Козметика Бюбхен

  • 13 189
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 640
Благодаря,но не зная дали ще обясня добре кой продукт имам предвид.Септември 2004 г. купих 1 шише /200 мл/душ-гел за около 6 лв,май,а 3-4 месеца по-късно вече нямаше такъв същия,а нови,с нови наименования,милилитри и комбинации от съставки душ-гелове.Купих 1 от новите,с помпичка/400 мл/,но имаше разлика,а аз си търсех стария ,изпитан вече.В бебешките борси/на гаражите на пазара във Варна/ми казаха,че вече не се произвеждал/говоря за края на 2004г./.

# 16
  • Мнения: 70
Благодаря,но не зная дали ще обясня добре кой продукт имам предвид.Септември 2004 г. купих 1 шише /200 мл/душ-гел за около 6 лв,май,а 3-4 месеца по-късно вече нямаше такъв същия,а нови,с нови наименования,милилитри и комбинации от съставки душ-гелове.Купих 1 от новите,с помпичка/400 мл/,но имаше разлика,а аз си търсех стария ,изпитан вече.В бебешките борси/на гаражите на пазара във Варна/ми казаха,че вече не се произвеждал/говоря за края на 2004г./.

От Вашето обяснение разбираме, че става въпрос за душ-бад от 200 мл. или за измиващ лосион от 200 мл. И двата продукта вече не се произвеждат. Предлагаме
измиващи душ кремове от 300 мл., но съставките им са по-различни от тези на
продуктите  който цитирате. В ДЕПО БЕБЕ ЦЕНТЪР на ул. "Бенковска" 64 /до Колхозния
пазар/ колегите зареждат пълния асортимент на "БЮБХЕН". Телефонът е 604 194.
Там бихте могли да получите и по-пълна информация за продуктите.


# 17
  • Мнения: 77
Благодаря,но не зная дали ще обясня добре кой продукт имам предвид.Септември 2004 г. купих 1 шише /200 мл/душ-гел за около 6 лв,май,а 3-4 месеца по-късно вече нямаше такъв същия,а нови,с нови наименования,милилитри и комбинации от съставки душ-гелове.Купих 1 от новите,с помпичка/400 мл/,но имаше разлика,а аз си търсех стария ,изпитан вече.В бебешките борси/на гаражите на пазара във Варна/ми казаха,че вече не се произвеждал/говоря за края на 2004г./.

От Вашето обяснение разбираме, че става въпрос за душ-бад от 200 мл. или за измиващ лосион от 200 мл. И двата продукта вече не се произвеждат. Предлагаме
измиващи душ кремове от 300 мл., но съставките им са по-различни от тези на
продуктите  който цитирате. В ДЕПО БЕБЕ ЦЕНТЪР на ул. "Бенковска" 64 /до Колхозния
пазар/ колегите зареждат пълния асортимент на "БЮБХЕН". Телефонът е 604 194.
Там бихте могли да получите и по-пълна информация за продуктите.



А къде в Пловдив има пълният асортимент на Бюбхен? Thinking

# 18
  • Мнения: 2 531
А къде в Пловдив има пълният асортимент на Бюбхен? Thinking
аз съм взимала от Вис виталис  Peace

# 19
  • Мнения: 77
veni-b, Благодаря ти   bouquet

# 20
  • Мнения: 70
А къде в Пловдив има пълният асортимент на Бюбхен? Thinking
аз съм взимала от Вис виталис  Peace
В Пловдив "БЮБХЕН" може да се намери в:
- Детска стокова борса "Вис Виталис" тел. 62 30 76
- Магазин "Слънчо" тел. 95 43 04

# 21
  • Мнения: 120
в маг. " Бейби ленд" На П.Д.Петков бившия Rilus

# 22
  • София
  • Мнения: 53
Аз използвам лосиона за сина ми и за сега съм много доволна, доволна съм и от пудрата.

# 23
  • Мнения: 4 546
аз искам да попитам този продукт http://www.buebchen.nn-bg.com/p_koja.html само за тяло ли е или е и за тяло, и за глава?

# 24
  • София
  • Мнения: 53
Аз използвам Creme Pflegebad, той е и за глава и за тяло. Малкият го харесва, аз също.

# 25
  • Мнения: 3 457
аз искам да попитам този продукт http://www.buebchen.nn-bg.com/p_koja.html само за тяло ли е или е и за тяло, и за глава?
кои е продукта?

# 26
  • Мнения: 2 039
аз искам да попитам този продукт http://www.buebchen.nn-bg.com/p_koja.html само за тяло ли е или е и за тяло, и за глава?
Ако говориш за втория продукт-гела за къпане с помпичката,аз лично съм страшно доволна от него  Heart Eyes За глава и тяло е и е много нежен  Peace

# 27
  • Мнения: 4 546
аз искам да попитам този продукт http://www.buebchen.nn-bg.com/p_koja.html само за тяло ли е или е и за тяло, и за глава?
Ако говориш за втория продукт-гела за къпане с помпичката,аз лично съм страшно доволна от него  Heart Eyes За глава и тяло е и е много нежен  Peace
същия ! благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт