На кой потребител/ка бихте дали жълтата фланелка?

  • 1 301
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Кажете де?

# 1
  • София
  • Мнения: 625
На себе си! Толкова съм надебеляла, че нито една от мойте не ми става! А и жълтото ми отива! Wink

# 2
  • Мнения: 7 111
Зависи от заслугите. За черна серия от теми - може и на автора на тази да я връчат.
Я жълтата фланелка, я жълтия картон.  Grinning
Коя ръка избираш?  Wink

# 3
  • Мнения: 677
Що за въпрос, разбира се, че на Жълтият Ламтурник !

# 4
  • Мнения: 7 837
Кака Шани, откак я помня, все върти педалите. За обиколката на Франция, се подготвяше май...

# 5
  • Мнения: 4 733
Тук всички са прекалено с всичкия си и номинацията отпада. Виж, железни гащи бих дала на една конкретна персона Whistling

# 6
  • Мнения: 7 837
В тая тема "жълтата фланелка" ще претърпи свободни интерпретации, както се вижда  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 733
И ти ли искаш нещо? Laughing Знам ти любимия цвят  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 155
Тук всички са прекалено с всичкия си и номинацията отпада. Виж, железни гащи бих дала на една конкретна персона Whistling
На мен ли? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 733
Ами не ми се е сторило, че имаш належаща нужда, но ако толкова настояваш... Mr. Green

# 10
  • Мнения: 27 524
На Людмил.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Дзвинете, а за какви заслуги раздавате жълти фланелки и може ли според сезона да бъдат заменени от жълто палто с подплата или жълт потник?

# 12
  • Мнения: 534
Бих дала на горската пътничка от Лозенец,ама й показаха вратата и хвана из гората  Mr. Green
жалко  ooooh!колко жалко

# 13
  • Мнения: 4 733
Ти и долни жълти гащи за пързалката ще искаш Mr. Green В продавалника има всичко, нали знаеш Whistling

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 14:36 от Kasidy

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Жълта фланелка или жълта книжка Crazy newsm78

Общи условия

Активация на акаунт