Music Idol-11

  • 11 390
  • 342
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 77
Преслава е най-добрата според мен.И най-много израстна в музикално отношение.Има и визия,и талант,и сценично поведение.
А пък Теодор така и не можах да го харесам.С нито едно изпълнение не ме впечатли.Да не говорим,че се държи нафукано.

# 31
  • Мнения: 413
За първи път в живота си пуснах смс за такова шоу. Тоест два- за Стефан!И странно - татенцето му не ми се е обаждал да ме увещава да го направя!Още по-странно - съм на 2 пъти по неговите години, а не тинейджърка!
Всъщност не съм изненадана, че Стефан остана, защото има много, много верни фенове!
А фенове се печелят с талант!Това не са избори с кебапчета и бира!
Много се радвам, че продължава и от самото начало досега смятам,че е най-добрият!
И ще го подкрепям!
Не бих казала нито една обидна дума за никой от другите финалисти и съм краен противник на злостните нападки!
Всички са много талантливи!До един!
Невена твърде обречено гледа в земята, докато очаква присъдата си снощи!
Теодор наистина имаше голям малшанс миналия понеделник!Липсва му дълбочина на гласа според мен!!!
Преслава е много добра, но някак изкуствена!
Желая на всички късмет, сега само той им е нужен, плюс подкрепата на феновете им.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 605
До вчера Кремена, сега Стефан.

# 33
  • Мнения: 1 379
Аз си мислех ,че Стефан със сигурност ще си ходи, а той дори не беше сред тримата с най ниски резултати newsm78.
Моите фаворити са Невена и Теодор.

# 34
  • София
  • Мнения: 672
Теодор. Има страхотно излъчване. Другите са ми малко безлични.

# 35
  • Мнения: 226
Много съжалявам,че си тръгна Кремена. Много я харесвах. Сега съм за Невена, пее страхотно, но като поведение малко ме дразни

# 36
  • Мнения: 3 268
Преслава или Невена!Евала на Кремена за поведението снощи,държа се изключително зряло за годините си за разлика от оня ревльо Пламен,дето ми беше фаворит в началото.Как съм могла да го харесвам. ooooh!
Ще съм благодарна на Ян Бибиян ако спре да бълва змии и гущери към Невена,защато вече ми се гади.Почвам да си мисля вече,че е гадже на мъжа й.

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Стефан има родители, които имат финансовата възможност да наберат сега номера му за гласуване и да не затварят телефона до другата седмица по това време... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 7 418

Ще съм благодарна на Ян Бибиян ако спре да бълва змии и гущери към Невена,защато вече ми се гади.Почвам да си мисля вече,че е гадже на мъжа й.
     Peace
   Аз други неща си мисля ,но все още  се въздържам да ги споделям.
   Отдавна е ясно,че"змии и гущери" са  нейни лични проблеми.Нека още малко ни разкаже за себе си въпросната .

# 39
  • Мнения: 413
Стефан има родители, които имат финансовата възможност да наберат сега номера му за гласуване и да не затварят телефона до другата седмица по това време... Rolling Eyes

Престани да се излагаш!Не можеш ли да пожелаеш успех на своя идол, без да бълваш змии,жаби и гущери по адрес на другите!

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ще съм благодарна на Ян Бибиян ако спре да бълва змии и гущери към Невена,защато вече ми се гади.Почвам да си мисля вече,че е гадже на мъжа й.

 Party Party Party
Благодаря ти за настроението, което ми създаде

Няма да спра да си изказвам мнението за Невена обаче  Mr. Green
Ако искаш мога да ти пратя по пощата плик от онези дето ги слагат в самолетите  Sick

П.С. Как пропуснах и въпросната Селма пък - лелееее  ooooh!  Joy

# 41
  • Мнения: 3 268
Стефан има родители, които имат финансовата възможност да наберат сега номера му за гласуване и да не затварят телефона до другата седмица по това време... Rolling Eyes
Хайде бе!!!!!Ти ли си им счетоводител?

# 42
  • Мнения: 5 713
Ох, ама опасни сте.  Joy
К'во ви пука в крайна сметка? Да се спасяват. Аз се забавлявам и чакам да свърши.

# 43
  • Мнения: 1 101
Преслава е най-добрата според мен.И най-много израстна в музикално отношение.Има и визия,и талант,и сценично поведение.
А пък Теодор така и не можах да го харесам.С нито едно изпълнение не ме впечатли.Да не говорим,че се държи нафукано.
Преслава е и моят фаворит.

# 44
  • Мнения: 3 268
Ще съм благодарна на Ян Бибиян ако спре да бълва змии и гущери към Невена,защато вече ми се гади.Почвам да си мисля вече,че е гадже на мъжа й.

 Party Party Party
Благодаря ти за настроението, което ми създаде

Няма да спра да си изказвам мнението за Невена обаче  Mr. Green
Ако искаш мога да ти пратя по пощата плик от онези дето ги слагат в самолетите  Sick

П.С. Как пропуснах и въпросната Селма пък - лелееее  ooooh!  Joy

Радвам се ако съм ти създала настроение,защото определено имаш нужда от такова нещо.Не бъди толкова негативно настроена към хората.Ще си докараш някоя болест.

Общи условия

Активация на акаунт