Прозрачна чанта

  • 3 155
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не бих. И не толкова заради изложеното на показ съдържание, колкото затова, че самите такива чанти не ми харесват.

# 46
  • Мнения: 3 782
На плажа защо не,но иначе не мога да събера смелост да се разхождам из града с такава.Дори и нещата да са ми сложени в несесери,те пак ще се убият да гледат какво точно имам вътре.

# 47
  • София
  • Мнения: 289
Имам прозрачна чанта, но я нося само когато ходя на плаж.

# 48
  • Мнения: 1 313
Монда кажи адреса на онлайн магазина за чанти

# 49
  • Мнения: 13 512
Монда кажи адреса на онлайн магазина за чанти
http://www.yoox.com

# 50
  • Мнения: 5 362
Не бих носила такава чанта.Не само,че не ми харесва,ами и за това,че всички всичко ще виждат.
Освен мен,никой друг не бърка и не поглежда в чантата ми,така че не мога да си го позволя.Принципи Wink

# 51
  • Мнения: 2 386
Вчера в подлеза на Плиска ( в италианския магазин) видях страхотни чанти - големи и прозрачни, в тях имаше по -малки сини или червени на точки, отгоре се връзваха с шалче в същата окраска..Красота!

Монда, с този сайт за чанти ще ме накараш да наема още един контейнер за пренасяне на вещите  Laughing

# 52
  • Мнения: 5 622
На плажа защо не,но иначе не мога да събера смелост да се разхождам из града с такава.Дори и нещата да са ми сложени в несесери,те пак ще се убият да гледат какво точно имам вътре.

Абсолютно. Имах преди години такава чанта. Беше отвън прозрачна, а вътре имаше светло лилав, нещо като несесер..Чувствах се сякаш гола с тя чанта и толкова и я носих  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 5 475
За плаж по си представям прозрачна чанта.
и аз мисля така.  Peace

# 54
  • Мнения: 393
За плаж да, но иначе не защо всички да виждат безпорядък който цари вътре  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт