ПЪРВАТА ПОДСТРИЖКА - кога и как?

  • 6 477
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 252
Първият му фризьор бе Дедо Поп - на кръщенето, когато бебо беше на 4м. Тъй като тогава сменяше косичката си до годинката не се наложи да го постригвам. Пред 2 седмици го заведох на фризьор и го приведохме в младежки вид. Синът ми е на етап - рев от непознати хора, които му се радват или го заговарят и съответно фризьорката бе дарена с здрав, мощен рев.

# 31
  • Мнения: 2 274
И двамата ми синове се родиха с малко коса! Големият беше почти 2 годишен когато го подстригах за първи път! Подстригах го сама! Купихме машинка и на него му беше много интересно и мирува Mr. Green!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Синът ми се роди с доста коса,която в последствие доста уредя.Подстригахме го миналият месец и то само бретона тъй като му влизаше в очите.

# 33
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Привет на всички майчета!

Моля, споделете как и кога за пръв път подстригахте бебо. С колко коса се роди вашето съкровище, колко му порасна, докато решихте да го подстрижете и в кой месец се случи това, в къщи сама или във фризьорския салон  newsm78

Вашият опит ще е от полза на всички нови мами - като мен, които се чудят какво точно да правят с избуялите перчеми.
малчо се роди с не особено много коса, която обаче избуя доста.Изчаках до годинка и след това го постригах сама вкъщи.Постригах само бритона, и преди около два месеца пак бритона.Иначе друго по косичката не съм пипала.Мисля, че е прекалено малък и прекалено шавлив за фризьорски салони засега

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
Днес го фъкнах малко, че му влизаше перчемът вече в очите...  Laughing Изчаках да стане на годинка.  Wink
Роди се с коса, към 3 - 4 месеца оплешивя Mr. Green, после с нови сили му изникна доста косичка.

# 35
  • Мнения: 2 677
Съвсем скоро го подстригах. Имаше прилично количество коса, но най-вече бретонът му влизаше в очите. Баба му го държеше, аз хванах ножицата и го разкрасих.

# 36
  • Мнения: 125
Роди се с много коса, подстригах я за първи път на 2 месеца, с машинка за подстригване, 1-ви номер, защото много се потеше

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз си го подсртигах, малко след като стана 1годинка. Баща му искаше да му мине рожденния ден, че да не му се смеят много Mr. Green Сега много смешен, малко  тип 'паничка' е прическата, но не влиза поне в очичките Peace

# 38
  • Мнения: 393
  Синът ми се роди с много голяма коса и още като навърши 1 месец му я пооформих леко,но на 2 месеца го подстригах доста -баща му го залисваше,а аз леко с ножицата му махнах половината коса. Laughing

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Дъщеря ми се роди с много коса. Нито косъм не й е паднал. Все още не съм я подстригвала изобщо.

Напоследък имам мераците да го направя, защото косата й е страшно къдрава, а си мисля, че като я подстрижа, ще се изправи  Thinking Таткото обаче не дава и дума да се издума  Whistling За момента се споразумяхме като навърши 3 годинки, да я подстрижем  Grinning

# 40
  • Мнения: 941
на 8-ми Алекс стана на 1 годинка,а аз вчера му отрязах бретона.Както си беше в кошарата му го отрязах с ножицата,а той дори не разбра.Но отзад няма да го пипам,защото има страхотни къдрици и аз така си го харесвам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт