Най-краткото раждане

  • 1 711
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Изобщо не се класирам тук, но благородно завиждам  Crazy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Пуснаха ми система в 9 сутрината (преносвах) към 12 ми я изключиха, защото контракциите бяха много силни, а нямаше разкритие. Контракциите продължиха, разхождах се по коридорите, докато започнаха напъните. Родих в 20.00часа. Казват, че било бързо, ама на мен ми се видя цяла вечност. Добре, че не ме включиха пак на система, щях да лудна сигурно.

# 17
  • Мнения: 239
Изобщо не се класирам тук, но благородно завиждам  Crazy
    Пожелавам следващото ти раждане да е като на тези щастливки..., в които се включвам и аз, де Grinning

    Към 12,30 часа през ноща започнаха контракциите, като си мислех че ми се ходи "по голямата нужда"  Mr. Green. Ходих четири-пет пъти, докато се усетя, че всъщност става нещо... все пак беше третия ден от деветия месец и не мислех, че толкова скоро ще раждам. Нито багаж приготвила, нито документи! В болницата отидох, както си бях в къщи - по чехли. Там ми "изхвърчаха" водите, и буквално бебчо го изстрелях като тапа в 2,00 часа. Мина толкова бързо, че не можех да осъзная какво става, но естествено и щастлива от този факт.
Пожелавам на всички настоящи и бъдещи бременни бързо, безболезнено и безпроблемно  раждане в началото на деветия месец!!! Стискам палци!!! Praynig

# 18
  • Мнения: 14 133
И аз бях в болницата, заради високо кръвно.  Включиха ме на система в 8,00. Родих в 13,15. Laughing

# 19
  • Мнения: 2 757
Изобщо не се класирам тук, но благородно завиждам  Crazy
    Пожелавам следващото ти раждане да е като на тези щастливки..., в които се включвам и аз, де Grinning

    Към 12,30 часа през ноща започнаха контракциите, като си мислех че ми се ходи "по голямата нужда"  Mr. Green. Ходих четири-пет пъти, докато се усетя, че всъщност става нещо... все пак беше третия ден от деветия месец и не мислех, че толкова скоро ще раждам. Нито багаж приготвила, нито документи! В болницата отидох, както си бях в къщи - по чехли. Там ми "изхвърчаха" водите, и буквално бебчо го изстрелях като тапа в 2,00 часа. Мина толкова бързо, че не можех да осъзная какво става, но естествено и щастлива от този факт.
Пожелавам на всички настоящи и бъдещи бременни бързо, безболезнено и безпроблемно  раждане в началото на деветия месец!!! Стискам палци!!! Praynig

Час и половина за първо раждане - това не е бързо а светкавично  Crazy

# 20
  • Мнения: 463
През ноща в 02:30 започнаха да ми текат водите, а бебо се появи на бял свят в 19:05. Не е много кратко. Същинската част с болките беше от 16:30 до 19:00.

# 21
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Имах слаби болки от предната вечер, но отидох в болницата в два и дваисет следобед , докато ми направят тоалет и шест без десет вечерта родих , а водите ми ги сукаха там с една ножица.Докторите казаха "я колко лесно роди " ама те не се мъчеха , като гледаш отстрани не боли.Е ама аз пак искам, то се изтърпява.

# 22
  • Мнения: 6 164
Предизвикахме го с хапчета: вкъщи в 6:00 приех първото и към 7 почувствах първите контракции слабо, пих и в 8 и 10ч. не болеше, в болницата отидох в 11 и в 14:05 родих с три напъна. Общо 8 часа.

# 23
  • Мнения: 3 214
С първото раждане не мога да се класирам за бързина - от началото на контракциите - до раждането - 8 часа (4 от тях в болницата). Виж при второто беше направо светкавично  Grinning Контракции не съм имала преди да ме приемат, но имах 4 см разкритие. В 20 ч. ми включиха системата и в 20.45 родих, т.е. 45 минути цифром и словом  Laughing Докторката, която ме изражда, каза, че съм поставила рекорд  Laughing

# 24
  • Мнения: 41
Аз бях в болницата когато ми изтекоха водите. Включиха ми система и след парвата контракция ме замакнаха в родилната зала. И за няколко минути , само при 3 контракции родих. Но всяко раждане си е индивидуално, сега ще видя как ще е второто...

 #Crazy Извинявай, не разбрах. По какъв повод си била в болницата, когато са ти изтекли водите? Преди да изтекат не си ли имала никакви контракции и изобщо някакви признаци на раждане?
Бях с високо кръвно, не съм имала никакви контракции преди това. А и не съм очаквала да родя,защото имах още един месец до термина.

# 25
  • Мнения: 2 757
Ау, дано не ми се случи нещо подобно на твоето и на описаното в предния пост преди твоя. Че и аз съм с разкритие 3см и имам лъжливи контракции доста, ама все пак не ми се вярва да родя толкова бързо - първия път ми отне 18 часа и половина и то със система окситоцин пусната 12 часа след като ми изтече водата, но аз така и не успях да родя след това - имах жестоки болезнени контракци ама тотално неефективни -  #Cussing outсамо ме мъчеха

# 26
  • Мнения: 3 929
Моите контракции започнаха към 3,00 часа и родих в 7,50 часа. Водите ми изтекоха в предродилна зала.

# 27
  • Мнения: 2 818
Имах някакви контракции през нощта(както и предите вечери/нощи) Към 7.30 ми стана ясно, че раждам...  Родих 2 часа по-късно...

(първото ми раждане беше 16ч + окситоцин)

# 28
Аз отидох на преглед с 4см разкритие, без да знам (т.е.никакви контракции). Към 16:30 ме сложиха на системи, към 17 започнаха леки контракции, които постепенно се засилваха и в 19:06ч се роди моята прекрасна дъщеричка. И то доста се забави, защото беше вързана за крачетата с пъпната връв и не можеше да излезе, иначе и по бързо щях да родя, може би Mr. Green

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 973
Водите ми изтекоха в къщи към 23,50. В 02,30 бебка се появи на бял свят  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт