Моля, препоръчайте ми козметичка в София!

  • 2 101
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 977
Lana, да, Тони заедно с майка си са собственици на салона, който до преди няколко месеца беше на друго място, но пак в кв.Хиподрума. Възможно ли е да си била при при нея вече? smile3503

Благодаря! Ами всъщност съм ходила при една Тони преди няколко години, но в един салон близо до НДК. После тя напусна и направи собствен, но понеже при нея съм била когато моята козметичка я нямаше, не съм се интересувала къде точно се намира салона. Та сега се зачудих дали не е същата, защото беше добра Simple Smile

# 16
  • Мнения: 86
А както знаем, добър козметик и добър гинеколог трудно се намират smile3521Имам една приятелка, която живее в Америка и като се върне тук за малко, първата и работа е да отиде при Тони, защото там предпочита да ползва епилатора пред това да отиде на американска козметичка.

# 17
  • Мнения: 1 005
san4eto , ходих при  Боби. 10х пак , 4е ми даде координати.

Но да ти прозная, такава болка не съм изпитвала. Когато ми махаше механично черните точки, незная как не ми хлътна носа навъре!
Спред мен малко по-нежно трябва да действа 

скокни при нея на ароматерапия или хидратираща на Гино и ще видиш, че освен трай бабо за хубост има и лежиш и хубавееш Joy

# 18
  • Мнения: 21
В СПА ЦЕНТЪР ДРИЙМ Е СТРАХОТНА КОЗМЕТИЧКАТА КАЗВА СЕ ЖЕНИ И РАБОТИ С ПЕВОНИЯ АМЕРИКАНСКИ ПРОДУКТИ И ЦЕНИТЕ СА НОРМАЛНИ

# 19
  • София
  • Мнения: 1 270
В СПА ЦЕНТЪР ДРИЙМ Е СТРАХОТНА КОЗМЕТИЧКАТА КАЗВА СЕ ЖЕНИ И РАБОТИ С ПЕВОНИЯ АМЕРИКАНСКИ ПРОДУКТИ И ЦЕНИТЕ СА НОРМАЛНИ
Каква е цената на почистване?

# 20
  • Мнения: 21
за какво почистване става въпрос

# 21
  • Мнения: 2 673
Според мен разстоянията не са чак толкова важни, стига да е добър професионалист. Препоръчвам Цвети от салон ЛАЗУР, до Виенската сладкарница на Дондуков и бул. Левски. Много учтива, възпитана, добър професионалист, спазва ВСИЧКИ хигиенни норми, .и ...колата ..и на онуй място НЕ БОЛИ!!! както при други... PeaceНе претупва, не е скъпо;

# 22
  • София
  • Мнения: 1 270
за какво почистване става въпрос
на лице

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 1 270
Според мен разстоянията не са чак толкова важни, стига да е добър професионалист. Препоръчвам Цвети от салон ЛАЗУР, до Виенската сладкарница на Дондуков и бул. Левски. Много учтива, възпитана, добър професионалист, спазва ВСИЧКИ хигиенни норми, .и ...колата ..и на онуй място НЕ БОЛИ!!! както при други... PeaceНе претупва, не е скъпо;
А доволна ли си за почистване на лицето?

# 25
  • Мнения: 4 358
Ако е същата като моята козметичка в Лозенец, значи е 21лв.
С каква козметика работи (българска, чужда)?

Общи условия

Активация на акаунт