Намерих 4

  • 39 548
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 810
споко, ще има друга!
Правилата са такива- да не стават прекалено дълги темите...

# 286
  • Мнения: 2 085
аз нещо не съм наясно newsm78  Какво става като се заключи темата, освен, че не може да се пише в нея?

# 287
  • Мнения: 2 924
е,рано е още за заключване:)
Народа се шири на 30 страници ,а ние само на 15 май:)
Ама ,ако толкова  е наложително колко му е нова да си направим.
Утре,че сега заминавам да спя:)
Момичета благодаря ви за чудесните книги и линкове.
Аз лятото само мързелувах и нищо особено не съм намерила.
 klaris,
като се заключи темата ,не може да се отговаря на някой пост,което пък значи ,
че мимиту не може да види как е записан линка на който е закачен даден файл и да го даде в сайта си.-така заедно със снимката или думата
Имам на предвид линк,който не  е даден директно в поста , а примерно пише Ето и като с е кликне на това ето се отваря линка.
Или пък като се кликне на снимка се отваря линка.
Дано съм ясна ,че май не обяснявам кой знае колко добре.
Аз поне  това си мисля ,че се получава при заключване,ама нека мимиту обясни Simple Smile

# 288
  • Мнения: 950
Мислех да качвам още неща ,но ще изчакам да вземете решение дали ще отваряте нова тема .
 Wink

# 289
  • София
  • Мнения: 1 802
Хипатия, ако те разбирам правилно - не си права, линковете в заключените теми са си активни, поне не съм имала проблеми.

# 290
  • Мнения: 2 924
Хипатия, ако те разбирам правилно - не си права, линковете в заключените теми са си активни, поне не съм имала проблеми.
Аз не съм по обясненията. Линковете са активни ,но не може да се цитира някое мнение-това имах предвид.
И съответно не може да се види написаното от този някой:)
Пак не обяснявам нормално. Има  предвид написаните линкове-не така както с е виждат в темата
Ама няма значение,вече има нова тема. Simple Smile
Така или иначе мимиту се е подготвила:)

# 291
  • Мнения: 3 810
Само ще отговоря тук, защо трябва да е отключена темата за мен...
Извличам линковете със снимките(както е обяснила Хипатия) чрез цитат. Когато темата е заключена не мога да извлека цитат.
Иначе линковете са активни, но не се вижда коя снимка на какъв адрес е качена Wink
Вече пишете в Новата тема Hug
Линка го е дала Хипатия.

Общи условия

Активация на акаунт