получихте ли подаръци от родителите на мъ

  • 5 316
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Жалко, не разбирам какво й е коствало, нали внучето е и нейно и то благодарение на теб?!? Когато се прибрахме свекъра ми даде пари да си купя каквото искам, майка ми ми подари подарък, таткото - също!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Подариха ми цветя и дадоха парички на Тери.

# 32
  • Мнения: 291
от родителите на таткото получих красиво златно колие Grinning, а от самия татко - нов телефон, точно такъв, какъвто исках  Grinning

# 33
  • Мнения: 5 103
Свекър ми и свекървами нищо не са ми подарили Peace

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
тц

# 35
  • Мнения: 5 391
От свекърва си получих сребърно бижу, изненада ме, не съм очаквала подаръци.
От мъжа си-нищо Whistling

# 36
  • Pb
  • Мнения: 1 183
не знам на мен дали някой ще ми подари нещо, но има такива традиции. Моят татко е подарил на майка и за сестра ми, и за мен по едно златно бижу. А бабите подаряват златни парички поне в нашата рода така се прави

# 37
  • София
  • Мнения: 3 825
Родителите на мъжа ми са далече и от тях нищо не получих.
От мъжО получих голям букет рози.

# 38
  • Мнения: 5 362
Не,не съм получавала от свекървата Mr. Green
Майка ми ми подари обеци Grinning А мъжо букет цветя.

# 39
  • Мнения: 14 133
Да Peace: златен пръстен от свекървата, часовник от мъжа ми!!! Много са ми добрички, не само заради подаръците!!! Peace

# 40
  • pomorie
  • Мнения: 848
нееееееееееееееееееееее

# 41
  • Мнения: 689
Свекър ми и свекърва ми ми подариха букет цветя и златна гривна на изписването, а таткото - само цветя.

# 42
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Нищо от маминка, тати ми купува цветя всяка седмица, а и беше с мен  в болницата през цялото време - нямаше физическата възможност да ми купи подарък.
Вили

# 43
  • Мнения: 941
таткото-цветя,моите родители ми подариха златно колие и гривна,а на мъжа ми също златна гривна.И сега се дръжте-свеки ми подари душ-гел #Crazy Не ме разбирайте погрешно,не съм и очаквала нещо,но това ме обиди,много Sad

# 44
  • Мнения: 2 677
Изобщо не знаех, че имало такава традиция.
Мъжът ми нищо не ми е подарявал. Свекърва ми обаче взе, че като никога, нещо се чалдиса и ми подари сребърно колие на изписването.  Rolling Eyes Че такъв хубав внук съм й била родила. Изобщо не можех да си обясня какво я е подтикнало да ми направи подарък, докато не прочетох във форума, че имало такава традиция...

Общи условия

Активация на акаунт