Отговори
  • Мнения: 764
Имам предвид този от рекламата с Летисия Каста,който се пръска като дезодорант.Ще ми се да чуя отзиви!

# 1
  • Мнения: 575
Да, аз го имам. Действа като обикновен автобронзант. Доволна съм, но като всеки автобронзант го има този лек жълтеникав оттенък. Иначе от две напръсквания добих доста тъмен тен на лицето. Simple Smile Peace

# 2
  • Мнения: 16
Привет и от мен. Интересува този спрей дали може да се ползва при бременност. Аз съм бременна в 5 месец, но ми предстой сватба и понеже кожата ми е много бяла, ми се искаше малко изкуствен тен. Нямам и представа какво да си купя.

# 3
  • Мнения: 49
Някой да каже цена  Praynig

# 4
  • Мнения: 575
Мисля, че няма проблем да използваш автобронзанти Peace

# 5
  • Мнения: 575
Аз го взех за 9.90 лв. и този за тяло е на същата цена, но по - голям флакон.

# 6
  • Мнения: 99
И аз да попитам... а когато ползвате автобронзанти, имате ли проблем носейки бели дрехи и по специално ме интересува остават ли петна от автобронзанта по дрехата?

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
В рекламата твърдят,че не остават петна по дрехите Rolling Eyes.

# 8
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И аз бих го пробвала.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
И колко време държи тена на  тоз автобронзант? Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 2 161
И аз да попитам. Става ли се на петна и ивици, както ми се случи на мен от Nivea  Sick

# 11
  • Мнения: 393
За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !
newsm10

# 13
  • Мнения: 2 631
Да, ама солариума е по-вреден  Crossing Arms
Миналата година ползвах автобронзата на Джонсън и не съм ставала на петна, нито пък са ми ставали петна по белите или другите цветни дрехи... Би трябвало този на Лореал да е още по-качествен  Grinning
Пък и внимателната употреба и правилното дозиране имат решаваща роля  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 211
аз ползвам вече трети ден този на Джонсън и е добре не ми цапа дрехите но си мисля 4е като се размазва е много по добре от спрея можеш да го размажеш на всякъде

# 15
  • Мнения: 1 733
Записвам се да следя темата.

# 16
  • Мнения: 5 103
От опит казвам , че всеки автобронзант , който съм ползвала ми е оставял мръсно примерно по бял сутиен лятото, което ме отказа от тях, говоря за автобронзанти от висок клас Диор, Кларинс и т.н. чието качество би трябвало да е в пъти по-добро Peace

# 17
  • Мнения: 575
За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !

Аз ходя на солариум, но ползвам автобронзант за подсилване на тена на лицето, защото много бързо ми избелява а аз обичам да ходя по-мургава.

От опит казвам , че всеки автобронзант , който съм ползвала ми е оставял мръсно примерно по бял сутиен лятото, което ме отказа от тях, говоря за автобронзанти от висок клас Диор, Кларинс и т.н. чието качество би трябвало да е в пъти по-добро Peace

Аз съм ползвала и на Диор и на Шанел, честно да ти кажа този по нищо не им отстъпва.

Колкото до петната по дрехите, не знам дали остава, защото както вече казах аз за тялото ходя на солариум. Но мисля, че ако се мажеш вечер и сутрин взимаш душ няма как да ти изцапа дрехите...

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
В друг форум четох, че са много доволни от спрея за лице  newsm78

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
солариум, мерси Crossing Arms освен, че трябва да вися всеки ден по не знам колко време, за да видя ефект, кожата ми реагира както на слънцето с лунички и петна Cry предпочитам да се мацам до припадък. аз съм си много доволна от Нивея, никакви петна не са ми ставали. но ще си купя и този.

# 20
  • Мнения: 105
Доста бързо получих от две намазвания тен но нещо обарках и ми стана като ръкавици на ръцете  Rolling Eyes става въпрос за млякото на Лореал

# 21
  • Мнения: 11 003
Миналата година пробвах бронзиращите млека на Johnson's за тяло и лице. Не станах на петна, но не постигнах кой знае колко силен тен - съвсем леко потъмнях. А дланите ми пожълтяха от мазането.
Сега кърмя и не е желателно да ходя на солариум. Бих пробвала спрейовете на L'Oreal заради бързия ефект.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Никой не каза колко време трае тена,като при лосиона на Дав ли е примерно или по малко? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 575
Не знам колко трае лосиона на Дав, а още не мога да кажа и за Лореала. Предполагам, че ще изкара няколко дни...аз се пръсках преди 2 дни от тогава не съм, а лицето още ми е черно. Но мисля довечера пак да се пръсна за да го поддържам.
Този на Дав колко трае?
Лореала е доста икономичен, варианта със спрей определено ми допада повече, отколкото кремовете Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 228
Ползвам всякакви автобронзанти от години. Лично аз най-бързо почернявам от "Виши". Ефект има още след първото мазане. Не го щадя по принцип, в смисъл, слагам повече от балсама ми за тяло примерно.  Всички автобронзанти оставят следи по белите дрехи. Добрата новина е, че тези петна се перат безпроблемно. Дланите ми стоят жълтички, а ръцете отгоре бели.  Тена стои средно около седмица. Зависи от това колко често се къпете.
Най - доволна останах от Ховудския тен, който си правих миналата година. Цвета беше много приятен, и по-дълготраен иначе дрехите пак си се цапаха Laughing
Общо взето старая се да използвам автобронзанти само при нужда, когато трябва да почернея "светкавично".

# 25
  • Мнения: 105
Само да кажа че след второ мазане със млякото вече имам страхотен тен като след 10 дневен престой на плажа

# 26
  • Мнения: 393
Да, ама солариума е по-вреден  Crossing Arms



Солариума не е по - вреден , прочети за съставките на автобронзантите и по - какъв начин влияят на кожата ...
Водят до дехидратация , бръчки и други - кое им е по доброто от солариума - солариума води до същите неща , но лекува някой кожни и ставни проблеми .
Тена от автобронзант винаги си личи - не може да докара естествен цвят - аз съм вманиачена да съм черна и всички тези продукти съм ги ползвала и съм се интересувала , за да го твърдя !

# 27
  • Мнения: 6 243
Дали са еднакво вредни, може да се поспори, но не е целта на темата това.

Автобронзантите обаче имат едно огроооомно предимство: става бързо. влизаш в банята, пръскаш и си готов. А за солариум се иска да се отдели време, при това немалко. Аз не мога да почна с 6 минути, а с две максимум. Следващата процедура - на 3 минути и т.н. Прави сметка колко посещения ми трябват, за да докарам до НЯКАКЪВ тен. Затова автобронзантите са много по-предпочитани за мен. Единственото, което ме смущава при употребата им е неравномерния тен, когато спреш да слагаш автобронзанта и пигментацията почне да пада... айде, по тялото петната мога да ги прикрия, ама по лицето не знам как ще ходя. Дали няма да приличам на хиена. Щото не мога да се автобронзирам цяла година. Все по някое време през есента ще спра  newsm78 А до момента винаги са падали на петна. Сигурно трябва да се ориентирам към най-високия клас, знам ли и аз вече.

# 28
  • Мнения: 170
Само да кажа че след второ мазане със млякото вече имам страхотен тен като след 10 дневен престой на плажа
Млякото на Лореал ли имаш предвид или новия спрей за почерняване от рекламата?

# 29
  • Мнения: 105
Само да кажа че след второ мазане със млякото вече имам страхотен тен като след 10 дневен престой на плажа
Млякото на Лореал ли имаш предвид или новия спрей за почерняване от рекламата?
Peace Млякото

# 30
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Та последно - спрей или мляко?

# 31
  • Мнения: 664
Относно вредата на автобронзантите, има вече и автобронзанти, в които бронзиращите елементи са натурални съставки, да речем серията на Nuxe (не мога да копирам линка)
Иначе и аз като сладка хапка реших да мина на малко по-висок клас автобронзанти, в момента имам мостри на горното и на Виши, ако пак не съм доволна от резултата, ще мина на още по-горен клас Wink

# 32
  • Мнения: 3 216
И аз предпочитам солариума,но нямам никакво време за него. И много сьм се замислила да пробвам този автобронзант. А млякото на Лореал на каква цена е?

# 33
  • Мнения: 575
Всички продукти от серията са 9.90 лв. Общо са 4, 2 спрея и 2 млека.

# 34
  • Мнения: 11 003
Само да кажа че след второ мазане със млякото вече имам страхотен тен като след 10 дневен престой на плажа

Днес ще го пробвам това мляко, първо ще си намажа краката. А на лицето хубав тен ли се получава или неравномерен и като намазан с боя? newsm78

# 35
  • Мнения: 3 743
 Спрея за лице става ли на петна след няколко измивания? Аз ползвам млякото на Лореал и съм доволна, но не си мажа с него лицето.

# 36
  • Мнения: 120
Аз солариума го избягвам главно заради бенките си. Имам и една голяма, която я пазя от ВСИЧКО  smile3557. Какви ли не неща съм чувала и чела за бенките и лъчите ( и слънчеви и в солариум) и никой не може да ме накара да ида на солариум.

Затова си предпочитам автобронзатите. Имах на Avon, но гледам че му е изтекъл срока вече, ще се преориентирам май към Loreal  Mr. Green   Това с петната е много неприятно наистина, аз първия ден след намазването най-вече внимавах да съм винаги с тъмни ( черни в най-добрия случай ) дрехи  Mr. Green

Някой може ли да каже до каква степен се почернява с млякото на Лореал? В смисъл да не става изведнъж много тъмен тена? Или зависи от това с какво количество се мажеш?

# 37
  • Мнения: 198
От спрея за тяло на Лореал съм адски разочарована- стой на петна като изгоряло и за мое щастие се отми за два дни

# 38
  • Мнения: 597
Аз нещо станах на петна....незнам не го ли нанасям правилно???
и вялно,че има оранжев отенък...
Абе нищо не може да се сравни с тена придобит на море....

# 39
  • Мнения: 120
Аз съм чувала, че автобронзатите може да стоят на петна, ако не е ексфолирана кожата добре преди това. Трябва да се изкъпе човек с ексфолиант или поне да търка повечко с гъбата, за да се махнат напълно мъртвите клетки на кожата. След това тена става равномерен.

Аз ексфолиант не ползвам заради бенките си, но онази смес с кафена утайка за масаж, за която се писа във форума, дава същия перфектен резултат.  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 211
аз съм много доволна от млякото на Лореал, ползвах преди това на Джонсън но не станах много черна а сега си имам тен:)и то само след 3 намазвания но всеки ден си взимам душ и преди това си направих ексфолиране и сега мисля през ден да се мажа

# 41
Да ви кажа днес една моя колежка дойде със страхотен тен,направо й се възхищавах цял ден.Използва мляко за тяло и крем за лице от тези на Лореал.Въобще не беше на петна-просто изглеждаше  Peace Wink Peace

# 42
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Взех си спрея за лице. Първоначално си пръснах на ръката...леле майко, няма отмиване. Купих си го в Събота, днес е Вторник и още ми стои. Напръсках си и лицето, но тена е някак си жълтеникав . Май ще го подарявам и него.  ooooh!

# 43
  • Мнения: 2 673
   Взех си спрея за лице. Първоначално си пръснах на ръката...леле майко, няма отмиване. Купих си го в Събота, днес е Вторник и още ми стои. Напръсках си и лицето, но тена е някак си жълтеникав . Май ще го подарявам и него.  ooooh!

..да, за съжаление повечето автобронзанти жълтееят на кожата. Все едно мацката е с жълтеница #Crazy

# 44
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Взех си спрея за лице. Първоначално си пръснах на ръката...леле майко, няма отмиване. Купих си го в Събота, днес е Вторник и още ми стои. Напръсках си и лицето, но тена е някак си жълтеникав . Май ще го подарявам и него.  ooooh!

..да, за съжаление повечето автобронзанти жълтееят на кожата. Все едно мацката е с жълтеница #Crazy

   Според мен стои кафеникав тена, но мъж ми ме нападна, че съм била жълтурче...ама като го знам и какъ далтонист е, може пък да е искал да ми каже, че съм като теменужка.  Mr. Green

# 45
  • Мнения: 2 152
Много му се изкефих,мама като ми го купи, но по краката станах цялата на петна Close...добре, че не си напръсках лицето

Ползвала съм мноого автобронзанти, за пръв път ми сер появиха петна Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 835
аз съм много доволна от млякото на Лореал, ползвах преди това на Джонсън но не станах много черна а сега си имам тен:)и то само след 3 намазвания но всеки ден си взимам душ и преди това си направих ексфолиране и сега мисля през ден да се мажа

Това винаги ме е затруднявало - първия път е ясно - ексфолиирам се хубаво. Но на следващия ден ако го направя, вероятно ще падне всичко от предния ден. Може би е достатъчен само душ-гел  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт