Какъв подарък да си изберем?

  • 1 921
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 164
Ако ще слагаш детето в проходилка, избери нея.
Аз го слагах в проходилка, някои деца не са кротки и не си стоят на дупетата, тъй че се налага.
Активна гимнастика не съм купувала, голяма глупост е - слагала съм го в такова, но изобщо не му е интересно, обръщаше и търсеше мен или някой човек - той си играе с хора, с играчки не иска, чак наскоро почна да се заиграва за кратко с колички и камиони.

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 17:58 от Misty

# 31
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Още един глас за активната гимнастика!

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
еее моя малчо пък не обърна особено внимание на активната си гимнастика, но виж на вредната проходилка и разказа играта, по цял ден обикаляше двора на село ...пък и като гледам наред си е детето след употребата и  Peace

   Joy Joy Joy И при нас така. Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя така и не обърна внимание на активната гимнастика.Според мен тя е по-безмислена.Дори и да я хареса също се ползва само месец-два.Нашия кръстник ни купи джип на Чиполино.Павел беше още малък,но за сметка на това сега виси по цял ден от горе му

# 34
# 35
  • Мнения: 167
И моя не се кефи на активната гимнастика...,но пък по-късно ще я използвам като килимче в стаята.Все ще ти послужи за нещо.

# 36
  • varna
  • Мнения: 1 012
и аз съм за гимнастика или столче за хранене Peace
проходилката не е полезна-да не говорим че може да пада детето от нея защото се учи да се изправя като се подпира на нея и си пъха краката кадето не трябва,и второ често от проходилката децата не се учат да стъпват правилно а стъпват на пръсти,а не с цяло ходило,както трябва да бъде за да поеме тежестта на тялото,а на пръсти не е полезно-може да си нарани крачето

# 37
  • Мнения: 4 965
Ако имаш намерение да слагаш детето в проходилка, избери нея.
Активна гимнастика не бих избрала- лично за мен е безсмислена  Peace
Столче за хранене?!

Или слонче/конче-люлка, бебешки шезлонг, триколка - неща, коит реално ще ползваш много по-дълго и вероятността наистина да са забавни за детето ти е по-голяма.
А по-удобно нещо от столчето за хранене - лично за мен няма (евентуално и шезлонг-люлка).

В проходилка не бих си слагала децата, но теми "за и против" има достатъчно - виж с търсачката доводите и на 2-те страни.

# 38
  • Мнения: 174
Здрасти  Simple Smile
Ако има ултиматум между двете, по-добре избери гимнастиката. Ако имаш избор един шезлонг например е добра идея.

# 39
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Лятна количка!

# 40
  • Мнения: 2 381
От тези двете бих предпочела активната гимнастика Peace

# 41
  • Мнения: 1 138
Проходилка. Вики също не обърна внимание на активната гимнастика.

# 42
  • Мнения: 11 004
Активна гимнастика или бънджи гащи Sunglasses

# 43
  • Мнения: 742
Здравей,
сори за въпроса, но не ви ли е късно за проходилка
бих newsm78, аз ползвах проходилка точно 3 месеца(до 8месец) и сега е прибрана...за следващото човече Joy
Аз бих ти предложила -люлка или триколка - много са полезни и забавни за детето


А по темата - от двата варианта и аз бих те посъветвала за активна гимнастика,

# 44
  • Мнения: 1 138
Здравей,
сори за въпроса, но не ви ли е късно за проходилка
как късно newsm78
доколкото виждам Марти е на 1 месец и 25 дни.

съжалявам за оффа, не е заяждане помислих че аз не съм видяла на колко е детето

Общи условия

Активация на акаунт