Дни, в които ти идва да зарежеш всичко!

  • 2 521
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 100
Имате ли такива дни?
Днес направо ми се реве от яд. Прецакаха ме по математика. Чувствам се, сякаш трудът ми е отишъл напразно, за тоз' дет духа. Сякаш аз съм виновна, че младата му любовница не му пуска.   
  Получих отсъствие в последните 10 мин. в часа по психология, защото говорех, но не съм прекалявала, просто си разменихме 2 думи с един съученик и понеже всички бяха приказливи, тя реши да си го изкара на мен. Като нищо ще ме изгонят до края на годината с толкова отсъствия.  #Crazy  Поисках да уча испански, оказа се, че в шибания град няма нито една учителка по испански. Сега не ми остава голям избор.
А като си помисля, че дойдох с такова голямо настроение на училище...

Сега се чувствам като парцал. Има ли смисъл да уча, след като някой ще се изгаври с труда ми. Направо не знам как да подхвана учебниците сега, треса се от гняв.



Може и да съм представила ситуацията субективно, не споря. Но се чувствам напълно смачкана и не знам как да стана.


А вие имали ли сте такива дни?
Разкажете, че да се порадвам на чуждото нещастие..
Спрайт  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 25 610
От тук изброените проблеми не виждам нито един, който да не може да бъде забравен след един дълбок, пълноценен сън!  Peace
 Wink Laughing

# 2
  • Мнения: 7 837
...или след една цигара.

Много гняв блика днес из този клюкарник-отдушник.

# 3
  • Мнения: 7 111
Да ти имам проблемите му се казва на това.
Отсъствията са си твои. Не работиш ли ученичка?

# 4
  • Мнения: 30
Всеки има такива дни. Пусни си някой любим филм и се опитай да не мислиш за училището поне малко. Щом питаш за чуждото нещастие, ще си кажа:
Студентка съм, имах наскоро контролно за освобождаване. Не бях учила почти, защото исках просто да си отида на изпита, а не да се освобождавам. Успях да напиша 3-4 реда само. И изненада- на лекцията след контролното преподавателя каза, че ако нямаш поне 3, отиваш направо на поправка. Ами умрях си от яд, преди това не го е казвал, ама няма какво да направя.
А сега трябва да пиша реферат по социология, а нещо хич не върви. Срока ми е до четвъртък. Ако не го предам го закъсвам и по този предмет.
Няма да ти чета морал и да ти казвам, че сама си си виновна. Училището ми е пресен спомен и знам колко ми е било неприятно в такива ситуации.

# 5
  • Мнения: 2 849
Всеки има такива дни ,но днес май  не е ден  за много хора . Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 585
Миракле гърло, а до сега защо имаш много отсъствия?

# 7
  • Мнения: 1 100
Истината е, че нито едно от тях не е от бягане. Всичките са от закъснения. Първия срок се успивах. Не, че не бягам, но тях си ги извинявам.

# 8
  • Мнения: 80
На твоите проблеми, драга моя се вика сладък и безгрижен ученически живот!!! Ще дойде време , когато ще се смееш над това !!! Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 2 229
Споко, май, юни и свършваш. Crazy

На твоите проблеми, драга моя се вика сладък и безгрижен ученически живот!!! Ще дойде време , когато ще се смееш над това !!! Laughing Laughing Laughing

Определено! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 299
Miracle_girl, ще те успокоя ли като ти кажа, че това твойте са бели кахъри  Peace
Много пъти съм се чувствала като теб: в училище, в университета...на работа... Но всичко вече е минало! Моят съвет е: резвесели се с нещо, послушай си хубава музика, почети хубава книга, пусни свежа тема в Клюкарника  Wink и просто разсей лошото настроение. Утре сутрин ще си друг човек Peace

# 11
  • Мнения: 6 993
 Joy
Сладурка Mr. Green
Ако те успокоява - на мен първия семестър ми отказаха да ми пишат оценка, щот не бях стъпила на упражнения Mr. Green
Ей, на жива съм Grinning
Иначе и на мен ми е такъв ден и реших, че наистина ще зарежа нещото, което ми вкарва нерви напоследък. Поне за една седмица...
Трябва да се разведря малко, защото почвам да се изнервям от дреболии Confused

# 12
  • Мнения: 1 488
...или след една цигара.

Много гняв блика днес из този клюкарник-отдушник.

то пък да е само днес... а и някои потребителки са редовни...

# 13
# 14
  • Мнения: 1 100
   Уф, проблемът е, че аз съм много крив и инат човек. И мисълта, че съм безсилна пред даскалЯ, който също е крив ме побърква. Напълно ясно осъзнавам, че това са бели кахъри, защото си имам и други, доста по-тъмни. Много ми се струпа.
А мисълта, че трябва да се разправям с такива до края на юни съвсем ме побърква. Да не говорим, че до края на юни ще имам и класни. А аз мислех на живот да го ударя.

# 15
  • Мнения: 6 993
как до края на юни...дай по-оптимистично, още 2 години имаш...а после какви простотии те чакат в университета  Mr. Green Ех, мило родно образование  Heart Eyes
(

# 16
  • Мнения: 2 229
А за такъв ден се сещам скоро един хубав понеделник, в който трябваше да спя до късно, после имах среща Crazy , и цял ден щеше да е голям кеф. Flutter

Е, котката ме събуди с дяволско мяучене в 6, докато се опитвах да я успокоя, ме одра зверски по лицето, което ме докара до рев буквално. Срещата ми беше след 3 часа, но търчах до магазина спешно за фон дьо тен, да замажа пораженията. След като продавачката се изгаври с мен казвайки ми "а, защо искаш да го скриеш това?!" - "може би защото огромна, червена драскотина на лицето не е много естетична, ма, патко ooooh! " (не го казах), търчах до нас да се облека и да хвърча за срещата. Както вече закъснявах естествено на спирката какво ?! - контрола, точно като съм без билет. Та трябваше да сляза и да ходя пеш 2 спирки по един УЖАСЕН път, където никога не бях ходила пеш, защото почти няма как да се мине. Shocked Както съм бясна и псувам живота, на светофара срещу мен някакъв мангал чикиджия си извадил оная работа и лъска. Shocked Около него 5ма мъже по 2 метра, мен ли ме чакат да дойда да го пребия?!?!?!? Толкова бях бясна, че само тоя ми липсваше, а, да ми се беше изхилил, щяха да хвърчат зъби!!! Накрая след толкова бързане и 20 минутно закъснение от моя страна...отидох по-рано на срещата. Tired

# 17
  • Мнения: 1 100
Признавам, биеш ме!  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 100
как до края на юни...дай по-оптимистично, още 2 години имаш...а после какви простотии те чакат в университета  Mr. Green Ех, мило родно образование  Heart Eyes
(


Мдам, ми ако ми остави 5 в дипломата тоз' кавал, какъв университет, кви' пет лева? Че съм се набутала в такова даскало - аз съм си виновна. Трябваше да си остана в обикновеното, поне от диплома щях да го докарам.  Tired

# 19
  • Мнения: 2 229
Мдам, ми ако ми остави 5 в дипломата тоз' кавал, какъв университет, кви' пет лева? Че съм се набутала в такова даскало - аз съм си виновна. Трябваше да си остана в обикновеното, поне от диплома щях да го докарам.  Tired

След 12 клас има повишителни. Laughing
Айде нали няма да имаш по всичко 6 и по музика 4, това вече си е прецакване. Laughing
(къде учиш?)

# 20
  • Мнения: 1 100
Уча в ЕГ, в която могат да се учат само 5 езика. Ебаси смотаното.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 792
 На мен днес, т.е. вчера, също не ми беше ден, тъжно ми е, а няма конкретна причина...

# 22
  • Мнения: 3 674
Милата ми, развесели ме   Joy Тези твои студентски  "проблеми" на са никакви "проблеми" Wink
А аз днес се разтъжих..от темата "Мирис на море"или нещо такова беше.. newsm78 Ами не ми мирише на море понеже си нямаме море...а един голам и студен океан...и няма цаца Sad
Охххх, по принципи не съм от тъжните хора...ама на... Rolling Eyes Случи ми се и на мен Joy

# 23
  • Мнения: 5 877
Ч. си е такъв, не се хаби да се ядосваш. Затова пък дава суперлесни задачи, само от учебника - научи се да ги решаваш всички и не може да те бутне. Аз се карах често с него (тормозеше приятелката ми, която беше зле по математика и много се притесняваше от него) и в един момент всеки час бях на дъската. Ама всеки. Другите изпитвани се менят и си получават оценки, аз си седя там всеки път - и какво, много важно, решаваш задачата и си сядаш. Нито от сборници дава, нито нищо. Няма изненади.

Обаче недей да говориш в час. Просто е много гадно за човека отсреща. Ти представяш ли си какъв понеделник е имала учителката ти по психология - тя говори, двайсет човека насреща също говорят. Гадно е и е обидно, нормално да излезе от нерви и да не вземе с молива да раздава справедливост точно където трябва.
П.С. Пускай бележки, като толкоз искаш да кажеш нещо.

# 24
  • Мнения: 1 100
Анде, за психото съм съгласна. ОК. Аз бях ядосана и натоварена, и тя е била явно...
Ама Ч. мръсникът не дава само задачи от учебника. Дава най-много една задача от учебника. Останалите от сборника. Ми ядосвам се, защото съм решила задачите и съм получила верните отговори. Свалил ми е 50 стотни, защото не съм написала "r" така "R", при положение, че никога не е наблягал на това. Да кажем, да ни е правил  много забележки, но не... Изведнъж решава, че това е много груба грешка. Ми кажи ми бе, кавал... Tired

# 25
  • Мнения: 7 837
Счупи ми се нокът  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 1 100


На мен всеки ден ми се чупят, щото са ми меки.  Joy

# 27
  • Мнения: 5 877
Ъх, не се връзвай, бе моме. Пиши равното пред дробната черта, спазвай всички глупости по изписването и няма да му оставиш ход.

# 28
  • Мнения: 54
На твоите проблеми, драга моя се вика сладък и безгрижен ученически живот!!! Ще дойде време , когато ще се смееш над това !!! Laughing Laughing Laughing
  action032
о да така е , а как ще ти се иска след време пак да си там и пак да са ти такива проблемите  bouquet

# 29
  • Мнения: 861
Снощи, например бях с намерението да приготвям плодова салата (накупих всякакви плодове), да правим диктовка с дъщеря ми докато аз newsm39 и да си прекарам една спокойна вечер, че денят ми беше крив и тъжен. Предната вечер посред нощ карах мъжа ми да извади от избата моторчето на малкия, та да се зареди и да си го кара детето. Та, докато се зареждаше моторчето дъщеря ми взе, че му натисна някакво копче и то се разпищя силно, ама един ужасен режещ звук. Вбесих се, почнах да го оглеждам от всички страни, да натискам тук и там-нищо не помага  smile3511. Звъня на мъжа ми да го питам какво да правя, той полусънен  smile3507 откъде да знаел. Реших-ще го изкарам на терасата. Тя е остъклена и си викам може да не събудя целия квартал. Да, ама не. По едно време взеха съседи да ми чукат по тръбите на парното  Sick. Пак заобръщах мотора. Намерих една отвертка и се опитвам да развия болтчетата, ама те десетина, а аз успях да развия само едно. В това време малкия се жалва, че му се развалил мотора, каката пък се чувства виновна и плаче, че нищо не била направила (сега щяла да събере 75 лв да му купи нов  Crazy) а аз съм се развикала   newsm61, че не мога да им бъда и баща и майка (щото нали него все го няма) и накрая взех една ножица и прерязах 3 кабелчета. Едното беше фаталното. Мдааа, развалих на детето мотора,  Rolling Eyes изпих 2 джина и всички си легнахме гладни.

# 30
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Извинете за спама Praynig

Всеки има такива дни. Пусни си някой любим филм и се опитай да не мислиш за училището поне малко. Щом питаш за чуждото нещастие, ще си кажа:
Студентка съм, имах наскоро контролно за освобождаване. Не бях учила почти, защото исках просто да си отида на изпита, а не да се освобождавам. Успях да напиша 3-4 реда само. И изненада- на лекцията след контролното преподавателя каза, че ако нямаш поне 3, отиваш направо на поправка. Ами умрях си от яд, преди това не го е казвал, ама няма какво да направя.
А сега трябва да пиша реферат по социология....


Ахъъм да не си имала предвид Икономика на труда?Ама май май за него говориш Peace
Мноооооооого е мазен ми се струва ако говорим за един и същ и всеки път при него е изненада #Crazy
А за социологията, охоооо как сме го закършили да ти кажа.Дано пък наистина помогнат тези реферати.А всъщност материал от къде ще вземеш?

# 31
  • Мнения: 822
Да ти имам проблемите.
Не че не съм ги имала, де. И сега мечтая да се върна назад, ама тц...
Кефи се на безгрижието си все още и не се ядосвай за простотии... Да видиш какво се случва като тръгнеш на работа...  Crazy
По темата - преди през ден имах дни, в които исках да зарежа всичко, и по-далеч да стигна даже (да набия шефа, примерно  Mr. Green ). Ама няма смисъл, и вече не ми пука, приемам простотиите хладнокръвно, върша си работата и като стане 5 часа следобед забравям къде съм била допреди малко. Иначе трябва да изперкам...

# 32
  • Мнения: 2 759
...изпих 2 джина и всички си легнахме гладни...
                   Извини ме, смях се със сълзи  Hug...

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И на мен ми иде да зарежа всичко точно сега ...да си взема детето и багажа и да се изнеса, да си направя операция за смяна на пола и да заживея коренно нов живот ... мечтая да стана градинар или строител ...

# 34
  • Мнения: 1 100
И на мен ми иде да зарежа всичко точно сега ...да си взема детето и багажа и да се изнеса, да си направя операция за смяна на пола и да заживея коренно нов живот ... мечтая да стана градинар или строител ...


Да, ти ме разбираш отлично.  Grinning

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами хайде да го направим ... докога само ще мечтаем ...

 Sunglasses

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами хайде да го направим ... докога само ще мечтаем ...

 Sunglasses

Майтапче  Hug

# 37
  • Мнения: 1 100
Ами хайде да го направим ... докога само ще мечтаем ...

 Sunglasses

Майтапче  Hug

Днес може да е, но вчера бих го направила.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Вчерашния ден, толкова ми прекипя от всичко и от всички, че вече мислех как да се изнеса за неопределено време, надалеч, без връзка със света по възможност...За съжаление обаче не мо"е да се получи...Така, че ше си кисна в бъркотията докато не ми проблесне #2gunfire

# 39
  • Мнения: 4 733
Днес ми е такъв ден мамка му #Cussing out

# 40
  • Мнения: 30
s_sunny, ами точно икономика на труда е, ама той пък вчера каза, че било с възпитателен ефект и да ни държи малко на тръни. Все пак ще си ходя на редовна сесия. Grinning Близнаков се казва моя, не изглежда много мазен в сравнение с разни други преподаватели.
А по социология днес си дадох реферата, правих контролно, отидоха ми нервите и за двете, тия дни не успях да се наспя заради тях. Реферата го написах с помощта на google. Този по социология е нагъл - иска контролно в упражнението, който иска и емпирично социологическо изследване, за да си вдигне оценката, реферат и ако всичко това го оцени над 5, препитва на лекциите от целия семестър и чак тогава може и да те освободи.

# 41
  • Мнения: 1 100
Ох, малко ме е срам.  Embarassed
Обаче всичко, заради което ви се оплаках е било напразно.
Оказа се, че госпожата по психо ми задраскала отсъствието. А на даскалЯ по математика му показах един справочник по математика и той се оказа принуден да ми пише 6.  Mr. Green
Не знам какво да кажа... Освен това, че пак ми идва да зарежа всичко, защото имам да правя мнооого, мноооого работи. А нищо не ми се прави в момента.  Tired

# 42
  • София
  • Мнения: 5 605
На мен цялата седмица ми е такава.

Общи условия

Активация на акаунт