Имахте ли предчувствие за пола на бебето?

  • 5 713
  • 173
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Здравейте момичета.Искам да ви попитам имахте ли предчувствие за пола на бебето /преди лекаря да ви каже / докато бяхте бременни, и оказаха ли се вярни.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Имах. Грешни  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 746
И с първото нямах, и сега с второто нямам предчувствия.Обаче като бях бременна с баткото, корема ми беше както казват "по-остър" и където и да ме визеха близки и познати, всички казваха "мъжко е".И познаха Mr. Green

# 3
  • Мнения: 9 903
абсолютно си знаех, че ще е момче, и го казвах на всички.

# 4
  • Мнения: 3 932
Да...гре6ни ьф корс  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 888
Да, за първото си усещах, че ще е момиченце!И познах! Heart Eyes А за второто нямах предчувствие!

# 6
  • Мнения: 398
Бях сигурна, че ще е момче и познах.

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 21:50 от merrymom

# 7
  • Мнения: 3 069
Убедена бях и за тримата а и си ги исках момчета.

# 8
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И двата пъти грешни  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 672
С таткото още от както разбрахме, че съм бременна бяхме сигурни, че ще е момче. Повечето хора като ми видеха корема и лицето - и досега- казват, че ще е момче.
Доки в 3 месец каза, че ще е момче и ние си мислехме, ето, усещането ни е вярно, но.... в осми Доки каза, че ще е момиче.
Така, че май предчувствията ни с таткото ще се окажат грешни. Ще видим след 1 седмица. Ще пиша.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Аз имах силно предчувствие, че ще е момче, но  се оказа грешно. Много се радвам, защото страшно исках момиче.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Имах и то верни, момче!

# 12
  • Мнения: 1 098
Аз имах предчувствие, че ще имам момиченце, дори го сънувах- но 100% чакам момче Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 248
Имаше такава тема.
И все пак - имах предчувстие и двата пъти и се оказах права.Предчувствието ми се съвпадаша с моето желание Peace

# 14
  • Мнения: 8 505
Нямах предчувствие.Лекарят така и не ми каза (по мое настояване).
Имах обаче желание-не се изпълни.

# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
винаги съм искала и бях сигурна че ще имам син... и имам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 807
Да, имах Wink
За Дани и Ива се оказаха верни, за Мони не - имах чувството, че пак ще е момиче, а родих сладичко момче   Grinning

# 17
  • Мнения: 489
 Не нямах предчувствие, но за мен нямаше значение пола. Въпреки това разбрах още в 4-тия месец какво ще бъде, защото лекарката ми каза, че се виждало съвсем ясно. Оказа се права.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
още като разбрахме, че съм бременна, мъжа ми каза "мога да се хвана на бас, че е ще е момиче".... и позна....
Аз една нощ сънувах, че ще имам момиче, и след няколко дни и лекаря го потвърди...

# 19
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не,нямах никакво предчувствие само се молех да е здраво.

# 20
  • София
  • Мнения: 622
Да, имах предчувствието, че е момиче, но бебо имаше друго мнение. Това с предчувствията е само 50 % вярно  Joy

# 21
  • Мнения: 5 391
Първият път имах, но сгреших.
Сега пак имам и се моля да греша Grinning

# 22
# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нямах предчувствие,но се надявах да е момче и.....имам син.

# 24
  • Мнения: X
Имах, но се оказаха грешни. И понеже пусках тема за това (малко шоково ми подейства, че ще е момче първоначално) вече мисля, че това си е чисто желаиее, а не интуиция и че понякога желанието съвпада с реалността, а понякога не. Леко раждане желая!

# 25
  • Мнения: 4 451
Първият път имах предчувствие, че ще е момиченце, може би защото много исках. Така и стана. Вторият път нямах абсолютно никакви предчувствия. Молих се само бебето да е здраво.

# 26
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Не знам дали е било предчувствие или просто някакъв песимизъм, но истината е, че исках момиче, а вярвах, че ще е момче просто заради липсата ми на късмет, а и всеобщото правило, че никога не става това, което искаш, що се отнася до независещи от теб неща Peace.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Имах,оказа се вярно Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 610
И двата пъти им сънувах пишките Mr. Green ,но първия път не повярвах защото много искахме момиче,втория път също,но вече знаех че щом съм го сънувала мъж такъв ще излезе.

# 29
  • Мнения: 274
Бях убедена до не знам къде, че нося в себе си момиченце. Познах. Grinning Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 4 555
Точно това смятах да напиша и аз  Wink

# 31
  • Мнения: 2 677
Имах, напълно верни!  Peace

# 32
  • Мнения: 1 416
Да, оказаха се верни.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Имах,но сгреших  Simple Smile.

# 34
  • Мнения: 200
Аз имах и познах  Hug

# 35
# 36
  • Виена
  • Мнения: 725
За второто имах предчувствие,че ще е момче!Дори после да ми казваха 2 пъти,че ще е момиче аз не вярвах Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 305
Още след като разбрах, че съм бременна знаех, че ще си имаме момче и ще се казва Илия.
Когато родих лекарката ми каза Честито имаш син а аз отговорих - Да знам!

# 38
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
За първото исках да е момиче, но някакво специално усещане нямах. Е, родих момиченце все пак. За второто бях почти сигурна, че ще е момче, не се изненадах въобще когато доктора ми каза, че ще е момче. Но моите предположения бяха породени от факта, че първата бременност карах много леко, без повръщане само с малко киселини, а втората се скъсах да повръщам и заради тази разлика си помислих, че ще е от противоположния пол бебчето. Това разбира се не е принцип за определяне на пола, ама определено в голям процент от случаите се случва така. Ето етърва ми чака второ. Първото е момче, сегашната и бременност (много повръща) е пълна противоположност на първата и чака момиче със сигурност. Опа отплеснах се, ама исках да поясня  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Бях сигурна, че ще е момче, но не познах  Wink

# 40
  • Мнения: 5 026
Да-бях сигурна, че ще е момче  Grinning

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мислех, че ще е момче, но не смеех да го кажа на глас. Роди се момче Peace

# 42
  • Мнения: 545
Имах, да! В началото бях сигурна, че е момченце, даже име му бях избрала и така и го наричах! Е, взе че се роди девойка Hug Мъжът ми още се шегува, че си е било момченце, но аз се подстригах в началото на третия месец и съм му отрязала.... атрибута Laughing

# 43
  • Мнения: 27 524
Не, изобщо.

# 44
  • Мнения: 43
В началото имах чувството, че е момченце, сега съм със смесени чувства  Grinning Половинката мечтае за момче, но за мен няма значение, важното е да се роди живо и здраво! А дали е вярно предчувствието ще разберем съвсем скоро, чичо доктор ще ни изкара от неведението  newsm78

# 45
  • Мнения: 3 334
да имах,а много исках син,но вътрешно знаех,че ще имам дъщеря....................интуицията ми каза истината Mr. Green

# 46
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
В началото мислех, че ще е момче, после нямах мнение и лекарят потвърди - момче.

# 47
  • Мнения: 2 891
Да, говорих му само в мъжки род.

# 48
  • Мнения: 6 618
Имах,но се оказаха грешни.

# 49
  • Мнения: 1 541
Имах и познах-момче.Наистина си личи по формата на корема-поне в повечето случаи. Важното е да е здраво Grinning

# 50
  • Мнения: 3 268
С първото бях убедена,че ще е момче и познах.С второто нямах предчувствие,молех се за момиче и наистена се роди момиче. Grinning

# 51
  • Мнения: 674
 Мислех, че ще е момче. Всички така ми казваха, защото коремът ми не беше плосък и се бях "разхубавила". Уж, ако е момиче - погрозняваш. Абе, бабини деветини, ама...А и лекарката ме доубеди като твърдеше, че ще е момче. #2gunfireИначе кой знае какво предчувствие - не.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 907
Да, погрешно  Mr. Green .

# 53
  • Мнения: 533
Абсолютно никакво!

# 54
  • Мнения: 174
 LaughingПрез цялата бременност ни казваха - момиченце.
В осмия месец на последния ехограф - момиченце.
Разни таблици, китайски, руски - момиченце.
Колеги и познати - оооо, корема ти е като за момиченце.
С триста зора измислихме женско име и си казахме - момиче/момче, какво значение има...
Два пъти си помислих, че няма да е момиче. Веднъж на рожденния ми ден, когато едно малко момченце се затича към мен, за да го гушна и веднъж, когато зълва ми започна да се обръща към все още нероденото с обръщението "тя". Тя това, тя онова. Помислих си - ще видиш ти, като го родя с пишка...
Странна работа са предчувствията...
Сега си имаме син, а женското име ще си запазим за следващото Wink

# 55
  • България
  • Мнения: 3 621
Да , аз имах много силното усещане , че нося момче до 4-ти месец, когато за пръв път ни казаха, че е госпожица  Laughing И досега така казват лекатите. По формата на корема ми роднините от моя страна са убедени, че е момче  Laughing Аз вече очаквам всеки момент и само се моля да ни е живо и здраво бебчето пък момче или момиче все едно  Heart Eyes Аз отсега си го обичам мнооого.

# 56
  • Мнения: 219
да 100%,незнам защо и откъде но бях сигурна,че нося момче -така се и оказа и изобщо не се и учудих.

# 57
  • Мнения: 114
За първото имах предчуствие че ще е момиче и се оказах права.Сега имам предчуствие че ще е момче.Ама ще почакам и ще видя.

# 58
  • Мнения: 2 401
не само предчувствие, ами убеденост. И познах.

# 59
  • Мнения: 576
Имах предчувствия - грешни!

# 60
# 61
  • Мнения: 307
Винаги съм искала повече момиченце, но когато забременях бях сигурна, че ще е момче... и познах  Two Hearts сега съм много щастлива със сина ми...

# 62
  • Мнения: 311
Да имах бях сигурна и се оказах права, поне по това което показва 3д  Laughing

# 63
  • Мнения: 4 447
Да, аз сънувах само момченца, дори сънувах,че раждам моме още преди да разбера,че съм бременна! newsm53

# 64
  • Мнения: 5 362
Исках момиченце-и такова си имам Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 393
Не знам защо си бях навила на пръста, че ще имам момченце!  Crazy Но тайничко се надявах да бъде мома ... Предчувствието ми се оказа грешно, а надеждата ми стана реалност!  Heart Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 1 345
Имах, но исках момиче и до последно не вярвах на себе си, но момче си се роди. Сега си го обичам и се чудя ако беше момиче какво щях да го правя Blush

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Имах предчувствие за момиче,но по-скоро защото интернета ме подведе.Двама лекари за сега казват,че ще е момче,ще видим като се роди живот и здраве.

# 68
  • Мнения: 1 138
да - грешно Simple Smile

# 69
  • Мнения: 4 546
имах - постоянно променящи се. когато ми казаха, че е момче, аз точно тогава си бях навила, че е момиче и останах като гръмната  hahaha

# 70
  • Мнения: 752
И двата пъти имах много силно усещане, което се оказа напълно вярно. Първият път доктора се опитваше да ме убеди, че е момче, но аз си знаех, че е момиче.  Laughing

# 71
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Имах. Че ще е момиче. Че ще имим 2 момичета.
Имам син  Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 275

Аз също!!!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 374
Имах предчувствие, че е момче. Даже го сънувах на два пъти, че е момче. За сега лекарите казват момиче - все още. Ще видим накрая. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 266
През цялата бременност инах предчувствие, че ще родя момиче , мъжа ми също и познахме. Hug

# 75
  • Мнения: 288
Да от първия миг знаех ,че ще е момиче Grinning

# 76
  • Мнения: 2 498
Никога не съм искала да имам синове....и просто си знаех и за двете, че ще са момичета.....и още 5 да имам все ще са девойки.....

# 77
  • Мнения: 1 101
Имах предчувствие и се оказа вярно. Макар че мечтаех за момиченце, знаех че нося мъж и в 17г.с. лекарите го потвърдиха. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 385
Бях сигурна, че ще е момче и познах.

 Peace

# 79
  • Мнения: 6 461
Ами мислех си ,че ще имам момчета.
Въпреки ,че с малкия ми някак се колебаех...
Момчета са ....да са ми живи и здрави

# 80
  • Мнения: 374
Да, сънувах си бебето, че е момиченце с тъмна коса и сини очи още преди докторът да ми каже какво е видял на ехографа. Не исках да имам предварителна нагласа обаче, за да не се изненадам. И познайте: имам момиченце с най-сините очи, които съм виждала! Косата е по-светла, отколкото в сънищата ми. Grinning

# 81
  • Мнения: 1 925
Нямах никакво предчувствие. Peace

# 82
  • Мнения: 320
за дъщеря си, която е на 11 г. имах. Бях абсолютно сигурна, че ще е момиче, даже имах пророчески сън. За сина си- по- скоро не, но много исках да е момче

# 83
  • Мнения: 656
Бях сигурна че ще имам момиче и познах Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 6 011
Още от преди да забременея знаех,че първото ми дете ще е момче.Щом забременях даже не бяхме обсъждали женски имена с мъжа ми.
Родих син,естествено.

# 85
  • София
  • Мнения: 5 755
Предчувствах, че няма да е момиче, както исках.
Но сега не си представям пък да е девойка и се чудя как може да съм предпочитала другото.
Не че не си мечтая за и дъщеричка някой ден... Wink

# 86
  • Мнения: 340
Мислех, че ще е момче, но не смеех да го кажа на глас. Роди се момче Peace

И при мен така, с тази разлика, че всички хора около мен предполагаха за момче и аз не смеех, а и нямаше нужда да казвам нещо по въпроса. Изключението беше леля ми, но тя май искаше да ме уязви, че уж съм погрозняла... просто си бях бледа.

На ръка ми гледаха да имам още 2 момичета - ще съм доволна.

# 87
  • Мнения: 698
Имах. Категорични. Верни.  Grinning

# 88
  • Мнения: 483
Когато бях бремена с дъщеря ми бях толкова убедена че е момиче че не съм мислила че ще сгреша, въпреки че всички ме убеждаваха че ще е момче (особено майка ми  Joy)
С малкият сега мнооого исках момиченце пак, но в себе си имах чувството че няма да стане и ще е момче. Когато потвърдиха че е момченце, изпитах някакво разочарование за малко...но бързо свикнах с мисълта и сега съм ТОТАЛНО и БЕЗВЪЗРАТНО влюбена в него Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Така че ДА и двата пъти знаех какво ще е

# 89
  • Мнения: 258
На мен вътрешния глас ми подсказваше, че ще е мъж, но като ходих на 4d док каза, че е 100% сигурен, че ще е момиченце Heart Eyes , така че явно ме е подвело това ми чувство! То нищо не се знае до септември де! За всеки случай ще се заредя и с мъжко и с женско име  Mr. Green

# 90
  • Мнения: 2 039
Да,че ще е момче...и познах  Party Laughing

# 91
  • Мнения: 338
От самото начало си мислех, че ще е момче така стана Hug

# 92
  • Мнения: 1 212
Да знаех и исках да е момче  Peace Grinning

# 93
  • Мнения: 2 015
Ами бях убедена, че ще е мъжко и не ме излъга 6-то чувство.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 074
Директно с името му то сънувах.

# 95
# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Това с предчувствието е като китайския календар - шансът е точно 50%  Laughing

# 97
  • Мнения: 260
Мислех, че ще е момче, но не познах.  Grinning

# 98
  • Мнения: 24 467
И двата пъти не съм имала предчувствия, направо си поръчах два броя младежи, че с тях съм по на "ти" и те послушно се появиха.

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
От самото начало мислех че ще е момиче и познах Peace

# 100
  • Мнения: 3 416
аз мисля,че ще е момиче,въпреки,че искам момченце,но живо и здраво да е най-вече!

# 101
  • Мнения: 1 273
Винаги съм искала момче. Когато забременях бях убедена, че е момче и така се и оказа  Mr. Green

П.П. Мечтата ми са три момчета  Laughing

# 102
  • Мнения: 1 931
Още като се оженихме с мъжа ми си говорехме,че първо ще имаме момченце,после момиченце. И не сме се съмнявали в това.
А ако имаме трето ще е момче-поне така си мислим ние.

# 103
  • Мнения: 330
Предварително не сме мислили с мъжа ми за пола на детето, за нас беше важно да е живо и здраво разбира се.
Като забременях всички близки мислеха, че ще ни се роди момче, аз обаче тайничко се надявах да е момиченце, а може и това да е било предчувствие, защото в крайна сметка се роди момиченце.  bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 248
За първото детенце мислех че ще бъде момче, но на ехографа показа друго  Wink. А за ворото си мислех, че ще е момиче и така се оказа.

# 105
  • София
  • Мнения: 3 405
Да, бях убедена, че ще имам син. Но... имам дъщеря Simple Smile

# 106
  • Мнения: 3 500
Много исках момиче и поради това бях убедена, че ще е момче. Но си имам принцеса. Така че, предчувствието ми се оказа грешно.

# 107
  • Мнения: 5 539
Да, и двата пъти имах съвсем ясно предчувствие от началото. И двата пъти се сбъдна - е, вторият път още не, но ехографът е категоричен Mr. Green

# 108
  • Мнения: 207
Вчера бях на лекар и ми каза момченце.Аз имам такова предчувстие от самато начало.Да видим дали ще се окаже вярно....

# 109
  • София
  • Мнения: 700
Още от момента, в който разбрах, че съм бременна си мислех, че ще е момче  - права бях. И всички, казваха, че ще е момче. Исках много момиче, но след като се роди се чудех как съм могла да искам нещо различно от него Blush

# 110
  • Мнения: 5 103
Бях сигурна, че ще е момиче Peace

# 111
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Имах,мислех че ще е момиче,а исках да е момче.И е момче! Peace

# 112
  • Варна
  • Мнения: 25
Да имах и се оказаха вярни, така че като ми съобщиха пола на бебето (Петър) изобщо небях учудена  Simple Smile

# 113
  • Мнения: 17 407
Да, и двата пъти. Верни се оказаха( е, за второто ехографски все още).

# 114
  • Мнения: 291
в момента, в който си помислих "ха! май съм бременна?!", бях сигурна, 4е е мом4енце  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 296
Аз имах предчуствие, че ще е момче и познах. Наистина има разлика в коремите.

# 116
  • БГ
  • Мнения: 735
да и аз познах Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 5 079
Сънувах сладкия си син още много преди да забременея и да се роди, просто бях сигурна, че ще е момче...  Heart Eyes

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не знам защо,но бях убедена ,че ще е момиче.Родих син и не съжалявам.

# 119
  • София
  • Мнения: 3 787
От самото начало бях убедена,че ще си имаме момченце.През бременността и няколко доктори го потвърдиха Wink

# 120
  • Мнения: 2 051
Да, при всяка бременност имах доста ясни предчувствия за пола и всеки път се оказвах права.
Дори с големите деца бях предупредила лекарите изобщо да не ми съобщават каквото там се вежда на екрана. Laughing

# 121
  • Мнения: 779
имах,но погрешни Blush

# 122
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Да знаех,че ще е момиче.Всички ми казваха,че ще е момче,но не познаха.Само аз си знаех и им се присмивах. newsm44

# 123
  • Мнения: 686
Да мислех,че ще е момче,ама не ми работи шестото чувство-родих момиче.Сега ще видим,каквото даде господ

# 124
  • Мнения: 6 155
Да, знаех от самото начало, че ще е момче Grinning

# 125
  • Мнения: 668
И двата пъти бях убедена, че ще са момчета и така и се случи.  Laughing

# 126
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
От момента, в който разбрах, че съм бременна бях сигурна, че ще е момче отрочето ми.Просто ... бях сигурна
Кой знае защо ли все имена за момиченца ми идваха на главата, чак докато се роди малкият човек newsm78

# 127
  • Мнения: 345
Аз НЕ
Мъжът ми ДА - и позна.
Другото вече е история.

# 128
  • Мнения: 574
Имах грешни а и лекарите бяха в грешка Mr. Green

# 129
Бях сигурна,че ще си имаме момченце и познах. Hug

# 130
  • Мнения: 1 289
Бях сигурна,че ще си имаме момченце и познах. Hug


И ааз така-още като си виях двете чертички знаех,че ще е момче.  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 3 478
Dali predchuvstvie ili nadejdi neznam, no beshe za jensko i takova izleze.

# 132
  • София
  • Мнения: 3 688
да бях сигурна че ще е момче,даже  и името знаех.Не се изненадах когато доцент Томова ми каза пола в 20г.с.
Но сега никакви усещания,каквото дойде.

# 133
  • Мнения: 49
Бях сигурна, че ще е момиченце, но уви в началото на 4-ти месец ме удариха в земята с думите "момченце" и от тогава само това ми повтарят. Скоро ще разберем със сигурност Laughing

# 134
  • Мнения: 795
Очаквах да е момче - сгреших! Laughing

# 135
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз постоянно имам чувството че е момче и го сънувах няколко път че доки ми казва : Ще си имаш момченце Simple Smile След като отидох на ФМ ми казаха 100 % мъж Mr. Green и до сега не всеки преглед ми го потвърждават Simple Smile но ..... има още малко време докато видим резултата!  Party

# 136
  • Канада
  • Мнения: 494
Да имах.Оказа се вярно-имам си малък сладък калпазнко Mr. Green

# 137
  • Мнения: 5 401
Да, някъде към 11 г.с. помня, че беше. Имах вътрешно усещане, че ще е момче. В отчетната ни тема имахме списък с кандидат-познавачките на пола  Wink Та, моето предчувствие се оказа съвсем, съвсем вярно!   bouquet

# 138
  • Мнения: 169
Предчувствие чак не , но тайничко се надявах да е момиче и така стана Laughing

# 139
  • София
  • Мнения: 2 967
Не само имах предчувствие, а бях сигурна на 100 % за пола за бебето Simple Smile

# 140
  • Мнения: 772
Да имах и то вярно Mr. Green

# 141
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Да, просто знаех, че ще е момиче, а докторите само го потвърдиха   Sunglasses

# 142
parviq pat s batkoto bqh sigurna,4e 6te e mom4e.Doktora sa6to go potvardi sled nqkolko meseca,no vsi4ki kazvaha po formata na korema 4e 6te e momi4e.Vtoriq pat sa6to bqh napalno ubedena 4e 6te e momi4e.

# 143
  • Мнения: 11 607
Да, имах и трите пъти...и предчувствието беше вярно!

# 144
  • Мнения: 503
имах и не ме излъга!

# 145
  • София
  • Мнения: 10 326
Аз не. Но мъжа ми имаше. И позна, момиче е.  Heart Eyes

# 146
# 147
  • Мнения: 521
Имах предчувствие и засега се оказва вярно  Heart Eyes

# 148
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не, нямах, но силно се надявах да е момиче.Цял живот за момиченце съм си мечтала.Така и стана....

# 149
  • Мнения: 15
имах и познах,но на никого не казах  Mr. Green
даже я съннувах,но не се виждаше пола Rolling Eyes
приличаше на момиченце,и е почти такава каквато я видиах в съня си Hug

# 150
  • Мнения: 244
честно казано бях сигурна 99%,че ще е момче.  babyuuАз и момче си исках Simple Smile

# 151
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Исках да бъде момче, мъжът ми също. Всички ми казваха, че ще имам момче.
Е да, ама не. Имаме прекрасна принцеса и мнооого си я обичаме.
Най-важното е да сме живи и здрави, останалото е допълнително.
Надявам се в скоро време да имаме и момченце Grinning.

# 152
  • Мнения: 1 536
ами да,бях абсолютно сигурна че е момиче,но се оказа момче.
Не ми работи шестото чувство,ама изобщо! Mr. Green

# 153
  • Мнения: 220
до средата на 8мия месец бях абсолютно убедена , че ще е момче. Сега си имам малка принцеса и чак ми е стрнно как може да съм искала момченце , ама има време , следващият път мъжко  Laughing

# 154
  • Мнения: 1 233
Да, бях сигурна, че ще имам дъщеря. Peace

# 155
  • Мнения: 1 371
Имах, че ще е момиче..., но до четвъртия месец, когато лекарите ме ориентираха за правилния пол.
Peace

# 156
  • София
  • Мнения: 1 423
  Joy и аз така  Joy

# 157
  • Мнения: 765
Да имах - мислех че ще е момче , а се оказа момиче  Rolling Eyes

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Имам силно предчувствие за момиченце-Док каза че не се вижда още но психически да се настройвам за момиче Grinning

# 159
  • Мнения: 78
Винаги съм искала първото ми дете да е момче, когато забременях го сънувах 2 пъти и накрая доктора потвърди че ще е момче

# 160
  • Мнения: 1 043
аз пък винаги съм знаела че ще имам момичета - дори с каката като ми казаха че е момче  newsm78 нензнайно защо се е объркала
та аз си знаех така вътрешно че греши и като се оказа момиче никак не ми беше чудно  Mr. Green

# 161
  • Мнения: 101
На първото дете да сега не изобщо искам моми4е да видим(първото ми е мом4е).

# 162
  • Мнения: 7 201
Да сънувах го,а моите сънища почти винаги познават! Simple Smile

# 163
  • София
  • Мнения: 3 825
Да,имах предчувствие,че ще е момче.
Оказаха се вярни.
Сега съм със смесени чувства Thinking.

# 164
  • София
  • Мнения: 2 035
Имах предчувствие, че пак ще е момиче и на прегледа така и се оказва.
Таткото в случая силно се надява доктора да е сбъркал Joy

# 165
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За момента нямам, иначе съм сънувала момиче, момче, близнаци.....бе изобщо всичко възможно hahaha

# 166
  • Мнения: 639
аз не,ама таткото беше казал,че ще е момиче  Peace

# 167
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Да ! Знаех, че ще е момче и му бях избрала името няколко години преди да родя

# 168
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Бях почти сигурна,че ще е момиче,но се оказа обратното  Grinning

# 169
  • Мнения: 40
Аз бях убедена ,че ще имам момче и така и стана-имам прекрасно малко слънчице Grinning.

# 170
  • Мнения: 104
i za dvamata imah pred4uvstviq- i te bqha verni Mr. Green

# 171
Да имах.В средата на 5-ят месец мислех за бебето в ж.р. и когато говорех на тази тема местоимението "ТЯ" идваше съвсем естествено.Двама независими един от друг лекари определиха пола - момче , но в родилният дом влезнах с цял списък с имена на момче и едно единсвено за момиче, защото знаех че ще бъде "ТЯ" и познах.Според мен пола е без значение , само да се роди живо и здраво бебенце.Определен ли е пола на бебето ти, а и ти самата какво предчуствие имаш за пола?

# 172
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Бях убедена че ще бъде момче,а и роднините като ме видеха казваха момче,док също каза момче,е да ама не....родих прекрасна дъщеря и не съжалявам Hug
Другия път-момче Crazy

# 173
  • Мнения: 596
Да, съпругът ми и аз предчувствахме , че ще е момиче и се оказахме прави.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт