нова генерация

  • 1 512
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
И аз съм била малка когато са свирели, но това не ми пречи да ги слушам с удоволствие сега. Благодаря за клипчетата  Wink Този на Тъмна земя го имам на видео, но другия не си спомням да съм го виждала.

# 16
  • Мнения: 5 228
Арлина, и моят ник по едно време беше Арлина, и то точно заради Нова генерация.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 313
На мен ми харесва името. Първият път когато използвах този ник бях слушала само няколко песни на Нова Генерация, които бяха в сборен албум с тези на други изпълнители. После така се получи, че събрах всичко, което са издавали и малко неща, които не са Grinning Мина ми периода когато ги слушах непрекъснато, но пак си ги пускам понякога Simple Smile

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 702
Те са част от любимия ми "уейвски" период в гимназията заедно с Депеш, Кюър и т.н. Подгряваха Депеш на най-невероятния концерт, случвал се по тези земи! 

И на мен! Точно с Депеш и The Cure са ми в главата. Спомням си и  Camouflage от  онова време. Много хуваво време  Heart Eyes



karmacoma, и с мен така се случи, но на следващия концерт съм първа  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 616
И аз открих като студентка Нова генерация, но ги помнех от ученичка - с песента "Тъмна земя", чийто клип в телевизионните класации (или класация - тогава май нямаше много) беше абсолютен фаворит! Имам спомени обаче, че по същото време май Бойко и "Клас" бяха по-популярни, по-слушани... newsm78

# 20
  • Мнения: 7 111
Дано наистина Митко Воев да е на едно по-добро място.  Praynig

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Арлина ми е най- любимата песен за всички времена...  аз съм Арлина от всякъде

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Познавам Катето! Скоро я видях! Същата е! Работи като масажистка! Вечер свирят по клубове! Събрали са се една част от групата!! Peace

# 23
  • Мнения: 871
Разбира се , че ги помня...Все още си ги пускам и си пея. Не мисля , че има време аз тях.  Бяха подгряваща група на Депеш, но НГ не същите без Митко Воее Peace

# 24
  • Мнения: 871
И на мен! Точно с Депеш и The Cure са ми в главата.

Те това е заветният триъгълник Peace Остава и Кюър да дойдат на Локомотив...

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
И на мен! Точно с Депеш и The Cure са ми в главата.

Те това е заветният триъгълник Peace Остава и Кюър да дойдат на Локомотив...
сигурна съм, че ако го направят, ще е при второто ми раждане, каквато съм късметлийка Tired Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт