Пак ни обгазиха...............

  • 1 340
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 74
 За пореден път ни обгазяват в Ст.Загора.Ако някой има идея как това да се прекрати?...................
Разхождаш си детето на вън и то диша ли диша" мръсотиите на политическите сделки"Направо ще ни уморят. Mr. Green

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
И в къщи да си стоите, той въздуха е един и същ.
Къде  казаха, че сме обгазени.
А и протести правихме 30 майки се събрахме с децата и промяна няма.

# 2
  • Мнения: 2 386
Боже, сърцето ми се къса. Sad Sad
Кмета преди време ми каза,че знае, но не зависело от него...  #Cussing out

Семейството ми е там...Аз се прибрах за почивните дни с мъжа ми и започнах да кашлям и да се задушавам сутрин...нещо, което НИКОГА не ми се е случвало като малка. Нямам думи...

# 3
  • Мнения: 74
 Мила Tanya p никой, и никъде не е казал ,те дори вече и медиите спряха да го отразяват. Cry

 То се вижда и се усеща във въздуха.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Незнам какво трябва да се направи, за да се предприеме нещо от страна на управата.
Мисля, че и подписки се бяха правили и ефект нямаше.
Кой ли запушва устите на хората newsm78

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
От тука не различавам вече, довечера като се кача на Дъбрава да храним кучетата, ако още има ще се види. Преди три години, при първото обгазяване видимо, щото знам ли може и по - малки да е имало. Бяхме там на обяд и се разтла една мъгла, точно като пушек от огън, само че без мирис. Обгръщаше ни направо.

# 6
  • Мнения: 2 386
Кой ли запушва устите на хората newsm78

Чувството за безнаказаност и безсилие, за съжаление.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
От тука не различавам вече, довечера като се кача на Дъбрава да храним кучетата, ако още има ще се види. Преди три години, при първото обгазяване видимо, щото знам ли може и по - малки да е имало. Бяхме там на обяд и се разтла една мъгла, точно като пушек от огън, само че без мирис. Обгръщаше ни направо.
Аз при първото обгазяване (за което писа ти, преди 3 години), бях със сестра си, племенника и майка ми на Аязмото, но на горе.Като се обърнахме надолу към жабките, всичко беше като една пелена.От там веднага се прибрахме и се бяхме изплашили доста.На село (Пряпорец), няма да ви казвам какви домати имахме #Crazy и не само те.Направо беше ужасно.На някои хора им е казано да си траят и да не отварят уста за случващото се.
Дано да не е толкова тежко положението.Аз не мога да разбера от толкова красив и голям град, защото не се направи един митинг както трябва (т.е. с много хора, а не с няколко човека).Той не, че ако се направи ще има ефект, но поне може някой да се замисли и стресне.

# 8
  • Мнения: 25 603
Той не, че ако се направи ще има ефект, но поне може някой да се замисли и стресне.

НАТО с митинги не можеш да го стреснеш. Нито нашата майцепродавническа паплач.  Sick

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Права е Как' Сийка.
И мислиш ли, че не са правени митинги? Правени са, и то с много хора. Ефекта е нулев.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
 По добре стойте вкъщи!Много съжалявам!

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кой точно ви е обгазил ?

# 12
  • Мнения: 25 603
Официално - ТЕЦ-овете...  Whistling
Неофициално - унищожават се стари, бракувани боеприпаси на НАТО. Или наши, снети от въоръжение. Най-вероятно - и двете.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Официално - ТЕЦ-овете...  Whistling
Неофициално - унищожават се стари, бракувани боеприпаси на НАТО. Или наши, снети от въоръжение. Най-вероятно - и двете.

Със сигурност са ТЕЦ- овете ... до колкото знам обгазяването не е от 2- 3 години

# 14
  • Мнения: 25 603
Със сигурност са ТЕЦ- овете ... до колкото знам обгазяването не е от 2- 3 години

Напротив!
Първото голямо обгазяване беше на 02.06.2004 г. Няколко месеца след като влязохме в НАТО.
Бяхме си вкъщи. Гледката на града, плуващ в сивкавожълтеникавата мъгла, беше доста стряскаща. Слънцето светеше както по време на слънчевото затъмнение.
После се изхитриха. Обгазяванията вече не са така видими, пък и скоро след това вали дъжд.  Wink
Само по селата реват, че пак им е изгоряла реколтата, ама на кого му пука?

# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.chambersz.com/index.php/content/view/8544/112/

# 16
  • Мнения: 6 243
Сикрет, както са ти писали по-горе, това с ТЕЦ-овете е официалната версия. Съмненията в нейната достоверност идват от там, че тия ТЕЦове са си по местата от 30 години, а обгазяванията са от 2004 год.

# 17
  • Мнения: 2 386
Със сигурност са ТЕЦ- овете ... до колкото знам обгазяването не е от 2- 3 години

Извинявай, но това са глупости. Всеизвестен факт е,че боеприпаси от много,много държави се унищожават на полигона в Змеево. И това Е проблем от 2-3 години. ТЕЦ-ове има откакто се помня, такива проблеми-не.

Извинявам се ако звуча остро, но това ми е болна тема.

# 18
  • Мнения: 3 098
Taзи година като си бях в България доста 4ести4ко ходих по Зарата.Едно 4е имах да върша работа там и друго,4е братов4едка ми си живее там.Направи ми впе4атление,4е като постоя и след 1 4ас запо4ва ужасно главоболие,за4ервяване на о4ите. Thinking Питах на какво може да се дължи това,а те ми смеят и казват,4е по4ти винаги са в това състояние заради обгазяването.Даже един ден придружих братов4едка ми до ли4ната й,бях с детето тогава,а санитарката като я видя и запо4на да говори жената,4е "тия калпави управници са ни съсипали децата,непрекъснато се увели4авал броя на деца с проблеми от тези обгазявания".
Освен това обгазяванията не се отразяват само на Ст.Загора,ами и на целия регион.По селата реколтата я съсипвали,а съм 4ела 4е в Гълъбово имало много деца с малформации. Close

# 19
  • Мнения: 3 098
Всеизвестен факт е,че боеприпаси от много,много държави се унищожават на полигона в Змеево. И това Е проблем от 2-3 години.
Жалко,много жалко. Tired
Това е един много красив град,а района там е земеделски и много богат.Как може да съсипват и хората и земята???? #2gunfire
Докога Ще си отварят г······е нашите идиоти и цял свят да тъп4е боклука вътре? Close

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Наближават избори ... няма ли начин да се възползвате някак ...  newsm78  сериозен е проблема ... всички се храним и пием мляко, тъй че всички ни засяга

# 21
  • Мнения: 25 603
Сикрет, ти четеш, рожбе, за това, което ние виждаме с очите си.
Извинявай, но на писано от някой путьо ли да вярвам, или на кьоравите си очи?
Живея на място, от което в ясен ден с просто око се виждат ТЕЦ-овете много добре. Видях и откъде нахлуха кълбата задушлива мъгла при първите обгазявания. От точно обратната посока. Вярвам и на всички мои съграждани, които наблюдават това "странно" явление всеки път.
Сега, понеже виждам, че се интересуваш от темата, ще те помоля едно нещо. Вземи една карта на България и удари една черта от ТЕЦ-овете до Казанлък и Гурково. (Първото обгазяване стигна и до Шипка!). Удари същата по дължина черта в противоположна посока. Мина ли турската граница? А защо Турция мълчи? Защо не се оплакват от обгазяване, когато вятърът духа към тях? А той духа в тази посока поне в 90% от годината. Помисли по въпроса.

# 22
  • Мнения: 25 603
Това е един много красив град,а района там е земеделски и много богат.Как може да съсипват и хората и земята???? #2gunfire
Докога Ще си отварят г······е нашите идиоти и цял свят да тъп4е боклука вътре? Close

То и село Цалапица е "златно" откъм плодородие. Била съм на бригада там и знам. Защо точно там се изхвърлят софийските и пловдивските боклуци? Кой нормален човек сере в хладилника си? (Не се извинявам за думата!) Толкова ли няма по-подходящи терени за бунища?

# 23
  • Мнения: 855
Няма оправия и това е...  Confused Ние цял ден бяхме навън с малкия вчера...и не само ние  Confused Ама и вкъщи да си стоим, то въздуха един и същ  Confused
Между другото от няколко години имам сенна хрема и вчера бях в окаяно състояние - не спирах да кихам, очите ме сърбяха и бяха кървясали, носа ми течеше като река в резултат на което днес е протрит и червен, незнам има ли връзка с обгазяването , но не бях толкова зле предишните дни  Thinking

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 10:54 от ive1ina

Общи условия

Активация на акаунт