Отговори
# 75
  • Мнения: 984
АЗ повръщах по наколко пъти на ден през цялата бременност! УЖАС! Миризмата на риба и вида на пресни домати ме отвръщаваха до блях-блях, а сега бебка обожава домати и рибка! Laughing

# 76
От средата на втория до към средата на третия ми се гадеше, особено сутрин и вечер, по цял ден се тъпчех с ядене, понеже като ядях ми отминаваше за 10 мин. и после пак наново! Лека бременност! Sunglasses

# 77
  • Мнения: 114
На мен започна дами се гади в 6г.с. и продължавам да се чувствам като пребито куче.В началото ми се гадеше само сутрин,а сега -цял ден.За мое щастие  не повръщам(за сега де).Незнам още колко дълго време ще продължи това гадене,но е много досадно.Не се оплаквам,защото съм чела някъде,че гаденето е добър знак че с бебето всичко е наред.

# 78
  • Мнения: 274
Последните седмици от бременността си прекарах почти на легло, по лекарско предписание. Това е причината да родя в България. Иначе не мога да се оплача от кой знае какви неразположения - от време на време киселини (през цялата бременност), много се уморявах от нищото (3-9 месец), ... и май това беше. Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 1 252
При мен гаденето и останалите бременелски проблеми започнаха като разбрах, че съм бременна, а това стана в 14г.с. Дотогава и идея си нямах какво става с мен. И като започна едно гадене, едно драйфане не е истина. Тоалетната ми беше добра приятелка - често споделях с нея - какво съм яла. Та после 3 месеца така... И голяяяямо лежане падна.
Но пък за сметка на това не разбрах какво значи киселини и хемороиди.

# 80
  • Мнения: 6 155
В средата на първия месец до средата на втория имах леки неразположения, свързани с гаденето.

# 81
  • Мнения: 1 467
От седмата седмица до началото на четвъртия месец.

# 82
  • Мнения: 1 371
От втория месец до края....

# 83
  • Мнения: 2 807
С Дани - 5-6 гестационна седмица
С Ива - 4-та
С Мони - 5-6

# 84
  • Мнения: 6 618
От 2 до 4 месец ,но бях от леките случаи.

# 85
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Гадеше ми се почти до края на бременността от тежки миризми и най-вече в градския транспорт; свят ми се виеше от 2ри до 4ти месец и то следобед; много ми се спеше през цялото време, особено след хапване; щастливка съм, че не съм драйфала нито веднъж  Wink

# 86
  • Мнения: 5 790
Въобще не ми се е гадило, нито в началото, нито по време на бременността. Въобще не усетих никакъв дискомфорт, освен леко подпухнали крака съвсем към края.

И при мен беше същото - нищо не съм усетила.
Лека бременост!

# 87
  • Мнения: 1 464
Още не знаех че съм бременна и беше започнало да ми се гади.Повръщах до 4 месец.Сега само миризмите ме дразнят но не ми става лошо Sick

# 88
  • София
  • Мнения: 928
Не ми се гадеше и не ми се виеше свят, но много ми се спеше някъде около 2рия месец.Това ми беше единствения симптом на бременност Wink
И при мен беше така - направо заспивах на работа  smile3524

# 89
  • Мнения: 7 474
В началото на втория месец започна да ми се гади  Wink

Общи условия

Активация на акаунт