Плодове и чай с мед - 10 част

  • 18 448
  • 444
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 060
Миранди аз се върнах към плодовете. Успях най-накрая. Ще се опитам да направя 15-20 дни, но...да не се заричам, а след това планирам да ставам суровоядец. Аз и без това не съм много по манджите и месо не ям много - само риба и от време на време пилешко. Все пак мисля, че ще бъде най-добре да остана на салатки, за да задържа по-ниските килограми за по-дълъг период от време и да се спре този йо-йо ефект. И сезона ми се струва подходящ - до края на пролетта и лятото ще ръфам само плодове и зеленчуци и ще внимавам с всичко останало Peace
Четох темите за суровоядството във форума и здраво се нахъсах. Точно като за мен е този режим на хранене.
Поздрави и успешен ден!

# 61
  • Мнения: 331
Миранди във вечна битка с това което губя по празниците - а през този месец колкото искаш. Засега задържам кг. от последното плодуване 56.6 с вариация до 57.0, но все се надявам до черешите да успея да сваля поне 1кг. и да започна от 55.5 (мале-е като погледна почти нищо не ми остана за - още само 9кг. но като си помисля откога воювам с тези кг  #Cussing out ). Миранди преди около 4год. (малкият беше на 6 месеца) започнах от това което е показал кантарът ти +2кг още, знаеш ръста ми - аз едно малко буренце  Blush. Почти успях. Ще успееш и ти  Peace

# 62
  • Мнения: 6 958
Миранди преди около 4год. (малкият беше на 6 месеца) започнах от това което е показал кантарът ти +2кг още, знаеш ръста ми - аз едно малко буренце  Blush. Почти успях. Ще успееш и ти  Peace

 Shocked

Мила благодаря много за подкрепата ти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Без вас нямаше да мога да успея нито да продължа   bouquet Обичам ви много всички до една  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 331
Миранди не се пули - толкова бях  Embarassed Голям срам Weary

# 64
  • Мнения: 84
Миранди, благодаря ти за подкрепата. Казваш, че после трябва да ям супи, какви точно Wink

# 65
  • Мнения: 86
... карайте си редуване на плод - захранване - прегрешение - плод и т.н. и системата за сваляне работи, поне при мене е така  newsm78
hahaha   Joy   Тази система много ми хареса, ама е много смешна направо rotfImao
Иначе и аз като Надето след като се захраних не мога да спазвам определен режим и гледам просто да ограничавам количеството и да наблягам на салатките, добре че сезонът позволява. Избягвам месото, то аз попринцип ям само пилешко и риба и от дъжд на вятър нещо от рода на агнешко/телешко, но и това го ограничавам. А свинското го ненавиждам, направо ми се повдига от него  Sick  Снощи например мисля че ми стана тежко, защото хапнах пилешко - никакво месо вече  Naughty
Миранди - супер си го заковала кантаро  hahaha 77.7 айде по-скоро да станат три  6-чки 666 devil  newsm36

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 14:06 от katti79

# 66
  • Мнения: 86
Мими супичките са истински благодат - зеленчукови разни - зависи от това, с което разполагаш. Сега е сезона на зеленашите  Mr. Green - спаначена, копривена, от лапад, киселек и други такива зеленинки. Аз често ги правя микс - мммм, мляс....мляс ....

# 67
  • Мнения: 6 958
Миранди не се пули - толкова бях  Embarassed Голям срам Weary

Не се ''пуля'' с лошо, ами защото не знаех и се изненадах, а сега си 56 кг. някакви си идеални килограми просто  Hug Hug Hug Постигнаха ли невероятен успех  Heart Eyes

... карайте си редуване на плод - захранване - прегрешение - плод и т.н. и системата за сваляне работи, поне при мене е така  newsm78
hahaha   Joy   Тази система много ми хареса, ама е много смешна направо rotfImao
Миранди - супер си го заковала кантаро  hahaha 77.7 айде по-скоро да станат три  6-чки 666 devil  newsm36

Смешно си е, но няма друг начин... ако след ''ядене'' не се редува с плодове в моя случай говоря няма оттърване и всичко започва да се покачва неимоверно нагоре  Tired

Миранди, благодаря ти за подкрепата. Казваш, че после трябва да ям супи, какви точно Wink

Зеленчукови или пилешки или рибешки или от варива - боб, леща, зелен боб... но БЕЗ фиде или ориз, на принципа на разделно хранене, без хляб естествено... Засищат много, регулират корема, ходи се редовно до 00 заради ''течната храна'' в комбинация със зеленчуците... с една дума идеално вталително средство са   bouquet

# 68
Здравейте плодчета,от днеска и аз се вклювам при вас Simple Smile За съжаление килограмите са много а лятото иде  Cry но какво да се прави... Тъй като до сега не съм  правила такова гладолечение исках да ви попитам вас - колко килограма горе долу и за какав период сте ги свалили... моля ви кажете

# 69
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета,от днеска и аз се вклювам при вас Simple Smile За съжаление килограмите са много а лятото иде  Cry но какво да се прави... Тъй като до сега не съм  правила такова гладолечение исках да ви попитам вас - колко килограма горе долу и за какав период сте ги свалили... моля ви кажете


Добре дошла  Embarassed

Свалянето е строго индивидуално... Ако имаш ''много'' за свалне за един дълъг курс от 20 дена плод и 10 захранване би свалила средно около 15 кг. Така стана и с мен при дългото плодуване от 35 дена  Peace

Плодувам от 2 януари с дълъг курс и после ''мешена скара'' свалила съм 23 кг. до днес и пак продължавам с плодуването без да засичам дните вече  Peace

Наясно ли си как се прави режима, трябва да си напълно здрава и като за начало започни с 5 дена и виж как ще ти се отразят, не на всеки му понася това, след като не си го правила незнаеш какви са възможностите на организма ти... Други въпроси ако имаш, слушаме те  Peace И знай че плодуването, ако добре го владееш може да го превърнеш в най-големия си съюзник за борбата с килограмите  Peace

# 70
Мерси за посрещането...ми ще пробвам с по -малко дни както казваш ти ,за да видя как ще ми се отразят... иначе съм наясно как става самата диета.. да попитам  при по продалжително гладуване... и после при захранването няма да ли се варнат част от килограмите...  Confused

# 71
  • Мнения: 86
monipmg ДОБРЕ ДОШЛА в отбора на "плодоядците"  Mr. Green как звучи само...
Както ти е писала Миранди - свалянето на кг. е строго индивидуално, зависи от организма ти, от обмяната, от начина на живот (с или без физическо натоварване), от това колко кг имаш излишни и т.н. Аз преди 10-тина дни свърших моето 20-дневно гладуване. Започнах 72,5 кг и приключих 64,00 кг - това са си 8,5 кг.  Mr. Green Чувсвам се чудесно и даже изпитвам известна носталгия по плодуването (но не и когато ям  Mr. Green) и затова си правя по 1-2 плодови дни седмично.
mayamaya  Забравих да спомена че освен супи и салати влючих в менюто си по време на захранването, а и след това включих и каши от овес или елда или просо - все полезни нещица.

# 72
  • Мнения: 86
Мерси за посрещането...ми ще пробвам с по -малко дни както казваш ти ,за да видя как ще ми се отразят... иначе съм наясно как става самата диета.. да попитам  при по продалжително гладуване... и после при захранването няма да ли се варнат част от килограмите...  Confused
Връщат се естественно - но нормалното е до 1.5-2 кг. Аз се старая да контролирам този процес точно с включването на някой и друг плодов ден на седмица.

# 73
  • Мнения: 6 958
Мерси за посрещането...ми ще пробвам с по -малко дни както казваш ти ,за да видя как ще ми се отразят... иначе съм наясно как става самата диета.. да попитам  при по продалжително гладуване... и после при захранването няма да ли се варнат част от килограмите...  Confused

Принципно по време на захранването или се свалят още 1-2 кг. или се качват още 1-2 кг. ''номера на китайката'' е след като приключи всичко строг контрол и следене на кантаря, метъра и храната, защото лесно всичко се намества и започва да се качва обратно... Това няма да е за цял живот, а докато достигнеш желаното тегло и го поддържаш с лека храна и прочистващи дни известно време, като това време е супер относително... месец-два-три... но БЕЗ отпускане защото лесно се качва... поне при мене е така за други незнам... Но след едно стабилизиране на килограмите няма опастност от покачване вече, но както казах това отнема време...   bouquet

Кати можеш да включиш и овесени ядки, трици, сусам, ленено семе към салатите... Много са полезни, засищат и регулират стомаха   bouquet

# 74
Мерси за разяснението...  Simple Smile ще видим как ще потрагнат нещата - надявам се в добра посока.. Simple Smile сега ще трагвам ,но утре задалжително ще пиша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт