Евроизводи

  • 3 833
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 299
Имам чувството, че каквото и да кажа в тая тема Сопрано ще ме засече  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 677
Имам чувството, че каквото и да кажа в тая тема Сопрано ще ме засече  Rolling Eyes

Търсих, търсих и не открих нищо да си казала..Застраховка за бъдеща глупост ли надушва моят евронюх? Знам, че си смела, изокай, няма да боли!

# 62
  • Мнения: 1 299
Имам чувството, че каквото и да кажа в тая тема Сопрано ще ме засече  Rolling Eyes

Търсих, търсих и не открих нищо да си казала..Застраховка за бъдеща глупост ли надушва моят евронюх? Знам, че си смела, изокай, няма да боли!
тц...страх ме е  newsm43 в другата тема не спря да ме засичаш и аз вече край - няма да се изкавам...уж съм "ентусианст", ама май... и сега пак ще ми кажеш нещо, знам си аз...ако не ти  - Лиска може  Sad

# 63
  • Мнения: 677
Ланфеар, ти верно си охладен ентусиаст..Кажи си, кво ти пука кой-кво ше те засече..
Бъди Европеец-защитавай тезите си!

# 64
  • Мнения: 7 111
Тони, новите красоти в подписа ти и под образа по случай евроизводите ли са?
Обичам спорта плюене. Че като глътнеш какво ти остава след това? Blush

# 65
  • Мнения: 1 299
Ланфеар, ти верно си охладен ентусиаст..Кажи си, кво ти пука кой-кво ше те засече..
Бъди Европеец-защитавай тезите си!

истината е , че точно сега няма какво да добавя, ама не ми се искаше да пиша запис
тъпо е

# 66
  • Мнения: 677
Ронка, повече от година риташ тая топка, не се ли умори?! На мен свят ми се вие вече от аватара ти..
Красотите са дълга история и са преходни, скоро ще ги сменя..
Плюене викаш, изчете ли темата за Евровизия цялата, а?

# 67
  • Мнения: 677
Застраховка за бъдеща глупост ли надушва моят евронюх? Знам, че си смела, изокай, няма да боли!

истината е , че точно сега няма какво да добавя, ама не ми се искаше да пиша запис
тъпо е

Ето, проницателен съм бил..Пак..

# 68
  • Мнения: 7 111
Луд умора нема. И за ритането, и за цялата тема. Същественото беше, че водещата е кофти. Глът и плюФ.
За следващото световно ще съм с нов аватар. Обещавам.  Peace

# 69
  • Мнения: 1 299
Цитат на: Кифлатаlink=topic=189825.msg3933169#msg3933169 date=1179082093
Друг извод, че или цяла Европа не ползват нищо друго освен Нокиа последен модел, или Нокиа са спонсори на Евровизия, а някой твърдеше (мернах в някоя тема това), че в Евровизия е забранено и рекламата и спонсорството...
Сопрано твърдеше  Peace
И тук е момента да припомня как едно мило финско семейство си седи на масата и -оп! - на всички им звънват телефоните... Nokia - connecting people
То все едно ние да покажем небрежно супер Любо...

Застраховка за бъдеща глупост ли надушва моят евронюх? Знам, че си смела, изокай, няма да боли!

истината е , че точно сега няма какво да добавя, ама не ми се искаше да пиша запис
тъпо е

Ето, проницателен съм бил..Пак..
Явно и аз, щото пак ме заяде  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 6 167

на кой му пука за евровизия  newsm78
направихте световен въпрос от един умрял конкурс. то не бяха гласувания, не бяха сайтове, не бе биене в гърдите...не бе чудо. поредната глупост, върху която да градим национално самочувствие. участие в евровизия. ooooh!
поне да я въртеше МТV тази песен.

# 71
  • Мнения: 6 993

поне да я въртеше МТV тази песен. 

Joy Там по-голям буламач от евровизията.

# 72
  • Мнения: 3 423
истината е , че точно сега няма какво да добавя

Ланфеар, няма нищо за добавяне.
Рипай по тъч-линията и се не бой.

Е, не, да ви остави човек за малко,
и го удряте на вакханалия. Ако пък
ви успокоява, пускам ви червейчето,
че и в German Open 2007 овациите
са за Сърбия с Ана Иванович. Явно и
в тениса няма справедливост, няма.

# 73
  • Мнения: 6 167

поне да я въртеше МТV тази песен. 

Joy Там по-голям буламач от евровизията.

буламач, буламач, ама за нас, елитарните.
планетата това гледа в общи линии.

# 74
  • Мнения: 677
Лени, на мен ми пука за евроизводите, ако вникваш в положението..
И МТВ върти и в момента парчето на Лорди..
И да, Вода и да беше спечелила, нямаше да я въртят..МТВ е Юръп - отстоява позициите си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт