Да си преброим печатите?

  • 1 982
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 937
На златните носители организира и безплатни екскурзии и коктейли. Дано и ние се вредим някой ден.
И още нещо:

"Български турист ще лети със „Самолетa на 2be” над красотите на България.
Това ще бъде специалната награда през 2007 г. за един от късметлиите-ентусиасти, обиколили всички 100 национални туристически обекта.
По случай откриването на своя 100-тен магазин най-голямата верига за мобилни технологии в България 2be стана партньор на движението на Българския туристически съюз “Опознай България - 100 национални туристически обекта”. Освен, че 2be осигурява специалната награда – полет над България, компанията ще разпространява в своята магазинна мрежа в цялата страна книжките за събиране на печати и ще осигури награди за събралите 100, 50 или 25 печата от туристическите обекти
."

Айде Блонди, заменям преспапие за печат  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 299
"Български турист ще лети със „Самолетa на 2be” над красотите на България.
Това ще бъде специалната награда през 2007 г. за един от късметлиите-ентусиасти, обиколили всички 100 национални туристически обекта.
Лелеееее, супер  Peace

# 32
  • столицата
  • Мнения: 3 795
колко струват книжките?

# 33
  • Мнения: 1 937
Стотинки, максимум левче, лев и нещо.
Ама и аз голям отговор дадох!

# 34
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Купихме книжката от Етъра, вече има 15 печата, но не е заверена в БТС, имате ли инфо кога и как става това?

Старите книжки май не важат, обектите сега са други!

# 35
  • Мнения: 1 299
колко струват книжките?

1,50 lv

# 36
  • Мнения: 27 524
Старите книжки май не важат, обектите сега са други!

Ох, успокои ме  Grinning
А, Верди, без тия  Naughty Ти си ми обещала преспапието преди това  Crossing Arms Но ако искаш, ще ви запозная и ще питаме кое как  Flutter

# 37
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз имам, 12 май бяха печатите засега. Стопирах малко покрай бебка, но след няколко месеца като се върна на работа, ще възобновя подпечатването.

# 38
  • Мнения: 2 242
Преди да се роди Зори много пътувахме из Б-я - след като си купихме книжките за Нац.обекти направихме 25 печата за около 2г. Сега сме в застой от 2г, и както се очертава още поне 3-4 няма да можем да обикаляме. Ще ми се да изчакам малките да поотраснат, да ги водим и тях - ох нямам търпение да ги помъкна по екскурзии Joy

ПС
Между другото едни от най-впечатлилите ме места и забележителности не са в книжката  Peace Понякога ми се струва че тези книжки имат обратен ефект – само комерсиализират обектите и най-редовно се превръщат в печатомания (виждала съм как хора влизат само на касата да си ударят печат – даже в безплатни музеи).. но това е друга тема

# 39
  • Мнения: 1 299
Мен ако питаш обектите са много повече от 100.
Аз отивам най-вече, за да видя мястото. Ако не мог ада взема печат - лошо няма - следващия път  Wink

# 40
  • Мнения: 11 747
Като гледам какви награди се дават...,жалко че нямам книжка! ConfusedАма карай,нали съм видяла родината,нали съм я обикнала и без книжка!И продължавам да я обикалям,де...

# 41
  • Мнения: 1 299

Поправка - книжката струва левче-кефче!

Общи условия

Активация на акаунт