Мнения за Максим Клисурски от Майчин дом??

  • 26 419
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Здрасти пак. Явно имаш разбрани шефове....
На мен шефката е една стара....и всеки път като си взема отпуска, болничен или каквото и да е - ме поглежда накриво и само мърмори. Иначе работя в счетоводна къща, има кой да ме замества, когато се наложи, ама.....
Не знам дори как да й кажа какво смятам да направя?.... newsm78
Ти как постъпи? Каква беше реакцията?
А тези твоите приятелки, за които казваш- те не са ли имали проблем с болничните, че и те така са карали?
Ох, извинявай че толкова много въпроси задавам, ама ми е малко объркано... #Crazy

# 16
  • Мнения: 40
ЗДравей,
разбраниии????? няма такива те си гледат да им върви работата, и ако ходех докато не ми изтекат водите щяха да са много щастливи, но ще имат да вземат, нали знаеш, че се държат с теб както им позволиш иначе в нашата велика фирма отпуски, болнични, абе ако може да не отсъстваш си е най-добре, а пук аз и с цялото си нахалство си вземах и по две седмици за очните по два пъти в годината и през лятото за море, и отделно когато си имах работа, но да ти кажа честно с мен се държаха по-добре от колкото хората, които не смееха да си вземат болнични, когато са болни идват на работа с температура Simple Smile
Аз бях неплатен отпуск, заради очните и разбрах, че съм бременна, няколко дни по-късно се отлепи плода и ми дадаха болнични аз звъннах по телефона и казах, че съм бременна и имам проблем и няма да ходя вече на работа, че имам право и толкоз:)
Започннаха да се редят всеки месец болнични.....като една от шефките ми почти всеки ден ми пишеше в скайпа да разбере как сме Simple Smile
що се отнася за моите приятелки и едната ми е и колежка и тя им набързо им обясни, че няма да ходи на работа, защото и се гади, а другата има разбрани шефове Simple Smileно тя работи при тях 5-6години
на теб кога ти е термина?
поздрави и успех

# 17
На мен Клисурски ми следи цялата бременност,но изобщо не съм доволна от него. Стоях само заради болничните,аз бях в болничен от 3 месец,защото работата ми е натоварена. Но втори път при него не бих отишла,много е разсеян и претупва прегледите и нищо не ми обясняваше.Абе с две думи изберете си някой друг.  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 32
Така като ви чета, май не са добри отзивите за него.....та се позамислям....на мен само за болничен ми трябва, едва ли ще му се доверя за друго....
Теди, мерси за съвета и мнението!
Джиджето,  а за твоите шефове- изглежда са разбрани хора, щом нищо не са ти казали. Не навсякъде се намират такива. Със сигурност не им е бил много приятен факта дето казваш, че цялата бременност си изкарала в болнични, но понякога и това се налага, важното е че са проявили разбиране. Ето, казваш че една от шефките ти е пишела всеки ден да те пита как си, това не е за пренебрегване, интересувала се е  от теб, как си....поне така си мисля, иначе защо да го прави?
Оххх, започвам да се замислям.....ще реша тези дни какво ще правя!

# 19
  • Мнения: 231
Не съветвам никого да ходи при д-р Клисурски. Имам една консултация с него във връзка с поликистоза на яйчниците и инфекция. По въпроса за поликистозата не направи нищо. Назначи ми напълно излишни изследвания, които трябваше да заплатя въпреки, че се поемат от касата. Платих му на ръка и за изследване на влагалищен секрет. Когато при следващото ми посещение си поисках резултатите той беше доста затруднен да ми ги даде. След известно размотаване ми даде някакъв лист попълнен собственоръчно от него без печат и подпис от лаборатория!!! Обясних му, че въпреки "уж" нормалните резултати от изследването продължавам да имам оплаквания. И познайте какво? Той ме посъветва да взимам успокоителни...
Наложи се да подам оплакване от него в РЗОК  София. Той не само, че ми бръкна в джоба, но и с нищо не ми помогна и се държа арогантно. Отговорът от РЗОК беше, че са извършили проверка и са му наложили санкции.....
Според мен един добър лекар трябва да бъде на първо място човек

# 20
  • Мнения: 24
На мен Клисурски ми следи цялата бременност,но изобщо не съм доволна от него. Стоях само заради болничните,аз бях в болничен от 3 месец,защото работата ми е натоварена. Но втори път при него не бих отишла,много е разсеян и претупва прегледите и нищо не ми обясняваше.Абе с две думи изберете си някой друг.  Crossing Arms
След една аненцефалия и 2 живи здрави деца, последната ми бременност се следеше в МД от д-р Клисурски. В началото на 9-ти месец на ехограф видя, че бебето не отговаря на възрастта си (забавяне с 4 седмици), но няма нищо обезпокоително. Една седмица по-късно каза, че тоновете са на ред, а след още една седмица бебето ми вече нямаше тонове. Било е с увита пъпна връв седмици наред. Имало е признаци за страданието му, но кой да ги види!

Общи условия

Активация на акаунт