Мнението ви за цял бански или горнище през врата?

  • 7 431
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
Предпочитам целия бански-по-удобно се чувствам и мога да плувам спокойно

# 16
  • Мнения: 6 243
Добре, де, не убива ли? Ако е по-едър бюстът, не тежи ли така? Не ви ли се оплита косата във връзките или катарамата на врата?
На мен ми тежи. Говоря за бюст 75Д. Най-удобни са ми горнища с банел и презрамки като на сутиените, защото се разпределя тежестта равномерно.

# 17
  • Мнения: 1 645
Аз имам цял бански,ама не толкова закрит ами от тези дето са си почти горнище и долнище но сварзани с лента по средата.Нещо таково:

Този на Кайли го поръчах ама на мен не седя добре.Единствено с поличката е складко....например за разходка из плажа,но банския сам по себе си е адски затворен.Затова го върнах и поръчах този пак от там,тъкмо одеве пристигна:

Още не съм го пробвала даже но изглежда добре.Откакто родих не съм се пускала с половинки Embarassed
Ей този,пак на Н&М също много ми харесва но го разкупиха веднага.

# 18
  • Мнения: 1 354
Целия бански не ми е по вкуса,защото не може човек да се изпече както трябва и оставя някак смешна разлика.
А винаги съм била с такъв през врата,но с тънки презрамки.

 Peace Peace Peace
 Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 2 229
Винаги съм носила горнища с връзки през врата, нито убива, нито ти се оплита косата повече. А банските с 2 презрамки не ги обичам, защото ми приличат на сутиени. Confused

# 20
  • Мнения: 1 645
Ето точно това е моя бански, моя е черния.Е,много съм доволна-хем цял хем половинки Peace

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не харесвам цял бански, харесвам половинките и най-вече такива с презрамки през врата.
Аз имам голям бюст и не ми тежат, нито пък косата ми се заплита във връзките /катарамата/, а не винаги съм с вдигната коса на плажа  Simple Smile

Нещо такова бих носила с удоволствие на плажа


Последна редакция: пт, 18 май 2007, 20:33 от doniboni

# 22
  • Мнения: 7 186
Целите бански не ми допадат и не са много практични за плажа. Дори не ми харесва как стоят, особено ако са много затворени. Виж ако са като от линковете на мими23, по- мога да ги приема.
Според мен целият бански е подходящ по- скоро за басейн, но ако си решила да събираш тен ще остане ужасна разлика.


Този е много хубав, но специално този тип презрамка ще ти остави дебела линия разлика. Гледай горнището да е с по- тънки презрамки, за да няма фрапиращи разлики.
Аз също харесвам ефектни бански, но като тръгна да купувам, мисля първо как ще ми се отпечатат на тялото и тогава купувам.

# 23
  • Мнения: 6 155
Вторият бански ми харесва повече.
Цели не ми допадат Tired

# 24
  • Мнения: 6 619
Имала съм такъв с горнище през врата и не ми беше удобен.
Това лято сигурно ще си взема цял заради коремчето ,но от две части по ми харесват.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ходила съм с подобен на втория, който си показала. Удобен е, но ако сложиш потник с тънки презрамки, седи гадно.
Миналото лято си купих един бански на Feba, бикини с горнище с две презрамки /точно като сутиен/, а аз без сутиен не ходя, и няма шанс да ми се вижда разлика. А цял бански обичам за басейн.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 859
Цял бански за басейн на стройна фигура - да!Бански с презрамки през врата,ами аз съм с голям бюст 85Д мерих тези на "Feba",ами грам не са ми удобни,тежи ми бюста и някакси като смачкани гърдите стават.Затова си взех два чифта бански - едни на Триумф и едни Seilei италиански с презрамки като на сутиен и съм много доволна!

# 27
  • Мнения: 1 424
Цял бански не ми допода и никога не съм носила  Peace
А горнището ми винаги е било през врата, много ми харесва  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 936
  ето това също много ми харесва  Peace

# 29
  • Мнения: 5 103
Цял бански на басейн нося, иначе през врата половинки

Общи условия

Активация на акаунт