Raduno delle Mamme или Мами в Италия - част 55

  • 11 408
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета Hug
И при нас не е спряло да вали от сутринта Crazy
Днес ходихме с мъжо заедно на предродилния курс.Водиха ни в залата за раждане и ни показваха беб4ета родени преди 2-3h.Не мога да ви опиша колко се емоционирах и се разплаках от щастие.Прииска ми се ве4е да си гушкам моето мъни4е Heart Eyes
А татето пита една от акушерките дали е имало слу4аи на бащи полу4или инфаркт по време на раждането,4е той с това високо кръвно,да не има изненади Crazy

Гери как ти завиждам за концерта на Енио Мориконе.И аз го обожавам,и ако ми се отдаде възможност бих отишла с удоволствие Hug

Бимбе танти аугури за кръщенето. PeaceГоспод здраве да и дава на малката Але и да разте  винаги обкръжена с много любов и късмет newsm51

Tsugumi мерси за по4ерпката,ама искаме още снимки Wink

Охх, колко 4истене ме 4ака и мен в къщи ooooh! а пък мързел,мързел Crazy,единственото което ми се прави в това лошо време е да лежа и да гледам телевизия Flutter

# 16
  • Мнения: 438

[img][http://www.bgphoto.net/photos/20813/o633159695518588750.jpg/img]

Ето две снимки от вчера на големия дребосък  Heart Eyes

# 17
# 18
  • Мнения: 6 167
ох, много сладки тия бебета  Crazy

да попитам... - мога ли да си изпратя документи за читадинанца и карта ди соджорно по пощата ? много ми се иска да избегна чакания по опашки, влизания в общини и куестури.. не че не мога да погледна в сайта на пощите, но този форум ме е направил свръх мързелива  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 438
Лелеееее....извинете, че заех толкова пространство със снимките на Матео. Не предполагах, че са супер грамадански.

Ник77, почивай си като ти се почива, бременна си...и то в края дори. И аз бях като теб и сега съжалявам, че не съм почивала повече, в момента нямам време да ям дори.

Лени, почти сигурна съм че не става така

# 20
  • Мнения: 6 167
Лелеееее....извинете, че заех толкова пространство със снимките на Матео. Не предполагах, че са супер грамадански.


матео е едно супер сладко бебе, което си заслужава големия формат  Laughing
ние пък вчера се запознахме с една джоя на 10 месеца, в която се влюбихме безпаметно.
дамиано даже изяви желание да я подържи, но тя изпадна в истерия и майка й си я прибра. Laughing


# 21
  • Мнения: 3 388
Анджи, много е сладъък  Heart Eyes

И мен все ме съветват да си почивам, че после ще ми дойде нанагорнище, ама аз не винаги слушам  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 617
Анджи, страхотен е! Сякаш и изражението му вече се е променило и е на пораснало човече  Wink
Като сюжет филмът не е нещо особено, но мен ме опиянява много азиатското усещане за детайли, символи, цветове. Те са и едни от най-добрите оператори, според мен.
Снимки ще се постарая да постна още, но фотографът ни беше много зле и ни е снимал сякаш докато гледа другаде  Crazy
И на мен ми казват да се наслаждавам на времето сега, а мен ми се струва, че сега ми е трудно (като нямам база за сранвение Rolling Eyes ).
Ники, представям си, какво вълнение е било за теб да влезеш в родилната зала, като си помисля и аз, как бих се ошашавила  Flutter ние не сме купували нищо още, а като гледам Сонита е почти готова  Simple Smile сякаш не знам, от къде да започна  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 20:13 от Tsugumi-Biancaneve

# 23
  • Мнения: 3 388
Ние уж сме взели вече големите неща, но аз все имам чувството, че нямам още един куп работи  Tired За хранене, кърмене, нищо нямам, за болницата- нищо, дрешки почти нямаме, ей такива работи. Уж все си казва човек има време, а дните си минават много бързо и като се замислиш си се озовал накрая с още дълъг списък, който теб чака. А има и организация в много други отношения, та на мен лично времето никога не ми стига. От друга страна, толкова пари заминават, че ако оставя за накрая, едно че времето няма да ми стигне и второ, ще трябва да се изръсим с няколко хиляди еуро накуп.
От събота си имаме и легълце сглобено  Crazy

# 24
  • Мнения: 438
Матео се смее като му казвам, че каките от форума са го харесали  Blush

Цугуми, аз всичко си купих в последния месец, даже има неща които още не съм взела. Не бързай.  
Мъжът ти акушер гинеколог ли е?

Сонче, аз сгреших да купя прекалено много и необходими неща, но това го осъзнах след като родих. Затова според мен трябва да се купува най необходимото, а пък като се роди колко му е...за един ден можеш да изпразниш магазините. Убедих се в това.

# 25
  • Мнения: 438
Да се поправя...купих прекалено много и ненужни неща  Peace

# 26
  • Мнения: 2 617
Aнджи, да, това му е специалността, но слава богу, не я практикува (аз се бях зарекла да не се случи да имам общо с такъв човек, а какво се оказа накрая  Crazy , съдбата, когато реши да си прави шеги  Wink). Затова и настоявах изрично за жена лекарка, която да ме следи  Embarassed В това отношение съм много назадничава и изостанала.  Praynig
Ох, не знам дори, какво трябва да вземаме, не че няма, кой да ни помогне и да ни каже, но много се притеснявам още. Няма никога да забравя, как в началото тук в Овиессе видях дрешките за най-малките, направо се трогнах от умиление, колко са мънички  Embarassed

# 27
  • Мнения: 6 167
сигурно е голям кеф да пазаруваш, но аз ( от ЕГНто е май Rolling Eyes) мисля доста практично по тези в-си.
напоследък мисля, че не искам да инвестирам твърде средства в едно бебе.
ако мога да намеря втора ръка добри неща ( или хубава оферта за няколко накуп) - така си ги представям нещата.
имам и куп приятелки родили преди мен, на които мога да разчитам за разни стерилизатори, проходилки, кошарки и тн. гледам тук във всеки втори двор има пързалки кико и тн, разни неща за игра в градината - детето играе сравнително кратко защо да не купя втора ръка. на всичко отгоре са пласмасови, няма и да замърсявам излишно околната среда Laughing
може би само за количка и дрешки съм малко по-специална, че хич не ми допадат класическите розови или синички неща, но на на разпродажба от бебе зет купувам комплекти дрешки и това е.
не знам, вие купили ли сте нещо употребявано ( или подарено от др. семейство) - как се чувствате, или мислите, чве ново бебе трябва да е с нови неща newsm78

# 28
  • Мнения: 2 427
Здрасти Анджи,пише ми се ама колкото пъти отвора темата и просто не знам за какво да пиша.Сто така преди купона при нас беше голям а в последно време трябва доста да си напрягам фантазията.
Ленка,аз те подкрепям с две ръце за това ти решение!!!
Ние ползваме ползвано легло и столче за хранене,останали от децата на сестрата на Фло.Купихме само матркака за леглото-да е нов.От леглото и столчето спестихме поне 600 евро!
Дрешки също имаме употребявани от братовчед му на Фло.Детето им е с няколко месеца по-голямо от Теодор и нещата са буквално съвсем нови.Същите които се продаваха тази зима.Много съм доволна,защото иначе пари за този дето духа се дават.Така на мен ми се налага да му купувам единствено дрехи за навън,за разходките.

# 29
  • Мнения: 6 167
нали? радвам се, че мислим еднакво.
един ден живот и здраве, бебето има лели по целия свят, все ще намажем основните неща  Laughing
аз бих си купила и количка така, ама ако е като на пиколина Wink

аз тия дни съм  на вълна скутери, 'избрала' съм си 2 модела - хонда дилън и пиаджо либерти.
сега трябва пациенца да се появи продавач наблизо Joy
иначе тези скутери с малките колелца са безумни.
има и едни, които са притесняващо дълги и казаха спецовете, че били по-трудни за управления.... скъпички нещо ми се струват..

ето единия:




и другия:

Общи условия

Активация на акаунт