9ти месец

  • 2 028
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Здравейте,
щом термина ми е на 16 юни,значи ли, че днес 16 май влизам в 9тиа месец? Heart Eyes

Моя термин също е на 16 юни и аз смятам, че днес влизам в 9-ти месец, дали е така незнам. На два пъти леко, ама много леко ме понаболя ниско долу преди седмица, изпих едно нош-па и сякаш ми мина  Thinking Успех и леко раждане ти желая  Peace

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да!
Леко раждане и от мен   bouquet

# 17
  • Мнения: 173
Момичета, моят термин е пък на 6 юни. И аз си пия магнерича все още. Лекарката каза, че няма да ме чака до 6 юни, а ще трябва по-рано да се ражда...  Нямам търпение вече...малко остана, много се вълнувам  Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте,
щом термина ми е на 16 юни,значи ли, че днес 16 май влизам в 9тиа месец? Heart Eyes

Да!Пожелавам ти леко бременеене до края,малко остана!Стискам палци всичко да мине леко и скоро да се похвалиш с едно здраво и хубаво бебе!Успех!

# 19
  • Мнения: 274
Да!
Леко и безпроблемно! Peace

# 20
  • Мнения: 2 757
Не значи. В 9 ти месец злизаш грубо сметнато когато влизаш в 38ма седмица - демек около 3 седмици преди термина

# 21
  • Мнения: 200
Леко раждане на всички бременни и здрави и щастливи бебета.

# 22
  • Мнения: 1 596
Момичета, моят термин е пък на 6 юни. И аз си пия магнерича все още. Лекарката каза, че няма да ме чака до 6 юни, а ще трябва по-рано да се ражда...  Нямам търпение вече...малко остана, много се вълнувам  Heart Eyes

Стискам ти палци, дано всичко е наред Praynig Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
щом термина ми е на 16 юни,значи ли, че днес 16 май влизам в 9тиа месец? Heart Eyes

Моя термин също е на 16 юни и аз смятам, че днес влизам в 9-ти месец, дали е така незнам. На два пъти леко, ама много леко ме понаболя ниско долу преди седмица, изпих едно нош-па и сякаш ми мина  Thinking Успех и леко раждане ти желая  Peace

И на теб късмет мила, Heart Eyes
Дано всичко е наред с нас и бебенцата ни Heart Eyes Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
Късмет момичета....и се наспете.........пък бебоците като им дойде времето ще се появят/казвам го от опит щото цял месец с контракции изкарах лани по това време...и накрая ми насрочиха раждането......а бебо баш тогава реши доброволно да се покаже.....иначе и аз преди това що магнезий изпих,що но-шпа.../....та щом сте в деветия месец/според мен също е един месец преди термина/-вече спокойно може да се обебвате....

# 25
  • Мнения: 3 069
Здравейте,
щом термина ми е на 16 юни,значи ли, че днес 16 май влизам в 9тиа месец? Heart Eyes

Да миличка Grinning
От този ден може да тръгне раждането всеки един момент.При мен беше на 5-я ден в 9-я месец.
Успех и леко раждане от мен  bouquet

# 26
  • Мнения: 152
Моят термин е за 21 юни, но бебка е слязла толкова ниско, че ми се струва че ще се изтърси Joy Нямам търпение вече, но също искам да поизчака поне до 37 седмица. Аз също имам контракции, но са безболезнени и чувствам тъпи болки като при цикъл...от 2 дни спрях да пия Магнерота, не виждам никакъв смисъл. Леко раждане и здрави бебочета на всички майчета!  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 336
Здравейте, аз съм в 35г.с., терминът ми е на 20.06 но в началото на седмицата си направих изследвания  и се оказа че имам белтък в урината. И може би и от това ми е подуването на краката, а взех да вдигам кръвно в началото на 8-ми месец, то ми се стабилизара /въпреки че пак си варира по малко/, но не е както беше 160/110. Лекарят ми каза диета и само да почивам. Диетата си я правя/без солно, кисело/, но можеш ли пък да лежиш до края на 9-тия месец. newsm78Добре че ще съм секцио и се надявам да е по-скоро. Знам че за бебето е по-добре да си изкара повече време в мен но пък ако ми се увеличат тези проблеми, май ще е по-добре да излезе на бял свят по-рано. Леко бременеене и раждане на всички бъдещи мами Peace

# 28
здравеите исках да попитам за какво св пие този магнерот?

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
да, леко и безпроблемно раждане ти желая! Praynig

здравеите исках да попитам за какво св пие този магнерот?

има такава тема тук на 1 стр...

Общи условия

Активация на акаунт