Септемврийското хлапе плаче вече за море !!!

  • 13 687
  • 192
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 255
Момичета ето ви и новата тема !!!

Аз нашето море   grinning039 вече съм го спазарила дано не ни мине котка път  Joy вие сте ....

линк към старата : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173547.260

 newsm10 Успех на всички !!!

# 1
  • Мнения: 2 255
Да не забравим бандата  Joy

киприте 4470

Стела         
Емили         
Холи           
Никол         
Нели-Елина



морячетатаsmile3548

Жорко         
Бобо           
Tано           
Кoko           

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,кажи какво и къде си спазарила?

# 3
  • Мнения: 2 255
Вярка,кажи какво и къде си спазарила?

Ще ходим и тази  като миналата на станцията на НСО на Евксиновград  Peace
Приятелите дето ни водиха миналото лято, предложиха да сме хванели последния влак  Joy че после край  Sick и аз изобщо не се двоумих  Rolling Eyes та така се закачихме пак за тях... и от 16 до 26 юни сме там   grinning039 живи и здрави разбира се  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз днес пак се ровичках за място на морето.Сега обаче се спрях на Черноморец.

Флави,видях че вие сте били там от стари теми.Може ли да кажеш как е?В кой хотел бяхте?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511
Записвам се в новата тема!  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 403
Галка на Черноморец е много готино, тихо и спокойно Crazy
Аз от как се помна само там ходим на плаж  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 1 511
Искам да ви се похваля,че тази нощ Тано спа без памперс.
От 2-3 седмици нощния памперс е сух,след обяд въобще не слагам и затова снощи реших да се пробваме без!  Grinning  И така се радвам!  Party
Сигурно ще има няколко инцидента и преобличане през нощта,но без това не може!
Айде весел празник на всички!   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен  и Честит празник !!! wavey  Grinning

Ние снощи пратихме Жорко при майка ми и баща ми на Дупница, та ще им погостува до неделя  Laughing
По въпроса за морето?!....както всяка година и тази няма да ходим,поради простата причина, че не можем да си го позволим финансово.Но в близките години дано да идем, ....тази година както всяка друга ще си правя плаж на терасата....не съм ходила на море от 19 години за съжаление и вече ми е все тая честно казано....най-много да идем на гости на бабите през отпуската му  и това ще е ....ако пък случайно започна някаква работа, най-вероятно ще се разминеме със всякакви почивки.
Ами това е от мен за сега Grinning
Айде огря слънчице вече на вън, крайно време беше   Nature Sunny ...ама както го дават чак до понеделник дъждавно... no  Rolling Eyes гадна работа....


Искам да ви се похваля,че тази нощ Тано спа без памперс.
От 2-3 седмици нощния памперс е сух,след обяд въобще не слагам и затова снощи реших да се пробваме без!  Grinning  И така се радвам!  Party
Сигурно ще има няколко инцидента и преобличане през нощта,но без това не може!
Айде весел празник на всички!   bouquet
Браво на Тано, само така и за напред Grinning

# 9
  • Мнения: 1 403
А, така  smile3501 махайте памперсите, аз съм забравила какво е това, една година ве4е сме без  Naughty
На мен пък в4ера ми стана нещо на окото, все едно имам няква мрежи4ка  Rolling Eyes Ако не ми се оправи до понеделника, ще ходя на лекар  Tired
Разкажете какво правят вашите бонбони по цял ден  newsm78
Емили немога да и затворя устата за 2 мин. само бърбори и нарежда  ooooh! Всеки ден ме изпълва с нещо ново  Mr. Green
В4ера ми вика" Мамо аз вси4ко зная"  ooooh! Няма няма и като изръси на баща си "Липсваш ми" и баща и е до там  Crazy

Мимис сега като станем гларуси ще ни идвате на гости  Hug

# 10
  • Мнения: 3 537
Мерси за поканата  Laughing

Уфф, ами Жорко незнам ....какво прави?! като чуе нещо и го повтаря като папагал Laughing Обаче ми е направило впечатление,когато каже някоя лоша дума и като му правиме забележка не му пука ,става обратното,продължава още повече да го повтаря, и вече му правя само един път забележка и млъквам,та след малко го забравя.
Напоследък гледа само Цар лъв и Роботи и сега е научил и като се сети и повтаря"Ей тъпчо, седнал"  Mr. Green

Жорко пък през ноща си е с памперс ,защото си пика, не много ама пак 1-2 пъти...но аз ако видя ,че му е сух памперса не го хвърлям а му го слагам на другия ден пак.А нощния напълно ще пробвам да го махнем лятото като стане по-топло.

Ох, аз пък съм на лунната диета днес иииии само за ядене мисля,  ooooh! , само се наливам с чай и вода да се заситя, ама от тия течности съм през 15 мин в wc-то Tired Но....ще устискам както всеки друг път, не остана много  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 403
И Емили гледа много Цар Лъв и Хензел и Гретел
Мимис ти на диета, а аз само се рова по рецепти и се 4уда какво слади4ко да направя  Mr. Green В4ера правих един кекс с три цвята , днес съм на крем карамел  Party Дано да ми стане, 4е такова 4удо за първи път ще правя  Praynig

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Галя, миналата година бяхме на Черноморец - избрахме го с идеята за тихо, спокойно и чисто място - нищо подобно обаче за съжаление.
Беше претъпкано , вечер по заведенията беше много трудно да се намери място, плажа на къмпинг Градина, за който всички казваха ,че до миналата година е бил страхотен, беше доста мръсен .
Не бяхме в хотел, а в една от тия къши на 3-4 етажа,които се дават целите под наем, не беше кой знае какво.
Абе - няма да повторим скоро там

# 13
  • Мнения: 1 403
И ние миналата година бяхме на Градина и изобщо не ми хареса, ние ходим то4но преди Черноморец от лявата страна  Peace
Много ни харесва там  Hug

# 14
  • Мнения: 2 255
Ей къде сте, щом ви изпусне човек за малко и веднага изчезвате  Joy

Ние се налудяхме по Търновско, децата най-вече  hahaha времето беше страхотно, групата беше голяяяма и добре изкарахме  thumbsup
За съжаление не успях да се видя с flavi  Sad уж се чудехме какво ще правим цели 4 дни на едно място  Rolling Eyes а то даже и не стигна време за всичко  Joy
Утре-другиден ще кача малко снимки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт