Да пием по бира в памет на Георги Минчев. 4-6 май в Южния парк.

  • 2 728
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
Да пийнем по биричка на тиферич в Южния парк в памет на Георги Минчев. Феста " Цвете за Гошо"всяка година е много готин.Събират се всякакви хора ,пийват по биричка и слушат хубава музичка. От свое име каня всички мераклии да се разходим в парка,да пийнем на зелена полянка и да си припомним чудните песни на Георги Минчев.

# 1
  • Мнения: 6 992
Аз май ще съм там в неделя, ако компанията ми се организира. Исках в събота на Балканджи, но съм на рожден ден Confused

# 2
  • Мнения: 14 654
Аз ще дойда в събота. Ще си нося и детето

# 3
# 4
  • Мнения: 2 353
  Ще гледам да дойда. Много го харесвах, Бог да го прости.

# 5
  • Мнения: 1 072
Иска ми се, но не мога.

За щастие този сладур никога няма да бъде забравен. Изпращам му целувки и два стека бира на небето.  beer

# 6
  • Мнения: 6 992
Айде да се организираме за неделя Hug
(това аз ли го казах Shocked)

# 7
  • Мнения: 4 473
Иска ми се, но не мога  Sad
Детето е с варицела и въпреки, че днес изтече карантината, голяма суета я тресе и няма да иска да излезе сред много хора. Tired
Пийте една бира и заради мен Wink

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
С удоволствие бих отишла защото много харесвам и музиката му и него, но аз самата си имам Георги. Ако моя Георги реши че иска вместо да правим агнешки масрафи с гости в къщи да отидем там и после на ресторант ще отидем.

# 9
  • Мнения: 7 111
Все още не знам.
А Георги Минчев заслужава да си спомним за него.  Praynig

# 10
  • Мнения: 6 992
Тогава обявявам :
Ако не вали дъжд, събирам всички мами, бъдещи такива или бъдещи бъдещи такива, които си нямат Георги вкъщи или им е далеч (като моят чичо и племенник Mr. Green), за да пийнем по биричка в памет на Георги Минчев и по повод на празника на Българската Армия и по какъвто още повод искате и да послушаме хубава музика.

# 11
  • Мнения: 4 138
aз ша дода. с дете и мъж. пием безалкохолна бира, ще си носим Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 992
Ура, от раз се прикачам към вас, ако не се появят и други желаещи и ако няма да съм ви досадна. Аз пия минерална вода. Ще си я нося Joy 

# 13
  • Мнения: 4 138
трепач идея. хапката иска ли да дойде с нас. ще питам и други благородни девици.
в колко часа и къде да си направим чакалък.

# 14
  • Мнения: 2 353
  Ще има бира, иска ли питане Hug Вие се разберете, аз ще се прикача в движение. И да ми оставите една бира, ей!

# 15
  • Мнения: 6 992
А така, добра идея за среща, щото и представа си нямам нито къде е тоз парк Южен, нито как се стига до него Laughing Кажете до какво централно място е близо примерно?! Или нещо по-известно?

# 16
  • Мнения: 4 138
моят синоптичен гадател го дава за неделя 26 градуса.........без дъжд. нали следобед, щото съм малко зле със сутрешното ставане. мезе да носим ли Flutterаз правя жестоко суши, побългарено. върви със всичко.

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ако бях в София, задължително щях да дойда 
Много го харесвах. Беше от емблемите на моето време ... бира, раздърпани хипари и рок енд рол. Cry

# 18
  • Мнения: 6 992
моят синоптичен гадател го дава за неделя 26 градуса.........без дъжд. нали следобед, щото съм малко зле със сутрешното ставане. мезе да носим ли Flutterаз правя жестоко суши, побългарено. върви със всичко.
Ъм, аз , такова, няма да имам пари, за това ще мога да си нося само минералната вода или максимум двулитрова кола Embarassed Така че не искам да натоварвам добрия народ да носи мезета Mr. Green
Иначе следобед, те музичката към 18-19 я пускат, ние може по-раншко да заседнем Grinning
Ян Бибиян, аз ще чистя в събота. Можеш да ми дойдеш на гости Grinning

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
С бригадата ли да идвам? Laughing

# 20
  • Мнения: 3 323
В колко часа и къде точно? Моля като на незнаещ да обясните....

# 21
  • Мнения: 4 138
аз подробности незнам, да каже еовин. според нейната информация ще решим къде е най-удобно.

# 22
  • Мнения: 2 353
  И ще се возим на паратропера, йееее!

# 23
  • Мнения: 4 138
ми тогаз в 17 на главното вход да кажем. този който е от страната на витоша.
еовин, ти не си ли в студ град.

# 24
  • Мнения: 6 992
Мон дю. Кажете как се стига до там или от Плиска, или от НДК ? Mr. Green
Гледам тука картата - до Лозенец ли е този парк?
Мате - не, зад Плиска живея. Къде такъв успех за студентски град Mr. Green, къде такова ученолюбие Laughing

# 25
  • Мнения: 2 353
  Еовин, вземи 76 и питай някоя бабичка с татус, ще те упъти (може и да съм аз)

# 26
  • Мнения: 4 138
аз съм срещу интепред. може да те вземем с нас с кола. ще ти дам тилифон на лични.

# 27
  • Мнения: 6 992
Чудесно, ако имате място за мен, ще се радвам Hug
Хапке - ти не си бабичка Grinning Имаш време Flutter

# 28
  • Мнения: 4 138
хапка е бабичка под прикритие.на нея не мога да и дам и 22. аз ако бях родила на 21 ти можеше да си ми дъщеря. затва ще черпя бира Laughing

# 29
  • Мнения: 2 353
  Разтекох се!
  Значи, дотук сме 5? Стрелче, все пак решиш да дойдеш, ще ти запазим една малка халбичка.

# 30
  • Мнения: 3 323
Недела ели събота? Извинете но ...

# 31
  • Мнения: 4 138
ми аз разбарх за неделя. а и събота ще е кофти времето

# 32
  • Мнения: 6 992
Неделя, неделя. Утре и в събота аз не мога Rolling Eyes, пък и се организирахме с матакосмата за неделя Crazy

# 33
  • Мнения: 467
Ще ми се, но ще видим, че дребното нещо боледува. Дано се оправи до тогава. И го взимаме с нас. Всъщност ще видим как ще сме в неделя, че събота ще женим едни приятели вечерно. А, мъжа ми на агитацията му - парк, бира, рок`н`рол, хепънинг ме приземи.... с въпроса $А, колата кой ще кара?$ (той е голям биропиец). Но мноого ми се ще, хем и здрасти ще ви кажем, Хапката откога съм и фен и и се радвам по снимки, а с Еовин само се гоним из фентъзи-рок темите, та ще направим нужното:-))
Ако, не стигнем - пийте бира и за нас! beer3 smile3521 smile3503

# 34
  • Мнения: 6 992
Хей, Уини, ще се радвам да дойдете Grinning
А аз така и не успях да взема книжка, иначе съм идеалният шофьор - не близвам алкохол Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 138
и аз съм без книжка, позор направо. алкохол не пия. изпих си моето.

# 36
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ех хубави работи, аз тук от Варна ще я пийна таз биричка, весело изкарване момичета

# 37
  • Мнения: 2 353
  Уини, и аз ще се радвам да се видим!
  Калима, благодаря!  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 412
Записвам се и аз  Simple Smile
..ще се оглеждам за..  newsm78...абе ще се оглеждам, а вие като видите някой оглеждащ се - значи съм аз  bowuu

# 39
  • София
  • Мнения: 4 867
Там сме. Не знам обаче кога точно, че благоевградчани правят мотосъбор на Предела тия дни - трябва и тях да уважим. Обмисляме също на кое държим повече - на бирата или на мотора newsm78 Май все пак ще дойдем с колата, че да натоварим и хлапетата...

# 40
  • Мнения: 6 992
Записвам се и аз  Simple Smile
..ще се оглеждам за..  newsm78...абе ще се оглеждам, а вие като видите някой оглеждащ се - значи съм аз  bowuu

За всички оглеждащи се обявявам Mr. Green:
Аз ще съм най-ясна - синя блузка с къс ръкав и оранжева туника с жираф, светлосини дънки.

# 41
  • Мнения: 14 654
Май повечето ще отидете в неделя...

# 42
  • Мнения: 750
Там съм....щом има бира! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 349
 Shocked Shocked Аз докато видя кой е писал по темата и вече групата се е събрала.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 856
аз ще съм утре от рано там, тъй като един приятел ще свири с групата си още от първите към 16-16.30ч /с детито на воля, да тича  Wink /
за неделята още не съм го измислила  ooooh!

# 45
  • Мнения: 2 792
 Жалко в неделя не мога, ще правим чеверме на една вила, по точно ще се опитваме да правим, защото никой не е правил до сега, всички сме само теоретици  Crazy

# 46
  • Мнения: 349
Ние мислим семейно да сме там и трите дни Laughing.Малката е на плуване на Спартак в събота и неделя, та ще се възползваме и ние покрай нея докато я чакаме,пък и по-късно.Дано само да не вали много.

# 47
  • Мнения: 2 353
  Разбрахте ли се за час? Ние ще дойдем или към 16:00, или когато се наспи (ако изобщо спи) Боровина.

# 48
  • Мнения: 3 323
Оф, аз май няма да дойда - в последния момент ще се решава, щото инструктора ми е един....

# 49
  • Мнения: 6 992
  Разбрахте ли се за час? Ние ще дойдем или към 16:00, или когато се наспи (ако изобщо спи) Боровина.
Ъм, с матакосмата май нещо за 17 казахме newsm78 Ние ще се чуем с нея утре и ще пишем пак кога ще сме там. Grinning

# 50
  • Мнения: 25 600
Да не забравите да помахате към камерите, да ви видим тези, които ще гледаме по телевизията директните включвания.  Laughing
Може и по едно плакатче с никовете да поразвеете...  Whistling Mr. Green Joy
Пък пийнете по една бира и заради нас!  Praynig Hug Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 353
   Joy
  Ти не знаеш ли, че Еовин ще пее? newsm78

# 52
  • Мнения: 25 600
   Joy
  Ти не знаеш ли, че Еовин ще пее? newsm78

Не.  Embarassed
Ей-сега ще я сритам, що не се е похвалила!  Crossing Arms
И къвто съм Марко Тотев, точно тогава няма да има директно излъчване!  #Cussing out

# 53
  • Мнения: 6 992
   Joy
  Ти не знаеш ли, че Еовин ще пее? newsm78
bowuu

Хапке, не се бъзикай с хората Joy Аз ако запея, целият парк е за нас. Ако и вие не избягате Crazy
Пък и снощи достатъчно пях на купона, добре че не се чувах от музиката hahaha  bowuu

# 54
  • Мнения: 14 654
Приятна забава на всички, които ще се затътрите днес. Вчера беше прекрасно. На тези, които днес празнуват имен ден- честито!

# 55
  • Мнения: 3 835
Еййййй, как не съм видяла темата по-рано!!!!! smile3537 smile3538 Щях да дойда с удоволствие. Hug  bouquet

# 56
  • Мнения: 4 138
aз имам телефонна явка с еовин в 17. ако времето не е гадно, отиваме. хапке, къде да се видим бе, кака, тюлюфон нещо да ти дам.......

# 57
  • Мнения: 6 992
Аз имам телефон на Хапка, ще и звъннем Mr. Green
Отивам на терасата да бая на слънцето  Nature Sunny

# 58
  • София
  • Мнения: 1 074
Това беше най-добрият концерт на Балканджи, който съм слушала!
Просто разбиха сърцата, хехе. И Роберта и Милена пяха чудесно, изобщо луд купон, отдавна не се бях забавлявала така.

# 59
  • Мнения: 1 924
Туй е програмата за днеска:

06.05.2007
Участват: Монолит, Звезди Рок Бенд, Уикеда, Камен Кацата, Васко Кръпката, Каскадьори, Блус Трафик.
Начало - 16:00 ч. Вход - свободен.


Аз едва се влача с корема, така че най-вероятно ще пропусна.
 А и мъжото сигурно ще спи цял ден , че вчера имали разпивка някаква...
Приятно изкарване ви желая!

# 60
  • Мнения: 6 992
Аз едва се влача с корема, така че най-вероятно ще пропусна.
Ау на теб 6 дни ти остават  Shocked Никакво ходене , ще вземеш да родиш на полянката Crazy

# 61
  • Мнения: 1 924
Хехе, мъжа ми и той същото каза Laughing

Обаче ебати скапания дъжд. Дано не провали фестчето.

# 62
  • Мнения: 7 111
Дъждът ни прибра на сухо у дома.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 6 992
Нас ни заваля преди да тръгнем. Градушка даже Confused
Но няма нищо, лятото идва, ще има още много концерти, бирфестове, купонът ще тече! Peace

# 64
  • Мнения: 1 080
Преди малко се прибрахме ,много готино беше .И пълно с  деца .Жалко ,че нямаше как да останем .

# 65
  • Мнения: 2 353
  Много беше яко!

# 66
  • Мнения: 25 600
А на мен ми изтекоха очите да се дзверя за оранжево с жираф и за плакати БГ-мама...  Crossing Arms
Я кажете, по едно време биха ли се пред сцената или само така изглеждаше?

# 67
  • Мнения: 6 992
Мен ме нямаше, Какче Сийке, не отидох, при мен валя градушка  Shocked Но явно в парка не е валяло newsm78
Иначе жирафската дреха мога да ти я покажа на снимка Joy

# 68
  • Мнения: 2 353
  Не знам, ние отидохме към 19:30 и никой не се биеше наоколо. Калина беше потресена, сега иска утре да я водя пак.

# 69
  • Мнения: 1 924
Вярно ли някой се е бил, ех, пак изпуснах шоуто  Crossing Arms

( Помните ли миналата година как се изгавриха с вокалистката на Мастило?)

Еовин, аз в крайна сметка реших да се завлача натам, ама на Плиска като ме удари градът, се отказах.
А то валя, само колкото да намокри полянката и да не може да си седне човек.
Тюх, да му се не види.
Догодина, живот и здраве....

# 70
  • Мнения: 6 992
Трябваше да ми дойдеш на гости, аз на Плиска живея Grinning Все някак щях да се оправя, ако тръгнеш да раждаш насред кафето Joy

# 71
  • Мнения: 3 323
В 16.30 бях на НДК в пълна бойна готовност - а то, като загърмя, като затрещя и аз бегом към къщи, таман стигнах - слънце изгря! М...а му! Много ме е яд!
Живи и здрави - догодина....

# 72
  • Мнения: 3 835
Само да ви питам, бира пиФте ли? Георги Минчев много го уважавам, браво на всички!  bouquet Hug  bouquet

http://www.vbox7.com/play:cb5846af  bouquet
http://www.vbox7.com/play:0215a6f1  bouquet
http://www.vbox7.com/play:1e4d0dd8  bouquet

# 73
  • Мнения: 1 924
И чак днес забелязах, че има улица в София на негово име...

# 74
  • Мнения: 6 992
Ей, днес се добрах до прословутия парк. Бира не пих, но ядох пуканки. Вече знам къде е. Уж. Mr. Green

# 75
  • Мнения: 3 835
Ей, днес се добрах до прословутия парк. Бира не пих, но ядох пуканки. Вече знам къде е. Уж. Mr. Green

Пуканките никак не са лоши, ама бирата по върви с кебапчета! Mr. Green Joy

# 76
  • Мнения: 6 992
Ма аз не пия бира. По принцип, имам предвид. Кебапчетата вървят ли с минерална вода или кола  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 835
Ма аз не пия бира. По принцип, имам предвид. Кебапчетата вървят ли с минерална вода или кола  Mr. Green

Тц! Mr. Green

# 78
  • Мнения: 6 992
Язък. ОстанАх си на пуканки Joy

# 79
  • Мнения: 467
И чак днес забелязах, че има улица в София на негово име...
Има, да в Редута. Само че винаги се чудя дали е на него кръстена или е съвпадение на имена.

# 80
  • Мнения: 3 835
Язък. ОстанАх си на пуканки Joy

Не мой са плашиш, ще ти дам от моята бира! Mr. Green Аз чакам концерта на Гери Мур. ooooh! Hug  bouquet

# 81
  • Мнения: 6 992
Бих предпочела от твоите кебапчета Mr. Green
На Гери Мур и аз смятам да ходя. Дано са ми прави сметките Laughing Нали другата седмица ще дойде?
А, о, той другата седмица и мъжът ми ще е тук  Shocked Голямо концертоходене ще му ударим. Crazy

# 82
  • Мнения: 467
Хъхъъъ... само дето като дойде ще е по 35лв... а не фри на площад...Той затва се разболял човекът...
http://www.fmplus.net/index.php?p=view&r%5Bpage%5D=1201

# 83
  • Мнения: 6 992
Хъхъъъ... само дето като дойде ще е по 35лв... а не фри на площад...Той затва се разболял човекът...
http://www.fmplus.net/index.php?p=view&r%5Bpage%5D=1201
Rolling Eyes Комерсиалници гадни. Никой не мисли за бедните безработни студенти рокаджии и метъли  bowuu Mr. Green

А тва отдолу, дето го пише за Скорпиънс, безплатно ли ще е Joy


ЕДИТ.
АБЕ, Уини, Какво ме стряскаш, това е от миналата година, публикувано е на 25.05.2006 Joy

# 84
  • Мнения: 467
Ъъ, Еовина, скъпа, сори нещо много неспане ми се събралоSad(

Всъщност грешката идва от там, че приятел ми каза, че нямало да дойде и концерта се отменя. Аз културно реших да проверя инфото преди да ви шашкам, ама съм попаднала на стара статияSad((

Ето вярната новина...
http://www.fmplus.net/index.php?p=view&r[page]=3230

и всъщност ето кво стана:
http://www.radiotangra.com/?page=stuff&id=148&lng=bg

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 11:46 от Winny

# 85
  • София
  • Мнения: 2 856
И чак днес забелязах, че има улица в София на негово име...
Има, да в Редута. Само че винаги се чудя дали е на него кръстена или е съвпадение на имена.
  на него е
преименуваха я на "Георги Минчев", когато почина  той

# 86
  • Мнения: 1 924
Именно.
То аз друг Георги Минчев не знам... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт