В къщи след раждането...?

  • 2 474
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 393
7 дни стояхме в болницата-планово секцио, малкия беше на системи и така....Не е толкова страшно Peace

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз родих на 20.12, вкъщи си бяхме на 23.12 - точно за празниците. И пак ми се видя адски дълго, там просто ноща се беше сляла с деня......

# 47
  • Мнения: 3 069
Аз бях след секцио и трябваше да лежа 7 дена но на 6-я помолих да ме пуснат, защото и без това беше празник.
На следващия ден се върнах само за махане на конците.

# 48
  • Мнения: 670
И двете ми раждания са секцио. След първото ме изписаха на 5-ия ден, след второто на 4-ия. Лекарят който следи твоето възстановяване и педиатъра, който се грижи за бебето, решават дали сте готови за изписване.

# 49
  • Мнения: 772
Раждах секцио.На седмия ден ни изписаха.От момента в който ми дадоха беба обаче не ми пукаше кога ще си тръгна Mr. Green

# 50
  • Русе
  • Мнения: 2 354
2 дни и на 3-ия бяхме вкъщи

# 51
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ние стояхме след нормално раждане 6 дена ,защото Гого беше с тежка жълтеница и го печаха с лампи. Обаче престоят не ми се увидя, напротив, най-добре си починах, а после първите дни вкъщи бяха стресови Laughing

# 52
  • Мнения: 1 029
Въобще не се притеснявай за това и не го мисли толкова... Времето минава бързо, а и ще имаш други неща, за които да мислиш тогава.
Аз лежах 7 дни, защото раждах със секцио и имах малко усложнения след това, но въобще не усетих как минаха. А и вече бях претръпнала, тъй като по време на бременността ми се наложи да лежа цели две седмици...

# 53
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 396
Аз да ти кажа като раждала два пъти, че времето в болницата ще ти е последното време в което да се наспиш и починеш. Като се прибереш у дома почват безсънните нощи, колики....и домашни задължения
След раждането и на двете ми деца ме изписаха обед на 4-я ден. при нормално раждане и деца без жълтеница.

След като родиш, гледай поне в болницата да спиш и почиваш!

# 54
  • Мнения: 1 181
8 дена, накрая си тръгнах срещу подпис, че искаха да ме държат още.

# 55
  • Мнения: 2 922
Вторият път на 4-тия ден след секциото.
Първият - на 6-тия.

# 56
  • Мнения: 83
В Шейново нормално раждане изписаха ни на третия ден.
Аз да ти кажа като раждала два пъти, че времето в болницата ще ти е последното време в което да се наспиш и починеш. Като се прибереш у дома почват безсънните нощи, колики....и домашни задължения
След раждането и на двете ми деца ме изписаха обед на 4-я ден. при нормално раждане и деца без жълтеница.

След като родиш, гледай поне в болницата да спиш и почиваш!
При мен като първо раждане толкова бях развълнувана че не можех да спя. Само си мислих за бебка и чаках с нетърпение да минат часовете да я видя пак.

# 57
  • Мнения: 200
4 дни- нормално раждане

# 58
  • Мнения: 2 700
Пуснаха ме на петия ден след секциото.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 907
Изписаха ме на 7 - мия ден от секциото - МД София.

Общи условия

Активация на акаунт