Майско слънце вън пече, ДЕКЕМВРИЙЧЕ във коремчето расте!

  • 13 455
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
О колко много сладурани ,фенове на бирата намерих  Hug Hug
Много благодаря за успокоението-голямо стискане му ударих тия две седмици-не смея да пия не смея и да питам дали може  Embarassed
Ама довечера определено ще пия една чаша и се надявам да има кой да ми я налее Mama Boby   newsm76
Много приятни вечерни емоции на всички мамички от мен  luvbed :

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Здравейте и от мен, момичета!
slan4ogled, добре дошла, мила, ама вие кога направихте бебето, че съм пропуснала новината, ама като не съм влизала в седмичната тема и то заради това Mr. Green
Честито на виделите тупкащи сърчица  bouquet
Аз да ви се оплача съм с много тежка форма на гадене и направо едва ставам от леглото. Изписаха ми и хапчета, но и те не помагат особено и завалийката направо си гладувам защото нищо не ми се яде освен кисело мляко, а вие тук си говорите за бирички даже-ех, как обичах и аз биричка и цигарки, ама сега неща и да чуя за подобни екстри Twisted Evil

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Милата ВАЛКА !!! Cry
Дано по-бързо ти мине този гаден период. И после да се радваш на малките удоволствия като биричка, кафенце и н.т. На мен не ми се гади толкова много, но и нямам жилание нито за бира , нито за кафе, пък за цигарки да не говорим.  Sick
Всичко ще се оправи  newsm10 . Стискам палци !!!

# 48
  • Мнения: 686
колко са големи вашите бъдещи бебоци
Моето плодно сакче е 22 мм

# 49
  • София
  • Мнения: 136
Привет и от мен
Да започна с поздравленията, а те са за ivalinai и чудничкото оформление на страничката  newsm18 smile3525
Аз също пия биричка понякога. Просто по навик си я викам и докато се усетя съм я изпила  #Crazy
Лошото е, че по никакъв начин не мога да спра цигарите. Намилих ги до минимум, но ПУША  newsm61
Имаше някъде напред една мацка, която е споделила, че слабее. Аз също, а по принцип никога не съм имала проблем с килограмите и когато разбрах, че съм бременна бях 52. Сега съдейки по дънките, който ако не е колана ще се свлекат съм близо 50.
Искам да попитам нещичко. На вас прияждат ли ви се неща, които никога преди това и за нищо на света не бихте вкусили? Защото моята Точка от сега е с кулинарни претенции  smile3532
За шефовете. И аз да си кажа пък, въпреки, че поста ми стана километричен. Понеже аз си работеш при таткото и той не можа да опази в тайна това, че ще си имаме бебе цялата фирма разбра. И при едно разместване се оказа, че нямало свободно място за един човек и понеже аз съм била бременна да съм ходела да си почивам  smile3511
И така, но... няма да се даваме Wink

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 708
Да се отчета и аз.
Ей сега се прибирам от док. Каза, че всичко е наред, ма освен една черна точица и жи;тото тяло, което хранело плода в момента нищо друго не видях, нито сърце , нито чудо. Нещо не се успокоих много много. Вие в коя седмица го чухте това сърчице за първи път - аз съм в 6.3 г.с.
Освен фолиевата киселина ми изписа и Утрогестан 2 х 1 /за пиене/ , каза ако ме заболи корем да пия но-шпа.
Споделих, че често ми се пишка и ми каза да си изследвам урина, за да види дали всичко е нормално.
След две седмици пак ще ходя на преглед - каза, че тогава можело да се види бебчето.
Моля ви, кажете за сърчицето, че се постреснах.
И наздраве на тези, които ще пийват биричка днес  : newsm62

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 708
Малеее и аз съм в 6 седмица а плодното сакче е 15мм.  Cry
Поне така съдя от това, което док ми е написал в листчето /не съм хич наясно с медицинските термини/ - едното е 6 мм., което предполагам , че е плода, а другото 15мм освен да е плодното сакче. Оф и аз не знам.

# 52
  • Мнения: 83
Хей malenush направо те каня на кафе (бира). И аз пуша от време на време и ми е много гузно, но като видя цигари или пък ми замирише ми потичат лигите  smile3511. Много се надявах да ми става лошо от гадните цигари, но не би Sad
За протокола: в понеделник док. каза, че плодното сакче е 26 мм, а бебо 6 мм. Имайте предвид, че всеки ехограф дава различно отклонение от точния размер и сравнения могат да се правят много трудно.
И едно въпросче: спите ли по корем? Аз много обичам. но ме е страх да пробвам, а не се сетих да питам док.
 Приятна вечер на всички  Hug

# 53
  • Мнения: 534
shantal, моят доктор ми беше казал, че горе-долу два месеца след последния цикъл ще чуем сърчице...и аз така й отидох...а и зависи от самия ехограф...така че споко...
аз също обичам да спя по корем, но сега като се поопъна и усещам като придърпване, аи бях чела из форумите, че не се препоръчва спане по гръб с опънати крака, трябва да са свити...абе тялото да не е опънато...

# 54
Ей,колко сте напреднали значи...  smile3501 Много красива нова темичка! Поздравления за труда! При мен няма нищо ново,освен,че ми се пие още повече водка,уиски,джин и какво ли още не,но да е твърд алкохол. Имам безалкохолна бира,но определено никога не съм си падала по бира и подобни. От вчера май започва лека полека да ми се гади,но аз не се давам и си хапвам яко  Twisted Evil Трябва да си уговоря по-скорошен час с лекаря,защото може да си идвам в БГ на 28 май.Как ще пътувам не ми се мисли(13 000 км със самолет). Доки каза,че не е опасно,ама да видим къде ще му излезе края. Въпреки всичко съм мн притеснена. Понякога имам болка  ниско долу,но само моментна и отшумява.

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 22:20 от DeSiBaRaBeSi

# 55
  • Мнения: 686
Прочитам новите отговори и отивам да повръщам
Малкото ми слънчице има доста лют характер
Незнам и вие така ли сте-нямам капчица сила(дори да си играем с кака Рали),постоянно ми е лошо и ми се повръща.От леглото трудно се вдигам.Чувствам се много зле,защото не мога да се грижа за любимите си същества,а в къщи е настанал хаос.Нищо не ми се яде,даже като видя храна и ми става лошо,дори от водата ми се повдига.Жадна съм пиивам чаша вода,но веднага ми се догажда.

# 56
  • Мнения: 1
Добро утро у успешен ден на всички бремелинки. Simple Smile Аз засега не мога да се оплача с гадене и други отклонения/ чак се притеснявам понякога, но днес съм на доктор така че ше видим как се развиваме/ама виждам, че доста от вас доста страдат Sad Стискайте зъби момичета още  малко нали след 3 тия месец всичко преминавало. newsm10

# 57
  • Мнения: 1 065
mamaYanni, много познато  Sad. Само на гладно сутрин по два пъти  Sick, пък после да не говорим. Чувствам се много виновна за това, че не обръщам внимание на дъщеря ми и къщата и добре че има кой да се грижи за нас. Всеки ден изпадам в лигавщини- ама наистина ли не ми се сърдиш, пък тя милата е толкова великодушна. Като хапна гледам да поседя седнала, че да затисна храната... абе гадост (много модерна дума сред 5 годишните). Но реших да не се давам този път- аз може да повърна, ама ще пия  Laughing, щото стартирах със следи от кетони в урината.

# 58
  • София
  • Мнения: 295
Здравейте! Идвам на отчет: снощи видях мигащото сърчице на екрана! Ембриончо е голям 1,5 см., а целия плоден сак е 3,2 см. Има си и жълто тяло, та да се храни и ...всичко му е наред! Ох, вече май съм по-спокойна! Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 2 688
Надявам се, че всичко при Дари е наред вече и е по-спокойна в болницата. Дари, чакаме новини.

G-baby, и при мен е същото - сутрин съм плоска като дъска, а вечер направо ще ми се пръсне шкембето.

Shantal, не се тревожи излишно, то пък не може нон стоп да си гади, я! Има мами, на които цялата им бременност протича без неприятни симптоми. След като доки е казал, че всичко е наред, значи е така. Недей да се занимаваш с излишни щуротии като сравняваш плодните сакчета. На мен ми се струва раничко, почакай още малко. Те неслучайно болниците, които следят бременни почват да ги регистрират след третия месец.

iva-moni, не помня как беше през първата ми бременност, но като се роди Ивайла, всеки ден на обяд кърках биричка. Нищо и нямаше. Тя биричката не е толкова алкохолна, така че стига да не прекаляваш, що пък да не си пийваш.

Клер, чудех се напоследък къде изчезна. Понеже и мен ме шашардисваха известно време с близнаци - има, няма, та затуй.
Нещо не ми звучи логично, ако си болнични, то майчинството ти да се определя на болничните. То не че има винаги нещо логично в тия истории, но все пак. Ако наистина ти се налага да не работиш..

Tedsan, при мен видяха такова нещо в яйчника. Докторката ми обясни, но май нищо не разбрах - май че се образувало на място на яйцеклетката и било жълто тяло, но сигурно бъркам. Тя дори на коремен виждаше само това миналата седмица и каза, че отговаряло на пета седмица, но на вагинален вчера видя другия ембрион, който си отговаря на седмиците, в които съм.
Няма нужда да се маха едното, ако се налага, матката сама ще си го погълне. Не се притеснявай. А той не ти ли обясни повече - развива ли се, малко ли е? Дано научиш повече скоро.

Общи условия

Активация на акаунт