Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички! Бих искала да ми помогнете със съвет.Опити правим от доста дълго време,но уви нищо не става. Но по големия проблем е ,че не мога да намеря лекар който да ми помогне.Уморих се да обикалям по десетки лекари ,които само те мотаят с мисълта да ти вземат по бързо паричките,а ти да си останеш с надеждата,че ще ти помогнат.бих искала да ми препоръчате доктор ама наистина да е добър и наистина да приеме присърце моя проблем.Аз съм на 27 години и мисълта,че не мога да забременея ме побърква. Пих за последно три месеца клостилбегит нищо.При посещението на поредния лекар ми каза да продължавам с пиенето при  все,че не ми е правил никакви изследвания преди това.Имам раничка лекувана уж при друг преди това смятате ли ,че проблема може да е и от това моля ви помогнете ми.Също така имам и доста упорито течение.Благодаря ви предварително.
« Последна редакция: ср, 09 май 2007, 16:34 от Верити »
Цитирай

Пловдив

Здравей, Милена.Дано не се задържаш дълго тук.Пиши ни по-подробно от къде си,при кой си ходила до сега,какви изследвания имате направени,от колко време опитвате за бебче.Аз също имам раничка,но до сега не съм я лекувала,а и докторите,които съм посещавала ми казват,че докато не родя да не я закачаме.Но може би зависи от раничката.Пиши подробности,за да може да ги коментираме  bouquet
Цитирай

Здравей milena6
Добре дошала. От еърце ти пожелавам да не се задържаш тук дълго време.
Според мен не е добре и не бива да пиеш клостилбегит що не си направила необходимите изследвания: фоликуетрия, цветна снимка, спермограма, хормони.
Пиши от къде си за да ти препоръчаме лекар!
Цитирай

Спермограма и цветна снимка на тръбите правили ли сте? Защото стимулацията с клостилбегит е излишна, ако с едно от двете неща има проблем. Разкажи повече, за да можем да сме ти от полза.
Цитирай
Аз съм от София. много би ми се искало да бях направила изследванията ,но никои не ми ги е насрочил затова бих искала да ми препоръчате доктор.ранчката не ми е горена,а само туширана с solcogyn и то повече от 10 пъти.последния доктор който е от Шейново ми каза,че си е още там.когато поисках от него да ми бъдат изследвани хормоните той ми каза да пия клостилбегит и по нататък ще видим. мисля,че няма за какво да ходя повече при този човек.Цитономазката от 2005г ми е 2 група и то не защото не съм пожелала пак да ми се изследва,а защото преди 1 месец поисках пак от същия доктор да ми вземе секрет  и когато му се обадих за резултата се оказа ,че ми е взел микробиология и ми каза ,че не е нужна цитономазка. От микробиологията се оказа ,че имам гъбички и си взех gino pavaryl, но те са си още там и по лошото е,че се изявяват преди всеки цикъл поне така забелязвам.Това е аз знам ,че са нужни съответни изследвания ,но виждате ли какви доктори имаме затова ви моля да ме насочите към някого който е помогнал и на вас.
Цитирай

Здарвей.Пожелавам ти и аз да не се задържаш дълго тук.
Аз също имах дълго време проблем с гъбките,но ги уморих с два приема през седмица на Микомакс./приемат се и от двамата партньори иначе няма смисъл/.
Относно другите неща ,сменяй лекаря,щом ти дава такива отговори.Послушай и тук момичетата.На повечето от тях им е минало доста през главите и имат богат опит за съжаление!
Пожелавам ти успех и бързо решаване на проблемите!
Цитирай

Бургас

Здравей, Милена! Присъединявам се към пожеланията на момичетата!
Щом си от София, нямаш никакви препятствия да посетиш клиника по стерилитет. Вече ми писна от некадърници, изписващи Клостилбегит без изследвания #Cussing out За два дни вече станаха няколко случая тук, а кой знае още колко момичета минават през това Tired Тук във форума, а и във форума на Зачатие е писано достатъчно за клиниките по сстерилитет и ще можеш да се ориентираш. Късмет!
Цитирай

Някъде там...

Ориентирай се към клиника по стерилитет, щом си в София имаш избор:
http://www.ivf.bg/?p=11 д-р Владимиров
http://ivf-bg.com/ клиниката на доцент Щерев
http://www.invitro-bg.com/ д-р Стаменов

Според мен също трябва да спреш Клостила, той не е безобиден. Преди да ти го предпишат е трябвало да се направят някои изследвания - спермограма, цветна снимка, хормонални изследвания, фоликуметрия...
Аман от такива лекари бееееее  #Crazy
Цитирай

И аз не знам къде...

Здравйте и от мен,
Бихте ли ме насочили за клиника по стерилитет в Стара Загора или в Пловдив.
Благодаря ви предварително!
Цитирай

Някъде там...

За Стара Загора не мога да ти помогна, но имам впечатлението че момичетата от Стара Загора ходят в Пловдив при д-р Даскалов от клиника Торакс.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.