Сред цъфнали дървета и цветя, играят ДОБРИЧките ни деца (27)

  • 8 966
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 Мили девойки благодаря ви за мненията,които изказахте, но само едно не мога да си обясня, защо някой се изказва като не разбира, аз като не разбирам от нещо просто си мълча.
 
Благодаря много отново на всички,които дадохте мнение. Приятна вечр на всички.

# 16
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Тая Симона пее зад кадър Laughing Все се бъркам заради фамилията. Нали има една спортистка Симона Пейчева и това момиче Преслава Пейчева, та така.

Кремио, май нищо не разбрахме от цялата работа ама хайде, важното е бързо да изпишем темата.

Кеми, бравос за темичката.  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 392
Момичета, наистина ме разсмяхте  Laughing.Нашият тати не е Бориславово, но е Борислав, така че ви е ясно що не искам окончание. Но ще видим ккаво ще стане. newsm78
Голям майтап, и името съм уцелила! Joy Peace




За Мюзик Айдъла: Гласувам за Теодор Койчинов, защото ме кефи най- много.  HugНадявам се, да не съм "жегнала" някого. Wink
Ама къде гласуваш..в клю-то ли? Аз пък няма да гласувам нито за идол, нито за евродепутат smile3534 Mr. Green

Това едно на ръка, но не го броя. Пращам есемеси. Laughing (За първи път правя такава простотия..Чисто спонтанно.. Blush)

Мили девойки благодаря ви за мненията,които изказахте, но само едно не мога да си обясня, защо някой се изказва като не разбира, аз като не разбирам от нещо просто си мълча.
 
Благодаря много отново на всички,които дадохте мнение. Приятна вечр на всички.
Какво имаш предвид? Трябва ли да сме учителки по музика, че да имаме право да си кажем предпочитанията?! Музиката трябва да въздейства и на лаиците, не мислиш ли?
Не отговори на Мимето, колко си пристрастна? Laughing
Ето дъщеря ми какво разбира от музика, ама като чу ей- сега Нели Фуртадо, и - "волуме на мах" hahaha

Ох, май много се застоях тук.. Whistling

# 18
  • Мнения: 0
Ами в такъв случай няма какво да обяснявам след като се имате за лаици някои от вас. А моя си е работата на кого и как ще отговарям. А ако имаш нещо против учителите по музика можем доста да поспорим, но не виждам  смисъл. А би ли казала Амарена каква е твоята професия.

# 19
  • Мнения: 1 367
здрасти,градски!току-що виждам,че има и форум по градове.ще се радвам да се запознаем,а защо не и да се видим с бебчовците

# 20
  • Мнения: 3 810
steli76, добре дошла сред нас!

Мили девойки благодаря ви за мненията,които изказахте, но само едно не мога да си обясня, защо някой се изказва като не разбира, аз като не разбирам от нещо просто си мълча.

kremio и аз си казах мнението пък не съм музикален педагог и може да се почувствам засегната...
А и предаването не е направено само за музикалинте педагози.
 Обикновените зрители гласуват и за да го правят, трябва да имат мнение все пак, не си ли съгласна?
А ако всеки пише само за това, от което разбирааа.... Sick

# 21
  • Мнения: 4 392
Ами в такъв случай няма какво да обяснявам след като се имате за лаици някои от вас. А моя си е работата на кого и как ще отговарям. А ако имаш нещо против учителите по музика можем доста да поспорим, но не виждам  смисъл. А би ли казала Амарена каква е твоята професия.
kremio, нищо против нямам учителите по музика, даже и роднини имам такива и музиканти... PeaceСега остава да кажеш, че си учителка по музика?! Rolling EyesДнес много ми върви на съвпадения...Нищо лошо не исках да кажа, но няма нужда, мисля, да обяснявам, че човек, който не се занимава професионално с музика, е лаик..(Дали ще е учител по музика или  музикант- все тая..Може би трябваше да напиша" музикант", та да не се засегнеш?!  ooooh!) Ами, да в този смисъл, съм лаик. Нито ме е срам, нито нищо.
И мисля да  харесвам, когото си искам. Peace
И все пак, понечи да кажеш нещо, да ни просветиш, как нищо не разбираме, пък се изказваме..и замълча.. Говори, не ми пречиш. Wink
И все пак, сигурна съм, че никой не ти разбра тънката мисъл...

Чакай да те питам: Ти разбираш ли от политика, като ходиш да гласуваш?

Миме, писали сме едновременно.. Grinning

# 22
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Пишете едновременно, а после с часове няма никой  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 367
абе тука съм,ама чета из форума за захранването на бебчовците и си бия главата по коя от схемите да го почвам и да го почвам ли изобщо newsm78на три месеца и три дни сме.

# 24
  • Мнения: 1 114
АмаренОВОВА, изпразни си кутията, че писах сума ти време .....

# 25
  • Мнения: 11 607
абе тука съм,ама чета из форума за захранването на бебчовците и си бия главата по коя от схемите да го почвам и да го почвам ли изобщо newsm78на три месеца и три дни сме.

Задръж ако искаш още.....После цял живот ще е захранен.....Ако може още (поне)малко!

# 26
  • Мнения: 1 367
то ако зависи от мен да задържа,защото той си наддава повече от добре.преди 10-на дни го теглих-6,6 кг е и 62 см.ама не знам доколко е правилно.като навърши 2 месеца уж трябваше по съвет на докторката да почнем сокчета.един-два дни беше ОК,пиеше сок от ябълка като вода,ама после като почнаха едни ревове от коремче........той и без това си има все още колики,но тогава беше кошмар.спрях сокчетата и сега ме е страх да не се повтори с плодовите пюрета,които според нейната схема трябв да почна да давам.виждам се в чудо вече,да ви кажа честно newsm78 #Crazy

# 27
  • Мнения: 11 607

Не я слушай доФторката какво ти говори.....

# 28
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Steli76, не бързай с новите храни. Явно твоята докторка е от страта школа. И нашия ми казваше този месец това, ония друго, но аз е съм го слушала. Сокове и досега не съм давала, а с пюретата започнах на 4,5 месеца и то по малко.
Като му гледам килограмите на твоето бебче, добре си е. Давай му само АМ или кърма, от друго още няма нужда.

# 29
  • Мнения: 1 367
да ви кажа,и моите приятелки с по-големи бебчета така ме съветват.още повече,че коликите не са ни минали.прочетох обаче и друго-че по-твърдата храна,каквато са пюретата в сравнение с АМ,може да намали или напълно да спре повръщането.а ние си го имаме от новородени.уф,типична Везна съм-и така,и иначе....понякога ми иде да си фрасна един #2gunfireне искам да си правя експерименти с детенцето.четохте ли една от новите теми днес-една мацка пита дали да слага бисквитка в млякото на едномесечното си бебе.паднах......

Общи условия

Активация на акаунт