Сайт с игрички и хубави награди /Бу, чети правилно-няма секс в цялата работа :)/

  • 14 457
  • 308
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 393
Aз бих формулирала писмото си другояче  Joy
Играла си и честно си спечелила награда, хората са преценили че я заслужаваш, проверили са всичко дали е ок и са ти я пратили. А сега защо да не им пишеш с молба да проверят какво става с тази пратка? Едва ли си единствената с такъв проблем. Вероятно месечно имат стотици проверки на пратки /не получени/. Ако се сещате като ми объркаха подаръка аз им писах и богата и емоционална кореспонденция си водихме. Бяха супер любезни и готови да сътрудничат в рамките на разумното  Crazy Не са ми търсили кирливи ризи, не са ме питали за Макс Пака що не съм купувала, а и с моя английски бая са се узорили въобще да схванат за що иде реч  hahaha

А аз дали ще ги впечатля , ако напиша писмото  на френско - английски ... не за друго , ами да се покажа какъв съм поуигоУТ ! Joy

# 61
  • Мнения: 1 942
smetana, ша ги сразиш  Crazy

Някой беше питал къде се купува Макс Пак в misteuro  newsm78 случайно да е открил?

# 62
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
оп и аз тука
Тоз скрачинг пуска ли награди, аз играя с по 4-5 билета и нищо Sad

# 63
  • Мнения: 295
Аз имам въпрос за подковите. Някой успял ли е да събере поне някоя. И всъщност просто трябва да се зареди съответната страница и да се чака конкретния час или да се дава нонстоп рифреш?!

# 64
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
smetana, ша ги сразиш  Crazy

Някой беше питал къде се купува Макс Пак в misteuro  newsm78 случайно да е открил?
Отиваш на CADEAUX - награди и отваряш CODES - лилавичката кутийка. Единственият код, който има там е за Prizee

PRIZPASS
съответно с 3 възможности
1. Commande - поръчваш го срещу 2 евро и заедно с около 1000 човека участваш на томбола, пишат ти е-mail, а ако не спечелиш ти връщат 2-те евро.
2.MISE
3.ENCHERE
ТЕ са за наддаване, но пък трябва да имаш повечко евро - на ENCHERE днес наддаваха от 50 евра нагоре  Whistling

# 65
  • Мнения: 2 258
Уффффффффффф,голям проблем....С един от акаунтите ми днес цял ден не мога да играя....Дава ми ,че не може да се свърже със сървъра....А с останалите нямам проблем.Какво става -незнам,но се изнервих вече....Хайде помагайте,че ми започна предродилната депресия Laughing

# 66
  • Мнения: 2 425
Момичета, кажете в misteuro, на тая игра, дето е с една кола, как я играете, какво трябва да се прави, така и нищо не разбрах newsm78 Sad.

# 67
  • Русе
  • Мнения: 278
Минах 10-то на рибите  newsm44 newsm68 newsm44 след едномесечно   мъчение  Mr. Green Голяма радост  hahaha

# 68
  • Мнения: 393
Минах 10-то на рибите  newsm44 newsm68 newsm44 след едномесечно   мъчение  Mr. Green Голяма радост  hahaha

Аз днес ще го играя ...
Едва ли ще го мина , защото тази игра е супер нечестна понякога , но да видим !

# 69
  • Мнения: 4 447
A забелязали ли сте на Билета дето струва 0,30 буби с хвърляноето на камъче във водата как стават повече жабки? Ами като цъкаш с мишката по водата и прибутваш камъчето по-надалеч. Аз така на 2 пърти по 1,00 бубчета печеля newsm44, естествено пуста алчност губя 0,30 после ама... да кажа аз да правите повече жабки във водаТА. И незанм дали е определящо кой герой ще избереш, но мисля,че рибето хвърля най-много и тртябва да почнеш да цъкаш още докйато тече клипчето в квадратчето. Упсех, дамо съм помогнала:)

# 70
  • Мнения: 419
anche_mamche,мисля че просто си имала късмет.Аз ей сега пробвах с четирите ми акунта и бая бубки пропилях,ама не става-то си е до късмет!Иначе да ви с похваля престраших се да играя на играта за 5 бубс и двата пъти ми даде печалба 10 бубс-т.е. печеля по пет! Wink

# 71
  • Мнения: 1 942
Eй сега като отворих призето и ми излезе нещо на френски и едни кутии с бонбонки и сметанки и ягоди  newsm78 Кво беше това, има ли някой идея и сблъсквал ли се е челно с него?Simple Smile  А дали няма да пратят малко бонбонки след като ми се доядоха?  Joy

# 72
  • Мнения: 1 942
Ъ, реклама било  Crossing Arms

Я се похвалете на Блейзинг Флеймс /онова бягащо дяволче, т.е. първата игра/ до къде стигате?

# 73
  • Мнения: 2 425
Аз стигам до второто ледено чудовище Mr. Green. Повече не мога Tired.
Да ви се похваля, днес направих7.77 и ми отвори тайната игра. Питам се сега ако играя на една от платените игри и изхарча малко бъбзчета, после пак да ги направя 7.77, дали няма да ми отвори някоя друга тайна игра newsm78. Някой правил ли е този номер?
Абе хора, дали няма да пускат други награди за томболата Thinking? Аз тъкмо си виках, като отворя тайната игра и ще играя за бинокъла, а то го няма вече Crossing Arms...

# 74
  • Мнения: 2 425
В тази игра, някой беше казал, че на оня човек дето върви и трябва да му зададеш някакво число, че не е печелил. Аз пък днес на него спечелих Heart Eyes. Познах му проклетото число Mr. Green. Даде ми 0.02 евро Laughing. Обаче, така и никой не ми каза как се играе на онази с колата Sick.

Общи условия

Активация на акаунт