Във Франция се е събрала Красотата на България...

  • 30 354
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
М-да, аз се от4етох с гласуването и сега о4акваме резултатите.

Мамби, да, днес празнувах и не бях сама, имаше още двама именници и даже една французойка Гаел и казахме 4е има имен ден по български  Laughing Хапнахме агнешко със спанак, сърми4ки, баница, шопска и руска салата, въобще по български  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 427
Аз пък си помислих дали не са организирали някой друг конкурс за красота на българки във Франция.Много подвеждащо заглавие Laughing

# 17
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 630
Здравейте и от мен в новата тема! (то аз докато изчета старата, де  Grinning )

Абе, то новото заглавие много задължаващо, бе Мамба! То ако от мен се очаква да защитавам красотата на България, с наднормените ми килограми и пъпчива физиономия, май ще ми остане само ЕнтЕлгентността  Laughing.

Както каза Аня, вчера се видяхме с нея и Надин, плюс мъжове и деца, ама следващя път без деца, че не можахме да се видим като хората.  Simple Smile
После ние по семйному продължихме обиколката из Парижа, нали вече сме " banlieusards " да се почувстваме малко туристи (помахахме на корабчетата по Сена от Pont Neuf ), после с един куп японци се наредихме пред магазина на Пиер Ерме да си купим макарони, да има с какво да се утешаваме тази вечер на новините в 20ч.

Та в този ход на мисли, на въпроса на Лиска - промените от Сарко ще дойдат, не от Сего (ако тя по чудо вземе та спечели, очаквам поне запазване на сегашното положение).

Мамба, питаш ме за Портокалия. Да ти кажа, не съм хич специалист по въпроса. Нали свеки има къща в нейното село, все там ходим. Селото е далеч от всякаква цижилизация, au fin fond на Сиера д'Естрела, на 50 км от границата с Испания, няма телефон, телевизия, мобилните едвам приемат, няма магазин (за хляб се ходи в съседното село на 3 км).
Иначе съм чувала, че надолу към Фаро било хубаво, както и като ходихме към Порто, около него по брега имаше доста китни курортни градчета, ама имена за съжаление, не мога да ти дам. Между другото, Порто много ми хареса, а пък за избите с порто, да не говорим!  Laughing

Pollia, радвам се да те видя отново в темата. Той д'Артанян много пораснал!  Heart Eyes
 Аз в петък не гледах предаването за Грегори (бяхме се загледали в една нова верся на "Одисеята" по кабела), ама наистина жалко за момчето. Абе да не идва до главата никому!

Шомонт, както и да го гледаш, пътуване с бебе си е цяла експедиция. Ако летите директно е добре, по-сложно става, ако имате престой по разни летища. А за пътя с кола - мисля, че би могло да се осъществи (както са ти казали момичетата - рано пътуване, често спиране, брумизатори), друг е въпросът, дали на теб ти се ходи при свеки  Wink и какви са условията на място при тях за гледане на бебе...

Мистик ти лято чакаш, аз за дъжд се моля, че ми писна да не мога да си поемам дъх без хапове сутрин. Много е сладка малката мишка в новия ти подпис.  Heart Eyes  Hug

Ще ви оставям, че Камбанката ме вика да ритаме топка преди вечеря. Обновявам си и сайта със снимките, та по-късно мога да ви пусна няколко от уикенда в Ротердам.

# 18
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Днес си имаме и един малък именник, Георги на Мариякара!

Мария, да ти е живо и здраво мом4енцеето и само радости да ви носи!

# 19
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Някой може ли да ми обясни как бюрата затварят в 8 и в същото време ни дават естимасион, без дори да са отворили урните  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 907
Ми защото има ОГРОМНА разлика между двамата - 5 процента. Това, което е вече преброено стига за пълното заключение   Sad Такива ми ти работи. Сега Бог да ни е  на помощ, мадами  Cry
Франция гласува за Саркози защото повечето французи въпреки че се усмихват , мразят чужденци. Това е истината.

# 21
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Не разбирам как може да има преброени бюлетини ве4е, като отварят урните в 8.
Мистик, аз си мисля също 4е има много ма4о, които не биха искали жена да е президент.

# 22
  • Мнения: 545
МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ, МОМИчЕТА!

СаркоНАзи спечели и това си е...сега гърбина да ни е яка, не само на нас, чужденците, но най-вече на франсетата, на които ще им хвръкнат толкова социални изгоди и улеснения, че ще чудят дали не са се преместили в Щатите без да се усетят...И добре дошли на нови атентати с това категорично отричане на Сарко за Турция в ЕС и с това негово приятелство с другия откачалник отвъд Атлантика..

хайде, отивам да си налея една ракийка за успокоение...

# 23
  • Мнения: 3 423
И кво, Сарко ще черпи! А вие?

# 24
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
В Бордо и в целия регион Сеголен е спе4елила, но жалко 4е не важи за цяла Франция  Sad

# 25
  • Мнения: 1 194
Днес си имаме и един малък именник, Георги на Мариякара!

Мария, да ти е живо и здраво мом4енцеето и само радости да ви носи!

Благодаря! Днес изкарахме първия имен ден на малчо и повод да се осмелим да поканим гости. Е, оживяхме! Гого бе много смел, не плака, крещя и изнася речи , достоен конкурент на Сарко!
Лека седмица, пък да видим каво ще става от тук нататък...

# 26
  • Мнения: 3 423
Извинете, че пак се включвам.

Ама, като ви е такова заглавието,
не смятате ли че ме обиждате?!?
Невероятно красива съм, но не съм
във Франция. Как да излезем от тази
ситуация? Да погрознявам ли, дали
да не дойда във Франция, ама поне
да минат боевете след изборите, или
пък ще смените заглавието, че да не
подвеждате и други красавици, дето
не са във Франция и се засегнат на красота.

# 27
  • Мнения: 664
След толкова укори няма ли кой да предложи някое вдъхновено заглавие, свързано с победата на Саркози да речем Mr. Green
В Париж е спечелил с по-малко от половин процент...много жалко. Още повече се ядосвам като чета коментарите по френските форуми Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 2 907
Да бе, как не се сетихме за мадам дьо Лискан, че ще се засегне лисицата му с лисица  Wink
Ти откакто разказа за мъжкия стриптийз, сънувам мокри сънища, лисицо  Grinning Така че никой не слага лисичата красота под съмнение, считай се французойка мадам  Mr. Green

Аниа, мисли ти заглавие, че ще станем за смях вече. Аз имах натравяне от пица, цяла нощ повръщах, не мога да мисля умни заглавия  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 605
То4но така, каква красота бе моми4ета, аz миналата година напуснах Франция  Crazy  И сега си викам 4е добре сторихме...да ви е 4естит новия преzидент  Sick  Sick  Sick

Общи условия

Активация на акаунт