласието и. После даже с кеф ще си разпечатам произведенията ви, като знам колко са надобрели всички Hug

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 17:58 от лулу!

Общи условия

Активация на акаунт