Лосионите за тен ?!?!

  • 3 690
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 645
Аа днес отивам да си купя този на Bourjois със златните частички, зарибихте ме  Crazy
И на мен страшно много ми хареса,четох в сайта дето го пусна жоржета и го гледах и наистина ми се струва много добър ама в Холандския сайт на Буржоа го няма и тук никъде не съм го виждала и чувала,така че ще се размина или ще чакам докато го пуснат,ако го пуснат... Rolling Eyes
В БГ има ли го,навсякъде или трябва да се търси.Ако някой го намери да каже,и цени също и въобще какво влиза в цялата тази серия ?!
Инак май се ориентирам към Дав,и те сега са пуснали нов с блестящи частички и също и за лице.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мими23, тука го има навсякъде...цената на олиото е около 9-10 лв, а на лосиона е към 6-7 май... не помня много много, но горе долу такива са цените Whistling не е необходимо и двете да се ползват...или едно или другото е достатъчно... Peace

# 47
  • Мнения: 1 645
мими23, тука го има навсякъде...цената на олиото е около 9-10 лв, а на лосиона е към 6-7 май... не помня много много, но горе долу такива са цените Whistling не е необходимо и двете да се ползват...или едно или другото е достатъчно... Peace
А крем за лице има ли? С частички например newsm03 ...но може и без.Аз за сега може би ще си взема на Дав да го пробвам а след около месец като съм в БГ ще пробвам този на Буржоа.
Мерси  bouquet

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мисля, че няма крем за лице,но не съм сигурна...мен не ме интересуват този вид кремове...в смисъл за лицето си ползвам пудри и ФДТ... Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 4 762
мими23, тука го има навсякъде...цената на олиото е около 9-10 лв, а на лосиона е към 6-7 май... не помня много много, но горе долу такива са цените Whistling не е необходимо и двете да се ползват...или едно или другото е достатъчно... Peace
А кое е по-добро според теб? Да знам кое да взема newsm78

# 50
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ми...как да ти кажа...олиото ти прави кожата по-лъскава сякаш, а лосиона по-матирана...и 2те имат частички, които тъй или иначе падат Laughing ... олиото мирише на шоколад, а лосиона на...нещо, което не се яде Laughing и двете попиват бързо...но като цяло може би ще препоръчам лосиона...да...лосиона  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 4 762
ми...как да ти кажа...олиото ти прави кожата по-лъскава сякаш, а лосиона по-матирана...и 2те имат частички, които тъй или иначе падат Laughing ... олиото мирише на шоколад, а лосиона на...нещо, което не се яде Laughing и двете попиват бързо...но като цяло може би ще препоръчам лосиона...да...лосиона  Peace
мерси  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 5 289

Карчева, ще ми покажеш ли Дав на снимка,  Praynig ?
Разбира се,ето го-Dove Sunshine Body lotion

# 53
  • Мнения: 55
Jorjeta преди нон-стоп ползвах фон-дьотени и това не ми повлия никак добре на кожата - от година спрях и се оправи - затова се чудя кой от тези е най-дабър за лице - нека ако някой знае да сподели Hug

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 981
Миналото лято ползвах Дав и Джонсън - вторият мирише гадно.

Има ли лосион, от който се потъмнява и едновременно съдържа блестящи частици или трябва да се ползват два?

Тези лосиони дали могат да се ползват по време на бременност?

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 18:16 от Karen

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448

Карчева, ще ми покажеш ли Дав на снимка,  Praynig ?
Разбира се,ето го-Dove Sunshine Body lotion

Благодаря!!!  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 357
Аз ползвам този на Dove и съм доволна!

# 57
  • Мнения: 3 456

Карчева, ще ми покажеш ли Дав на снимка,  Praynig ?
Разбира се,ето го-Dove Sunshine Body lotion

От този почернява ли се или си е за блясък?

# 58
  • Мнения: 601
...и 2те имат частички, които тъй или иначе падат Laughing ...

Ами! На мен не ми падат. newsm78 Даже имам един на Avon с упорити сребърни частици, които и след душ не падат.  Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Pettya®, ехе... Laughing
ако се изкъпя вечерта и се намажа...на сутринта са паднали...но то е напълно нормално според мен... Peace

Общи условия

Активация на акаунт