Коя количка да избера????

  • 2 719
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 407
НА мен другото, което не ми хареса е, че задната част на облегалката е цялата от пластмаса, както и онази джаджа за регулиране на позициите(това пак за Джорданито). БЯх споделила в една тема и ме увериха, че това не е проблем, ама на мен пък не ми харесва.

# 31
  • Мнения: 255
 а всъшност от желязо ли трябва да е Simple Smile) щото май ще е по- тежка тогава

# 32
  • Мнения: 17 407
Деми, като те чете човек, ще каже, че  ги произвеждаш тези колички Джордани Wink ДА не се обидиш само Peace
КАзах, че не ми харесва и толкоз. Не знам дали си обърнала внимание, че на повечето колички въпросната част е метална. На мен лично този механизъм за регулиране позициите ми се вижда по- надежден и няма общо с теглото на количката.

# 33
  • Мнения: 3 457
аз пък да изкажа мнение като мама с количка с полулегнало положение-30 Градуса-тази количка изобщо не е подходяща за деца под 3 месеца,има си наклон и като гледам моето голямо момче как спи в нея ,направо не бих го сложила и преди 6 месец.Удобно е след 3 месец да повдигнеш бебето за малко,но да спи така не е .Незнам ако се подложи някаква пелена може и да се изравни...,но количка без пълно легнало да ме извиняват производителите и вносителите ,но не е удобна за новородено бебе Peace

# 34
  • Мнения: 17 407
 Коя от двете колички е с наклон 30 градуса? Това на практика означава, че има полулегнало и седнало положение....

# 35
BABIDEAL  на  BEBE CONFORT има стол за кола който се монтира на количката и летните бебоци до 6-тия месец се се возят в него.

# 36
  • Мнения: 255
Венера, не се обиждам разбира се нали само си говорим..колкото до производството на колички изобщо ....ех да можех да произвеждам наистина ма не мога "това разбира се го казвам на шега и се усмихвам" мисълта ми е че всяка част която е метална отежтява конструкцията с това ще се съгласиш с мен няма как. инак понеже Имам близка с такава количка и затова съм говорила с нея и съм я виждала в действие а колкото до мен а съм с Инглезина, която препоръчвам горещо. Лек ден.

# 37
  • Мнения: 1 298
Джордани G4  Peace
Има и напълно легнало положение  Wink
А за багажът-на дръжките съм слагала торби и торби...така че при чадърите няма проблем.

# 38
  • Мнения: 3 457
Коя от двете колички е с наклон 30 градуса? Това на практика означава, че има полулегнало и седнало положение....
незнам аз гледам ,че пишете  че някоя нямала пълно легнало,та споделям моето виждане на положенията-в смисъл ,че ако наистина виждате ,че дадената количка не е с напълно легнало-независимо от марката,не е удобна за новородено Peace

# 39
  • Мнения: 120
Според мен не гледай на теб да ти хареса ,а се постави на мястото на бебчо. Аз така избрах количка.Ние също сме родени  в края на май , но това не ми попречи да вземо по затворена и дълбока количка. Най -накрая се спрях на Макингланд рол. От опит ти казвам, че е страшно удобна за бебока, защитена от вятър и става на зимна и лятна. Малката е отгледахме в нея. Чак преди 1мес си взехме лятна тип чадър, защото вече почти не стоим в количка. Кошница винаги може да си намериш/30-40лв/ запазена втора ръка или от приятели. Нашата е кошница е ползвахме 4мес. Но ти си решаваш. Успех в избора и леко раждане!

# 40
Здравей, mama li ,искам и аз да се включа със мнение по въпроса за избора на количка.Според мен най-добрия избор е количка на Кенгуру! Вчера бях в склада им в Пловдив,имат нови модели които ги няма още в интернет и които са страхотни,купих си модел "инфинити"  ,много е лека ,има два коша обръщащи и е на добра цена,ако някой се интересува мога да кача снимки.

# 41
  • Мнения: 4 428
Здравей, mama li ,искам и аз да се включа със мнение по въпроса за избора на количка.Според мен най-добрия избор е количка на Кенгуру! Вчера бях в склада им в Пловдив,имат нови модели които ги няма още в интернет и които са страхотни,купих си модел "инфинити"  ,много е лека ,има два коша обръщащи и е на добра цена,ако някой се интересува мога да кача снимки.


Качвай  Peace Никога не е излишна още информация  Grinning

Аз само да кажа, че кошницата беше най-използваната вещ в къщи до към 6м. Ползвах я и за шезлонг, и за място за подремване, а като бяхме на гости си караше в нея общо взето. В колата си караше до 11м с нея  Peace После взехме столче.

# 42
  • Мнения: 4 362
Giordani G4 Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 672
Благодаря на всички.

След доста чудене  newsm78 и ходене отново по магазините, в крайна сметка купихме Джордани G4, тъй като на другата изрично пишеше, че не е подходяща за деца под 6 месеца, а да го разхождам до тогава в столче за кола ми се струва мъчение.

Отново благодаря. 

Общи условия

Активация на акаунт