Сайт с игрички и хубави награди /Бу, чети правилно-няма секс в цялата работа :)/

  • 14 456
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 990
ами тя точно това има предвид. не че призи ти дава точки на всички акаунти.
Именно... това се опитвам да ти обясня! Имах навързани 4 акаунта, третия спечели, но ми предложи само на втория(бъбс или подарък, избрах бъбс) и до там, на първия нищичко...

От третия отива на втория и до там, за първия ако искаш буби трябва да спечели втория за да му ги налее

За едно и също говорим всички май  Mr. Green Въпросът беше  да не остане някой излъган,че от четвъртия акаунт, ако спечелиш  ти предлага бъбсове на всички подред до първия, предлага само на този над него, а той какво ще прави от там нататък си е негова работа!   Mr. Green

# 286
  • Мнения: 1 425
Силве аз съм ЗА! Това е добра идея  Hug Ние за сега не сме планували още почивката, но сигурно ще е към средата на август.

# 287
  • Мнения: 2 425
Аз също съм ЗА. За сега и аз съм на линия Peace.

# 288
  • Мнения: 1 942
Супер, аз имам да събера още някоя буба и се хвърлям за ключодържател.  Peace

# 289
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Силве добра идея, обаче аз не мога да се ангажирам, че и сега нямам много време, пък зачезвам из провинцията инцидентно от време на време и нямам достъп

# 290
  • Мнения: 1 942
Силве добра идея, обаче аз не мога да се ангажирам, че и сега нямам много време, пък зачезвам из провинцията инцидентно от време на време и нямам достъп

Aми ето, ако се наложи да те няма ще те заместим на опашката  Hug

# 291
  • Мнения: 7 803
нашата почивка не знам кога ще, но до тогава съм на разположение  Peace

# 292
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз за сега не мога нищо да кажа, но ако някой има нужда, нека да свирка, пък все ще се организираме да опазим опашката  Hug

Имам въпрос:
Имам следните акаунти: 1 основен и 5 под него. От тези 5, 4 изтрити и 1 чака подарък, следователно също ще бъде изтрит... Та ако сега направя нов, може ли да пиша адреса и името на някой от изтритите  newsm78

# 293
  • Мнения: 1 942
Имам следните акаунти: 1 основен и 5 под него. От тези 5, 4 изтрити и 1 чака подарък, следователно също ще бъде изтрит... Та ако сега направя нов, може ли да пиша адреса и името на някой от изтритите  newsm78

Ако са наистина изтрити, можеш!
Но 5 + 1 = 6 акаунта  Rolling Eyes Да не те изловят! Аз поддържам 4.

# 294
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Именно това ме притеснява... Дали това, че са изтрити, значи, че не ги "гледат" и тях...   newsm78

# 295
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Aми ето, ако се наложи да те няма ще те заместим на опашката  Hug
Ако мога ще се възползвам  Hug

# 296
  • до морето
  • Мнения: 208
Днес на нов акаунт на третият ден от МП на Now Boarding ми даде цели 10.00В  Shocked,не можех да повярвам на очите си!

# 297
  • Мнения: 2 425
Днес на нов акаунт на третият ден от МП на Now Boarding ми даде цели 10.00В  Shocked,не можех да повярвам на очите си!

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #CrazyЧестито!

# 298
  • Мнения: 1 711
http://prizeefan.de/max/index.php?content=site/anmelden
при регистрация на този сайт, може да кликате на банери, да печелите точки и ад си купите макспак. струва 20 000 точки. всеки банер има различна цена. за десетина минути направих 320 точки. банерите никога не свършват, натискате на актуализация и той генерира нови банери. важно е да изчакате определения брой секунди, преди да затворите прозореца. когато са заредени точкитеоре вдясно се изписва колко точки ви е донесъл сайта. моля ползвайте името ми като референт jumper. успех
     Всевиждаща, регистрирах се , но от тук нататък нищо не мога да направя. Дай повече информация моля те! Благодаря!

# 299
  • Мнения: 7 803
вдясно пише forcedclicks там са банерите за който казах  Peace

Общи условия

Активация на акаунт