КОНКУРС ЭА ГРИМ!!!

  • 9 709
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Smallville
  • Мнения: 994
Браво,на победителите честито  bouquet  bouquet  bouquet
 И поздравления за красиво оформената тема на djesmin    bouquet

# 121
  • Мнения: 1 455
djesmin благодаря за хубавата организация на конкурса,страхотно е! smile3525

Момичета поздравявам ви за смелоста да участвате и да се покажете(на мен ми беше трудно),за ентусиазма и желанието ви,надявам се това да ни стане традиция.За всички вас lovekiss

# 122
  • Мнения: 1 941
 lovekiss lovekiss lovekiss Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower
Специални поздрави за djesmin за идеята и реализацията на първия конкурс за грим newsm51

# 123
  • Мнения: 3 782
 djesmin,благодарим за красиво оформените странички от нашия първи конкурс  Hug  Hug  Hug  smile3525 smile3525

# 124
  • Мнения: 19 296
Исайкова,благодаря за конструктивната критика.и аз после се забелязах,че лицето ми е много бледо.
Момичета и от мен поздравления на всички и честито на победителките
 newsm51

# 125
  • Мнения: 3 782
Гласувах за кошничката,но ще напиша за всеки един мнение,защото някои попитаха ....

8.ani_4ka-Не се вижда добре грима на снимките.А и на двете снимки е много различен,на светло ми харесва-на тъмно ми изглежда и самия грим тъмен.Не мога да преценя.

Това е момичета,надявам се не се сърдите.Това е моя поглед.

И аз щях да участвам,но не бях в София.

Поздравления все пак!  bouquet

Благодаря ти за искренното мнение.И аз се чудеш между другото защо се получава така? Хем в стаята ми не беше толкова тъмно? Може ли да е отражение от шалът? newsm78 А на вън почти не се вижда нищо от грима ми.

# 126
честито на кошничката,а на djesmin искам да благодаря за темата,конкурса,съветите и всичко останало. smile3525

# 127
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Поздрави и от мен на всички участнички и хайдеееее на втория конкурс  newsm10

# 128
  • Мнения: 7 723
  Честито на победителката!!!     bouquet   bouquet   bouquet
Тя беше и моя фаворитка!!!  Hug

# 129
  • Мнения: 10 758
Честито на победителката и от мен  bouquet

# 130
  • Мнения: 3 782
djesmin благодаря за хубавата организация на конкурса,страхотно е! smile3525

Момичета поздравявам ви за смелоста да участвате и да се покажете(на мен ми беше трудно),за ентусиазма и желанието ви,надявам се това да ни стане традиция.За всички вас lovekiss


Peace Не за всички вас, а за всички нас!

# 131
  • Мнения: 1 733
Ама аз съм голяма шматка! Пропуснах да гласувам, а вече е късно! Нищо - аз да си кажа. Фаворити са ми Джесмин и Кошничката. Но щях да гласувам за Джесмин, защото нейният грим повече прилича на този на Жени Калканджиева. Кошничката се е справила както винаги блестящо, но просто не намирам чак такава прилика с грима на Жени.
Момичета, браво на вас!

# 132
  • Мнения: 115
Браво,на победителите честито  bouquet  bouquet  bouquet
 И поздравления за красиво оформената тема на djesmin    bouquet

Също мерси и за съветите на Исайкова!!! Ще го имам впредвид, много точна преценка...Ако някои друг има мнение да не се притеснява да го изказва... Hug

# 133
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Мацки, кога ще е вторият конкурс и на каква тема, че аз нещо пропуснах този от недовиждане на темата Laughing, а така ми се участваше Sad?

# 134

Общи условия

Активация на акаунт