А бихте ли обули това ?

  • 5 896
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Категорично ТЦ! Naughty

# 16
  • Мнения: 158
Супер удобни са и много актуални  Flutter Имам поне 3 чифта в различни цветове и много им се кефя. Особено със широка пола или готини дънки с ниска талия седят уникално сладурско и кукленско...Обичам и високи обувки, елегантни са много....въобще трябва да има разнообразие и да се жокирваме с готини неща, които ни кефят  Party

# 17
  • Мнения: 2 195
И на мен ми изглеждат като цвички , особено тези

http://pics.esprit.de/Shop/PicDestStyleProduct/R49525_100.jpg

# 18
  • Мнения: 2 427
Да,не са предизвикателни,но по моята логика за всяко нещо си има повод.Някак си не се виждам с количка в супермаркет покачена на моите 11 см токове.Аз по принцип много обичам да съм с висок ток и повечето ми обувки са такива ,но имам и две три съвсем ниски,които никак не подценявам.Какво ще кажете за снимката,не изглежда ли просто чудесно на ниско?

# 19
  • Мнения: 6 155
Не, никога. Нищо лично към девойките, които носят такива обувки, но в моите очи няма нищо по страстоубийствено от елегантен дамски крак, обут в цвичка Sick

 Peace
Не ми харесват и това си е Crossing Arms

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И на мен ми изглеждат като цвички , особено тези

http://pics.esprit.de/Shop/PicDestStyleProduct/R49525_100.jpg
аууу ужас
аз каквато съм ниска с тези ще бъда като тапа

# 21
  • Мнения: 636
Не, никога. Нищо лично към девойките, които носят такива обувки, но в моите очи няма нищо по страстоубийствено от елегантен дамски крак, обут в цвичка Sick

И аз съм на същото мнение. Въпреки, че на тийнейджърка стоят сладко. Ама каките като мене са ми малко смешни в такова нещо Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 764
Оле,тези на Ковалкски са страхотни!
Малко е пресилено да кажем,че балетните пантофки са агресивни,може би и балета е агресивен танц newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
добре де инфантилни са, смешни, грозни защо ме караш да ви обиждам обувките?

# 24
  • Мнения: 2 220
Харесват ми, но ако имам възможност само за един чифт, бих избрала по-елегантни. Иначе като част от гардероба ми с удоволствие бих ги прибавила към аксесоарите си.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 427
добре де инфантилни са, смешни, грозни защо ме караш да ви обиждам обувките?
Медузке,голям си образ,кефиш ме Joy

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Бих и обувам.
Взе ми време да свикна да ходя на ниска обувка (сигурно от детските си години не съм), но се оказа страшно удобно и практично. Още повече ако балерините са хубави и кипри, а не мас продукция тип гаражна мода.

Впрочем, ръста ми също не ме притеснява. Аз съм 1,60 и очевидно, не изглеждам особено висока на равна обувка. Но имат неочакван чар и определено не се радвам на по-малко внимание отколкото като съм на ток.

# 27
# 28
  • Мнения: 3 447
Елегантният крак си е елегантен крак, дори и в галош да го сложиш. На мен момичето на снимката не ми изглежда нито смешно, нито страстоубийствено. Друг е въпросът, че този тип обувки са капризни и изискват тънък и фин глезен, иначе стоят свински.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Не бих обула. На ученичките ми харесва как им стоят, но аз не мога да се възприема с ниски обувки и това е Confused

Общи условия

Активация на акаунт