Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 361 отговора

Анкета

Кой искате да отпадне този четвъртък?

(Гласуването приключено: пт, 18 май 2007, 21:35)
Въведи твоя глас

Sofia

Кой е вашият Музикален Идол?

Теодор
  Стефан
  Преслава
  Невена
  Кремена
   новиниhttp://www2.musicidol.btv.bg/
Цитирай

След Пламен Love,който за съжаление напусна Crying or Very sad..фаворитът ми става Невена,а след това Теодор. Peace
Цитирай

UK

Пламен ми липсва.

БТВ знам че не е цивилизовано, но тая Dazy ме дразни. Няма да отговарям на евентуални нападки от нейна страна. МНЕНИЕ, пийпъл.
Цитирай

под Сините камъни

Продължавам да гласувам за Теодор  Love

А Невена  smile3513 аут
Цитирай

Русе

Пламен беше твърде самоуверен и май това му изигра лоша шега.
Жалко за момчето, но както сам той каза, убедена съм, че ще стане music idol и без Music Idol  Wink и че ще има огромни успехи.
Пожелавам му го  Peace
Цитирай

Варна

И на мене Пламен ми липсва. Той ми беше фаворит, заедно с Невена. Трябваше Преслава или Кремена да си тръгнат.
Цитирай

На ръба на възможното

Юхухуууууу, наглярчето си тръгнааааааа.  smile3533

Да умееш да пееш не е достатъчно, за да станеш звезда. Мисля, че зрителският вот тази вече ощастливи много хора, на които им бяха писнали хипер, мега самоуверените изказвания и постъпки на Пламен и да се надяваме, че след някое време това дете ще спре да слуша как майка му повтаря колко е велик и ще слезе малко на земята.  Peace
Цитирай

София

И аз съм си твърдо за Тео. И ми е и много симпатичен  Embarassed Embarassed Embarassed
Цитирай

Dazy  fight bambam ritnik newsm66 smile3557 #Sniper #2gunfire and so on.... Mr. Green
Цитирай

Варна

Аз пък съм доволна, че Пламен си тръгна. Теодор е моят фаворит.
Цитирай

Abu Dhabi

познайте за кого гласувах отново Smile
Цитирай

София

Само на мен ли ми се струва, че Кеми Тодороу се беше почерпила доста добре тази вечер?
Цитирай

Невена, Кремена, Преслава, Теодор и Стефан ...такава е личната ми класация
Цитирай

Fight club

Теодор е моят музикален идол.
За Пламен не ми е мъчно, време му беше. На последните два концерта се представи зле. Сигурна бях, че ще отпадне тази вечер, както писах и в предната тема. И познах...
Цитирай

Юхухуууууу, наглярчето си тръгнааааааа.  smile3533

Да умееш да пееш не е достатъчно, за да станеш звезда. Мисля, че зрителският вот тази вече ощастливи много хора, на които им бяха писнали хипер, мега самоуверените изказвания и постъпки на Пламен и да се надяваме, че след някое време това дете ще спре да слуша как майка му повтаря колко е велик и ще слезе малко на земята.  Peace
Аз също съм една от тези, които му е повтаряла колко е велик. И аз съм наглярка. Цялата ни фамилия е такава. И затова успяваме.  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 361 отговора