PlayStation...?

  • 2 033
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Ние сме минали през какво ли не и особенна разлика не откривам. Преди години моят играеше на старото Нинтендо, предшественика на WII  Mr. Green После минахме на PS2, след това се снабдихме и с Game Boy Advanced, него го заменихме с Nintendo DS, последната придобивка му е PSP  Crazy Врънка ни да му вземем XBox и WII  ooooh!
Най-добре е да си харесате една от фирмите, производители на тези игри и само техни неща да купувате. Поне старите игри могат да се ползват на новите модели  Peace

# 16
  • Мнения: 2 829
здравейте---и ние подарихме на нашия син плейстейшън2 за коледа   игрите са доста скъпи,,зощжтж тжъ с една и две не се задоволява
имаме и компютър,разбира се и честно казано той го предпочита,,,защото играе с приятелите си в мрежа-онлайн игри и е по интересно-обсъждат и тн Winkта,нашия плейстейшън така си седи и го използваме като двд---понякога,,,когато пътуваме малката да си гледа филм в някой хотел Wink
чувала съм ,че има и някакъв чип който се слага допълн.за да може да се играят игри свалени от нета--- newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 6 904
Лично на мен Ninetendo WII ми се струва по-забавно. Но зависи от човека де и от това, което се търси. Аз просто нямам интерес да стоя с часове залепена пред телевизора и да превъртам някоя игра (да не говорим, че повечето игри не са ми особено интересни). WII-то ми харесва повече определено, има движение, а и като се съберат повече хора да играят е много забавно.

Общи условия

Активация на акаунт