за постинор дуо

  • 8 317
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 482
Аз родих първото си дете след употребата на такова хапче.
Това, което мога да препоръчам е да се пазите от употребата му.
Peace
е аз направих аборт, щото не ми се дондуркаше бебе на 18 - но факт забременях след постинор.
Тези хапчета са наистина гадна история и са предназначени за съвсем инциденти случай, когато друга контрацепция не е сработила ... а не да се вземат като бонбончета. А и като се оказва, въпреки ударната доза гадости в тях и не проработват винаги  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 634
Незнам за хормоните и цикъла ама много внимавайте с тоя постинор.Една приятелка малко след употребата му забременя ама извънматочно и като казала на доктора че на скоро го е пила въпросния постинор тои и е казал че може причината да е в него  #Crazy #Crazy #Crazy
сигурно 90% от случаите, ако си пил постинор късно и не е успял да си свърши работата, бременността е извънматочна Confused

# 17
Изчакай с теста да станат поне 14 дни, но според мен не си бременна със сигурност. Ползвала съм постинор и нямам оплаквания.  Хормоните никога не са ми се разбърквали. Същия хормон го има в спиралата мирена и в други контрацептиви само дето в постинора е в ударна доза, ама като се налага....

# 18
  • Мнения: 1 116
Няма вече постинор , Геодеон го смениха с Ескапеле !

# 19
  • Мнения: 23
При мен също не подейства това лекарство,въпреки че веднага след половия контакт го изпих-бях бременна.

# 20
  • Мнения: 1 116
Той във Варна не действа , че не може да си сигурна дали не е било отпреди това  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 86
След пиене на Постинор направих три теста за бременност и трите имаха по две чертички - една ясна и една по-бледа.............да не ти казвам това какви проблеми повлече, докато най-накрая ми направиха изследване на хормона на бремеността и се оказа, че не съм бременна!

# 22
  • Мнения: 23
Той във Варна не действа , че не може да си сигурна дали не е било отпреди това  Simple Smile
Нещо не можах да схвана мисълта Shocked

# 23
  • Мнения: 1 085
Имаш три дни да избягаш, имаш три дни срещу аборта  и другите им глупости по рекламите които пускат. Всички добре знаем познатата реклама на хапчетата за спешна контрацепция.

Това, което не знаем, е статистиката:
- 4 случая на извънматочна бременност след правилна употреба на Постинор, приети в софийска АГ болница в рамките на 1 седмица
- над 30% от постъпващите са заради Постинор, Примолут нор по схема и т.н.

В листовката извънматочната е спомената като дребна възможност, фактите показват, че е страничен ефект!

Имайте го предвид!

 Постинор и Ескапел са абсолютно едно и също нещо.
Така че моля ви правете секс разумно и не прибягвайте към тези медикаменти защото аз един път си направих голям проблем с Постинор.
След като го пих 3 месеца не ми дойде.От време на време ми се появяваше едно кафяво течение и беше ужасно/ #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 24
  • Мнения: 227
Моя приятелка пи това чудо и след 5 дни й дойде. Не прекалявай с това хапче, все пак са хормони и то ударна доза!  Peace
Да и  с мен се случи същото,наложи ми се да го пия и след няколко дни ми дойде.
И на мен така, отидох на гинеколог, тъй като не ми беше време за цикъл и тя ми даде витамин К да пия

Скоро аз пък пих ЕСКАПЕЛЕ - дойде ми на 5 ден след изпиването му, продължи ми 5 дни... Дали сега пак да очаквам "червените гости"  newsm78 , обикновено съм редовна - трябва да ми дойде на 21-22. 06. , но вече незная!!??? Confused Само дано да ми е помогнало в спешния случай, заради който го пих!  Crazy

# 25
  • Мнения: 120
Моя приятелка пи това чудо и след 5 дни й дойде. Не прекалявай с това хапче, все пак са хормони и то ударна доза!  Peace
Да и  с мен се случи същото,наложи ми се да го пия и след няколко дни ми дойде.
И на мен така, отидох на гинеколог, тъй като не ми беше време за цикъл и тя ми даде витамин К да пия

Скоро аз пък пих ЕСКАПЕЛЕ - дойде ми на 5 ден след изпиването му, продължи ми 5 дни... Дали сега пак да очаквам "червените гости"  newsm78 , обикновено съм редовна - трябва да ми дойде на 21-22. 06. , но вече незная!!??? Confused Само дано да ми е помогнало в спешния случай, заради който го пих!  Crazy


И с мен се случи така - дойде ми след 5 дена и то такива аномалии, че се шашнах... лошото е че минаха 10 дена и още чакам да си тръгне напълно ...  #Crazy

# 26
  • Мнения: 47 982
Така че моля ви правете секс разумно и не прибягвайте към тези медикаменти защото аз един път си направих голям проблем с Постинор.
След като го пих 3 месеца не ми дойде.От време на време ми се появяваше едно кафяво течение и беше ужасно/ #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
и аз пих постинор преди 3 месеца, и сега съм тъй Thinkingама наистина стана фал с презерватива  и не можех да си представя да съм бременна и да направя аборт, и го взех, дано не ми се налага пак

# 27
  • Мнения: 83
     Пила съм постинор десетина пъти в рамките на 4 години. Не съм имала проблеми, но това може да си е чист късмет. Познат гинеколог така ме наплаши за страничните ефекти на постинора, че повече не съм си и помисляла да пия.
     Тест за бременност е добре да си направиш като минат няколко дни след датата, на която очакваш да ти дойде. Преди това никой тест не ти дава гаранция.
     ПП: Двете хапчета на постинора НЕ се пият едновременно!

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Sissi_82 Аз родих първото си дете след употребата на такова хапче.
Това, което мога да препоръчам е да се пазите от употребата му.

Мисля,че е същото като при мен!Изпих Постенор дуо на дванадесетия час от акта и в момента съм бременна.Мисля,че не трябва да разчитате на лекарството!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
   
     ПП: Двете хапчета на постинора НЕ се пият едновременно!

Дали? Едно време се пиеха през 12 часа, но после смениха листовката. И в нея пишеше, че се пият двете едновременно. Миналата година и аз пих от това чудо. Дойде ми точно след седмица, а тъкмо ми беше свършило. Така за един месец два пъти бях в цикъл. Голяма гадост  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт